Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ЧЕМПІОНИ та ПРИЗЕРИ

ЧЕМПІОНИ та ПРИЗЕРИ

 

ВСЕСВІТНІ ЗИМОВІ УНІВЕРСІАДИ 1993 – 2015 років

 

 

ХVІ Всесвітня зимова Універсіада 1993 рік м. Закопане (Польща)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Японія

6

5

4

15

2

Китай

6

1

3

10

3

США

5

4

6

15

4

Росія

5

2

4

11

5

Корея

5

2

3

10

6

Швейцарія

3

0

0

3

7

Франція

2

2

0

4

8

Чехія

2

0

0

2

9

Німеччина

1

1

1

3

10

УКРАЇНА

1

0

0

1

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Тараненко Ірина                - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -НУФВСУ

    Пестрякова Марина           - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -НУФВСУ

    Гаясова Олена                   - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -НУФВСУ

 

ХVІІ Всесвітня зимова Універсіада 1995 рік м. Хака (Іспанія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

7

4

4

15

2

Південна Корея

6

4

4

14

3

Японія

3

5

6

14

4

Китай

3

4

3

10

5

США

2

2

2

6

6

Білорусь

2

1

0

3

7

Казахстан

2

0

0

2

8

Польща

1

3

0

4

9

Канада

1

0

2

3

10

УКРАЇНА

0

0

4

4

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Сліпенко Ганна                  - лижні перегони (10 км класичний стиль)-НУФВСУ

2. Сліпенко Ганна                  - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)           -НУФВСУ

    Нестеренко Лада                - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)           -НУФВСУ

    Отрошко Олена                 - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)                 -ЧДПУ

3. Нікон Геннадій                   - лижні перегони (естафета 4х 10 км)                -СДПУ

    Ващенко Олександр          - лижні перегони (естафета 4х 10 км)                -ЧДПУ

    Заровний Олександр                   - лижні перегони (естафета 4х 10 км)                -ЧДПУ

    Попович Микола               - лижні перегони (естафета 4х 10 км)                -ВДПУ

4. Попович Микола               - лижні перегони (30 км вільний стиль)             -ВДПУ

ХVІІІ Всесвітня зимова Універсіада 1997 рік

мм. Муджу, Чонджу (Південна Корея)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Японія

9

9

7

25

2

Росія

7

6

10

23

3

Китай

7

4

7

18

4

Словенія

6

4

4

14

5

Голландія

5

4

0

9

6

Південна Корея

4

2

5

11

7

Словаччина

2

0

0

2

8

Чехія

1

0

3

4

9

Швейцарія

1

2

0

3

10

УКРАЇНА

0

2

2

4

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Колупаєв Кирило               - біатлон естафета (4 х 7,5 км)                  -НУФВСУ

    Лисенко Олександр           - біатлон естафета (4 х 7,5 км)                  -НУФВСУ

    Примак Олександр            - біатлон естафета (4 х 7,5 км)                  -НУФВСУ

    Білоненко Олександр        - біатлон естафета (4 х 7,5 км)                  -СДПУ

2. Стінкова Ніна                     - біатлон естафета (3 х 7,5 км)                  -ЧНПУ

    Рудь Тетяна                       - біатлон естафета (3 х 7,5 км)                  -ТНПУ

    Терещенко Наталя             - біатлон естафета (3 х 7,5 км)                  -СДПУ

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Нікон Геннадій                  - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -СДПУ

    Попович Микола               - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -ВДПУ

    Співак Ігор                         - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -ХДАФК

    Ольшанський Володимир - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -СДПУ

2. Попович Микола               - лижні перегони (30 км)                          -ВДПУ

 

ХІХ Всесвітня зимова Універсіада 1999 рік

м. Попрад-Татри (Словаччина)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

8

10

9

27

2

Австрія

6

1

0

7

3

Польща

5

2

2

9

4

Словаччина

4

6

6

16

5

Японія

4

5

6

15

6

УКРАЇНА

4

1

3

8

7

Італія

4

0

2

6

8

Китай

3

5

6

14

9

Швеція

2

1

2

5

10

Білорусь

1

2

3

6

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Шевченко Валентина         - лижні перегони (5 км)                                     -НУФВСУ

2. Шевченко Валентина         - лижні перегони (10 км)                          -НУФВСУ

3. Шевченко Валентина         - лижні перегони (15 км)                          -НУФВСУ

4. Пашинський Денис            - хокей (командна першість):

    Федоров Олександр, Крикуненко Олег, Бесчасний Руслан, Садій Сергій,

    Свобода Валерій, Косянчук Костянтин, Наваренко Юрій, Дешевий Сергій,

    Савченко Андрій, Цируль Дмитро, Шевченко Вадим, Годований Сергій,

    Гаркуша Сергій, Катамишев Сергій, , Бобровніков Сергій, Харченко Сергій, Марковський Дмитро, Кабанець Євгеній, Зіневич Олександр, Благой Олег.

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Крупник Микола                - біатлон (естафета 4х7,5 км)

    Ємельяненко Юрій            - біатлон (естафета 4х7,5 км)

    Білоненко Олег                  - біатлон (естафета 4х7,5 км)

    Бабич Олег                        - біатлон (естафета 4х7,5 км)

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Пестрякова Марина           - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)

    Якімчук Вікторія                - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -НУФВСУ

    Шевченко Валентина         - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -НУФВСУ

2. Хвостенко Оксана             - біатлон (15 км)

 

ХХ Всесвітня зимова Універсіада 2001 рік м. Закопане (Польща)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

14

9

8

31

2

Корея

8

4

3

15

3

Польща

8

3

3

14

4

Словенія

6

4

3

13

5

Швейцарія

5

3

3

11

6

Японія

3

2

5

10

7

Австрія

2

4

3

9

8

Словаччина

2

1

3

6

9

Білорусь

1

4

4

9

10

Болгарія

1

3

1

5

11

УКРАЇНА

1

1

2

4

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Грушина Олена                  - фігурне катання (танці)

    Гончаров Руслан               - фігурне катання (танці)

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Лейбюк Роман                   - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -НУФВСУ

    Заровний Олександр                   - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)

    Ольшанський Володимир - лижні перегони (естафета 4х10 км)

    Іванов Володимир             - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Хвостенко Оксана              - біатлон (естафета 3 х 7,5 км)

    Яковлева Оксана                - біатлон (естафета 3 х 7,5 км)

    Рудь Тетяна                        - біатлон (естафета 3 х 7,5 км)

2.Федоров Олександр            - хокей:

    Пашинський Денис, Полоницький Василь, Бернацький Олексій, Воюш Андрій,

    Харченко Сергій, Сагло Ростислав, Бобкін Олександр, Панченко Олександр,

    Д`яченко Юрій, Міханов Олександр, Дегтяренко Володимир, Ісаєнко Денис,

    Куліков В’ячеслав, Бондарев Артем, Сафаренко Олег, Рублевский Сергій,

    Победоносцев Олександр, Гомернік Павло, Лясковскій Юрій, Буточнев Андрій,

    Щербатюк Роман.

 

ХХІ Всесвітня зимова Універсіада 2003 рікм. Тарвізіо (Італія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

11

10

9

30

2

УКРАЇНА

7

4

3

14

3

Китай

6

2

2

10

4

Японія

5

3

6

14

5

Південна Корея

5

3

3

11

6

Італія

3

7

4

14

7

Словенія

3

4

2

9

8

Австрія

3

1

1

5

9

Казахстан

2

2

2

6

10

Чехія

2

2

2

6

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Шевченко Валентина         - лижні перегони (15 км)                          -НУФВСУ

2. Дериземля Андрій             - біатлон (10 км)                                        -НАДПСУ

3. Деркач Вячеслав               - біатлон (12,5 км пурсуіт)

4. Дериземля Андрій             - біатлон (15 км масстарт)                        -НАДПСУ

5. Білоненко Олександр         - біатлон (20 км)                                        -НАДПСУ

6. Хвостенко Оксана             - біатлон (10 км пурсуіт)                           -НАДПСУ

7. Хвостенко Оксана             - біатлон (10 км масстарт)                        -НАДПСУ

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Коробейніков Олексій       - біатлон (12,5 км. пурсуіт)

2. Деркач Вячеслав                - біатлон (15 км масстарт)

3. Яковлева Оксана                - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -УАБС НБУ

    Заходяк Людмила             - біатлон (естафета 3 х 6 км)

    Хвостенко Оксана             - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -НАДПСУ

4. Козлова Марина                 - фігурне катання (танці)

    Баранов Сергій                            - фігурне катання (танці)

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Дериземля Андрій             - біатлон (15 км пурсуіт)                           -НАДПСУ

2. Коробейніков Олексій       - біатлон (20 км)

3. Білоненко Олександр         - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -НАДПСУ

    Прима Роман                     - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -НАДПСУ

    Лисенко Руслан                 - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)

    Коробейніков Олексій       - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)

 

ХХІІ Всесвітня зимова Універсіада 2005 рік мм. Інсбрук і Зеєфельд (Австрія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Австрія

10

9

2

21

2

Корея

10

7

6

23

3

Росія

8

5

9

22

4

Японія

5

6

6

17

5

Польща

5

2

2

9

6

УКРАЇНА

4

10

2

16

7

Казахстан

4

1

2

7

8

Італія

4

0

5

9

9

Китай

3

6

8

17

10

Нідерланди

3

5

2

10

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Хвостенко Оксана             - біатлон (12,5 км)                                     -НАДПСУ

2. Білоненко Олександр         - біатлон (20 км)                                        -НАДПСУ

3. Лейбюк Роман                   - лижні перегони (10 км)                          -ХДАФК

4. Яковлева Оксана                - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -УАБС НБУ

    Хвостенко Оксана             - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -НАДПСУ

    Супрун Інна                       - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -СДПУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Прима Роман                   - біатлон (15 км)                                        -НАДПСУ

  2. Яковлева Оксана             - біатлон (15 км)                                        -УАБС НБУ

  3. Білоненко Олександр       - біатлон (10 км)                                        -НАДПСУ

  4. Хвостенко Оксана           - біатлон (7,5 км)                                       -НАДПСУ

  5. Хвостенко Оксана           - біатлон (10 км)                                        -НАДПСУ

  6. Дериземля Андрій           - біатлон (12,5 км)                                     -НАДПСУ

  7. Бережной Олег                - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -СДАУ

      Коробейніков Олексій     - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -НАДПСУ

      Прима Роман                   - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -НАДПСУ

      Дериземля Андрій           - біатлон (естафета 4 х 7,5 км)                  -НАДПСУ

  8. Волосожар Тетяна           - фігурне катання (парне)                         -НУФВСУ

      Морозов Станіслав          - фігурне катання (парне)                         -НУФВСУ

  9. Маняченко Галина           - фігурне катання (одиночне)                            -НУФВСУ

10. Головіна Юлія                 - фігурне катання (танці)                           -ХДАФК

      Войко Олег                      - фігурне катання (танці)                           -ХДАФК

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Прохор Олексій                 - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -СДПУ

    Лейбюк Роман                             - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -ХДАФК

    Пуцко Олександр              - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -ХДАФК

    Гуменюк Михайло             - лижні перегони (естафета 4 х 10 км)      -ХДАФК

2. Білоненко Олександр         - біатлон (12,5 км)                                     -НАДПСУ

 

ХХІІІ Всесвітня зимова Універсіада 2007 рік м.Турин (Італія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Корея

10

12

9

31

2

Росія

9

14

11

34

3

Італія

9

2

6

17

4

Білорусь

8

2

4

14

5

Польща

7

2

3

12

6

Чехія

4

4

1

9

7

Австрія

4

0

0

4

8

Китай

3

6

6

15

9

Японія

3

5

5

13

10

Нідерланди

3

1

2

6

11

УКРАЇНА

2

8

6

16

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Яковлева Оксана                - біатлон (15 км)                                        -УАБС НБУ

2. Семеренко Валентина        - біатлон (10 км переслідування)              -СДПУ

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Седнєв Сергій                    - біатлон (20 км)                                        -УАБС НБУ

2. Бережний Олег                            - біатлон (15 км масстарт)                        -УАБС НБУ

3. Семеренко Вікторія           - біатлон (10 км переслідування)              -СДПУ

4. Семеренко Вікторія           - біатлон (7,5 км спринт)                          -СДПУ

5. Волосожар Тетяна             - фігурне катання (парне)                         -НУФВСУ

    Морозов Станіслав            - фігурне катання (парне)                         -НПУ

6. Бережний Олег                            - біатлон (естафета 4 х 7,5км)                   -УАБС НБУ

    Седнєв Сергій                    - біатлон (естафета 4 х 7,5км)-УАБС НБУ

    Юнак Антон                      - біатлон (естафета 4 х 7,5км)                   -Глух.ДПУ

    Прима Роман                     - біатлон (естафета 4 х 7,5км)                   -ЧНПУ

7. Яковлева Оксана                - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -УАБС НБУ

    Семеренко Валентина        - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -СДПУ

    Семеренко Вікторія           - біатлон (естафета 3 х 6 км)                     -СДПУ

8. Якімчук Вікторія                - лижні перегони (10 км масстарт)           -ХДАФК

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Прима Роман                     - біатлон (20 км)                                        -ЧНПУ

2. Семеренко Вікторія           - біатлон (15 км)                                        -СДПУ

3. Семеренко Валентина        - біатлон (7,5 км спринт)                          -СДПУ

4. Семеренко Валентина        - біатлон (12,5 км масстарт)                     -СДПУ

5. Седнєв Сергій                    - біатлон (10 км спринт)                           -УАБС НБУ

6. Седнєв Сергій                    - біатлон (10 км спринт)                           -УАБС НБУ

 

ХХІVВсесвітня зимова Універсіада 2009 рік

м. Харбін (Китай)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Китай

18

18

12

48

2

Росія

18

14

19

51

3

Корея

12

7

9

28

4

Японія

9

8

3

20

5

Швейцарія

7

3

4

14

6

Австрія

4

3

2

9

7

Франція

2

6

5

13

8

Польща

2

4

8

14

9

Нідерланди

2

1

1

4

10

Швеція

2

0

0

2

11

Канада

1

4

1

6

12

Чехія

1

3

5

9

13

УКРАЇНА

1

2

4

7

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Бережний Олег                            - біатлон (12,5 км переслідування)           -СНАУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Бережний Олег                            - біатлон (10 км спринт)                           -СНАУ

2. Лосєва Марія                     - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ХДАФК

    Лісогор Марина                 - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ЧДПУ

    Завалій Тетяна                   - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -СДПУ

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Лісогор Марина                 - лижні перегони (спринт)                        -ЧДПУ

2. Семенов Сергій                  - біатлон (20 км)                                        -ЧДПУ

3. Жибер Людмила                - біатлон (естафета-мікс 2 х 6 км)             -ЧДПУ

    Шестак Валентина             - біатлон (естафета-мікс 2 х 6 км)             -ЧДПУ

    Юнак Антон                      - біатлон (естафета-мікс 2 х 7,5 км)          -Глух.ДПУ

    Колос Олександр              - біатлон (естафета-мікс 2 х 7,5 км)          -ХНФУ

4. Бекназарова Алла               - фігурне катання (парне)                         -ХДАФК

    Зуєв Володимир                - фігурне катання (парне)                         -ХДАФК

 

ХХV Всесвітня зимова Універсіада2011 рік м. Ерзурум (Туреччина)

 

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

14

14

11

39

2

Корея

7

3

5

15

3

УКРАЇНА

6

5

4

15

4

Словаччина

5

0

2

7

5

Франція

4

4

5

13

6

Японія

4

3

3

10

7

Китай

3

3

4

10

8

Німеччина

3

3

1

7

9

США

2

3

0

5

10

Чеська Республіка

2

2

2

6

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Семеренко Вікторія           - біатлон (7,5 км спринт)                          -УАБС НБУ

2. Прима Артем                     - біатлон (10 км спринт)                           -ХДЗА

3. Семенов Сергій                  - біатлон (12,5 км спринт)                        -ЧНПУ

4. Семеренко Вікторія           - біатлон (10 км гонка переслід.)              -УАБС НБУ

5. Семеренко Вікторія           - біатлон (комбінована естафета)              -УАБС НБУ

    Крикончук Світлана          - біатлон (комбінована естафета)              -ТНЕУ

    Прима Артем                     - біатлон (комбінована естафета)              -ХДЗА

    Семенов Сергій                 - біатлон (комбінована естафета)              -ЧНПУ

6. Прима Артем                     - біатлон (15 км масстарт)                        -ХДЗА

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Григоренко Катерина        - лижні перегони (5 км)                                      -ЛДУФК

2. Семенов Сергій                  - біатлон (10 км спринт)                           -ЧНПУ

3. Чундак Анна-Марія            - сноубордінг                                            -УжНУ

4. Прима Артем                     - біатлон (12,5 км спринт)                        -ХДЗА

5. Григоренко Катерина        - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ЛДУФК

    Анцибор Марина               - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -СДПУ

    Заведєєва Зоя                     - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ХДАФК

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Григоренко Катерина        - лижні перегони (10 км)                          -ЛДУФК

2. Григоренко Катерина        - лижні перегони (15 км масстарт)           -ЛДУФК

3. Григоренко Катерина        - лижні перегони (естафета 3 х 1,3 км)     -ЛДУФК

    Білосюк Іван                      - лижні перегони (естафета 3 х 1,3 км)     -ХДАФК

4. Фроленкова Надія              - фігурне катання (танці)                           -ХДАФК

    Касало Михайло                - фігурне катання (танці)                           -ХДАФК

ХХVІ Всесвітня зимова Універсіада 2013 рік м. Тренто (Італія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

15

16

19

50

2

Польща

10

10

3

23

3

Республіка Корея

8

9

7

24

4

Китай

5

2

3

10

5

Чеська Республіка

4

3

6

13

6

Італія

3

5

5

13

7

Франція

3

4

1

8

8

УКРАЇНА

3

3

3

9

9

Фінляндія

3

2

3

8

10

Австрія

3

2

1

6

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Григоренко Катерина        - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ЛДУФК

    Анцибор Марина               - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -УАБС НБА

    Сердюк Катерина              - лижні перегони (естафета 3 х 5 км)        -ХДАФК

2. Григоренко Катерина        - лижні перегони (5 км)                                      -ЛДУФК

3. Підручний Дмитро            - біатлон (15 км-асстарт)                          -ТНПУ

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Григоренко Катерина        - лижні перегони (10 км в/с)                     -ЛДУФК

2. Підручний Дмитро            - біатлон (естафета мікс)                           -ТНПУ

    Кільчицький Віталій          - біатлон (естафета мікс)                           -ЛДУФК

    Варвинець Ірина                - біатлон (естафета мікс)                           -ЧНПУ

    Бондар Яна                        - біатлон (естафета мікс)                           -БілНАУ

3. Кільчицький Віталій           - біатлон (10 км-спринт)                           -ЛДУФК

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Підручний Дмитро            - біатлон (10 км-спринт)                           -ТНПУ

2. Варвинець Ірина                - біатлон (12,5 км-масстарт)                     -ЧНПУ

3. Анцибор Марина               - лижні перегони (5 км в/с)                      -УАБС НБА

 

ХХVІІ Всесвітня зимова Універсіада 2015 року

м. Штрбське, Плесо та Осрблі (Словаччина), м. Гранада (Іспанія)

№ з/п

Назва країни

Медалі

Золоті

Срібні

Бронзові

Всього

1.

Російська Федерація

20

18

18

56

2.

Республіка Корея

5

9

2

16

3.

Казахстан

5

6

0

11

4.

Швейцарія

5

1

4

10

5.

Китай

5

0

4

9

6.

Норвегія

5

0

1

6

7.

Германія

3

4

1

8

8.

Чеська Республіка

3

3

5

11

9.

Італія

3

2

2

7

10.

Японія

2

5

2

9

11.

Польща

2

4

4

10

12.

США

2

3

3

8

13.

УКРАЇНА

2

1

2

5

13.

Австрія

2

1

2

5

15.

Болгарія

2

0

0

2

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Русінов Дмитро                 - біатлон – 20 км (в/с)                                        -СДУ

2. Кільчицький Віталій          - біатлон – 15 км (масстарт)                              ЛДУФК

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Русінов Дмитро                 - біатлон – 15 км (масстарт)–                            -СДУ

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Русінов Дмитро                 - біатлон – 2 х 7,5 км (мікст)                              -СДУ

2. Ткаленко Руслан                - біатлон – 2 х 7,5 км (мікст)                              СДПУ

3. Бригинець Юлія                 - біатлон – 2 х 6,0 км (мікст)                              ЧНПУ

4. Бондар Яна                        - біатлон – 2 х 6,0 км (мікст)                             НУДПСУ

5. Бондар Яна                        - біатлон – 12,5 км (масстарт)                                    НУДПСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЕСВІТНІ ЛІТНІ УНІВЕРСІАДИ 1993-2013 років

 

ХVІІ Всесвітня літня Універсіада 1993 рік м. Баффало (США)

 

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

США

30

25

20

75

2

Китай

17

6

5

28

3

Канада

12

14

14

40

4

УКРАЇНА

11

6

9

26

5

Куба

8

4

4

16

6

Німеччина

6

9

13

28

7

Італія

5

9

12

26

8

Франція

5

8

11

24

9

Японія

4

13

13

30

10

Угорщина

4

4

5

13

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Клименко Олександр       - легка атлетика (штовхання ядра)           -НУФВСУ

  2. Колесник Вадим              - легка атлетика (метання спису)

  3. Голубицький Сергій        - фехтування (рапіра)                                -НУФВСУ

  4. Коробчинський Ігор       - гімнастика спортивна

  5. Лисенко Тетяна               - гімнастика спортивна (багатоборство)

  6. Лисенко Тетяна               - гімнастика спортивна (колода)

  7. Лисенко Тетяна               - гімнастика спортивна (командна першість)

      Калініна Наталія               - гімнастика спортивна (командна першість)

      Стовбчата Людмила        - гімнастика спортивна (командна першість)

  8. Калініна Наталія               - гімнастика спортивна (бруси)-НУФВСУ

  9. Калініна Наталія               - гімнастика спортивна (вільні вправи)

10. Шапошніков Леонід         - веслування академічне (4-ка парна)       -ДДІФКіС

      Проненко Костянтин       - веслування академічне (4-ка парна)       -НУФВСУ

      Могильний Ігор               - веслування академічне (4-ка парна)       -НУФВСУ

      Продан Антон                  - веслування академічне (4-ка парна)       -НУФВСУ

11. Бондаренко Світлана       - плавання (200 м брас )                           -ЗНУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Леоненко Ольга                 - легка атлетика (спортивна ходьба)        -НУФВСУ

2. Стовбчата Людмила          - гімнастика спортивна (багатоборство)

3. Стовбчата Людмила          - гімнастика спортивна (бруси)

4. Валдаєв В’ячеслав             - плавання (200 м на спині)                       -НУФВСУ

5. Валдаєв В’ячеслав             - плавання (400 м на спині)                       -НУФВСУ

6. Бондаренко Світлана                   - плавання (100 м брас)                                      -ЗНУ

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1.Кірієнко Віталій                  - легка атлетика (стрибок у довжину)

2. Григоренко Лариса           - легка атлетика (стрибок у висоту)                   -НУФВСУ

3. Степанов Руслан                - легка атлетика (стрибок у висоту)

4. Володьков Роман              - стрибки у воду (трамплін 3 м)

5. Володьков Роман              - стрибки у воду (платформа)

6. Коробчинський Ігор                   - гімнастика спортивна (абсолютна першість)

7. Стовбчата Людмила          - спортивна гімнастика (опорний стрибок)

8. Стовбчата Людмила          - гімнастика спортивна (бруса)

9. Хникін Павло                     - плавання (100 м вільний стиль)              -НУФВСУ

 

ХVІІІ Всесвітня літня Універсіада 1995 рік м. Фукуока (Японія)

 

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

США

24

27

18

69

2

Японія

24

16

24

64

3

Росія

15

12

23

50

4

Китай

13

10

16

39

5

Корея

10

7

10

27

6

Угорщина

8

4

2

14

7

Німеччина

6

6

8

20

8

Болгарія

5

4

2

11

9

УКРАЇНА

4

5

7

16

10

Румунія

4

5

2

11

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Вершиніна Вікторія            - легка атлетика (стрибки у довжину)      -НУФВСУ

2. Сидоров Віктор                 - легка атлетика (метання диску)              -НУФВСУ

3. Шульга Олена                    - гімнастика спортивна (багатоборство)  -НУФВСУ

4. Білоног Юрій                     - легка атлетика (штовхання ядра)           -ПівдУкр.ПУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Твердохліб Сергій             - легка атлетика (800 м)                            -ДДІФКіС

2. Овчарова Олена                - легка атлетика (біг з бар`єрами)             -НУФВСУ

3. Гутцайт Вадим                             - фехтування (шабля)                                -НУФВСУ

4. Голубицький Сергій          - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

    Кочергин Олег                            - фехтування (шпага-командна першість)          -ЛДУФК

    Семенихін Андрій              - фехтування (шпага-командна першість)         -ДДАУ

Малій Андрій                      - фехтування (шпага-командна першість)         -ДДАУ

5. Крикун Олександр             - легка атлетика (метання молоту)           -УПУ

 

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Углов Андрій                     - легка атлетика (метання спису)              -НУФВСУ

2. Титова Вікторія                  - фехтування (шпага)                                -НУФВСУ

3. Калініна Наталія                 - гімнастика спортивна                             -НУФВСУ

4. Шульга Олена                    - гімнастика спортивна                             -НУФВСУ

5. Мовчан Тетяна                            - легка атлетика естафета (4 х 400 м)        -НУФВСУ

    Твердохліб Світлана          - легка атлетика естафета (4 х 400 м)        -ДДІФКіС

    Рурак Олена                       - легка атлетика естафета (4 х 400 м)        -ДДІФКіС

    Фоменко Віра                     - легка атлетика естафета (4 х 400 м)        -ХДАФК

6. Рурак Олена                       - легка атлетика (400 м)                            -ДДІФКіС

7. Надірадзе Костянтин                  - дзюдо                                                     -ДДАУ

 

ХІХ Всесвітня літня Універсіада 1997 рік

мм. Сіціцлія, Катанья, Палермо, Мессіна (Італія)

 

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

США

20

19

22

61

2

УКРАЇНА

17

6

4

27

3

Японія

14

8

11

33

4

Росія

10

14

10

34

5

Китай

10

9

7

26

6

Італія

7

14

10

31

7

Куба

7

11

4

22

8

Угорщина

7

4

1

12

9

Південна Корея

5

2

3

10

10

Словаччина

4

0

1

5

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Вітриченко Олена            - гімнастика художня (багатоборство)    -НУФВСУ

  2. Вітриченко Олена            - гімнастика художня (скакалка)              -НУФВСУ

  3. Вітриченко Олена            - гімнастика художня (обруч)                            -НУФВСУ

  4. Вітриченко Олена            - гімнастика художня (стрічка)                -НУФВСУ

  5. Бондаренко Світлана       - плавання (100 м брас)                                      -ЗНУ

  6. Шеховцова Олена            - легка атлетика (стрибки у довжину)      -НУФВСУ

  7. Говорова Олена               - легка атлетика (потрійний стрибок)       -НУФВСУ

  8. Неделенко Ірина              - легка атлетика (800 м)

  9. Терещук Тетяна               - легка атлетика (400 м з/бар’єрами)        -НУФВСУ

10. Білоног Юрій                   - легка атлетика (штовхання ядра)           -Півдукр.ПУ

11. Сілантьєв Денис              - плавання (200м батерфляй)                    -ЗНУ

12. Сілантьєв Денис              - плавання (100м батерфляй)                    -ЗНУ

13. Снітко Ігор                      - плавання (800м вільний стиль)

14. Горбачук Олександр        - фехтування (шпага)                                -ХДПУ

15. Гутцайт Вадим                 - фехтування (шабля)                                -НУФВСУ

16. Горбачук Олександр        - фехтування (шпага-командна першість)-ХДПУ

                                               - фехтування (шпага-командна першість)-ХДПУ

                                               - фехтування (шпага-командна першість)

                                               - фехтування (шпага-командна першість)

17. Голубицький Сергій        - фехтування (рапіра командна першість)-НУФВСУ

      Мацейчук Олег                - фехтування (рапіра командна першість)-НУФВСУ

      Бризгалов Олексій           - фехтування (рапіра командна першість)-НУФВСУ

                                               - фехтування (рапіра командна першість)-НУФВСУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Марцонь Олена                 - легка атлетика (800 м)

2. Кравченко Анжела             - легка атлетика (800 м)

3. Колесник Вадим                - легка атлетика (метання молоту)

4. Вершиніна Вікторія           - легка атлетика (стрибок у довжину)      -НУФВСУ

5. Голубицький Сергій          - фехтування (рапіра)                                -НУФВСУ

6. Бондаренко Світлана                   - плавання (200 м брас)                                      -ЗНУ

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Вітриченко Олена              - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

2. Тітова Вікторія                   - фехтування (шпага)                                -НУФВСУ

3. Гутцайт Вадим                            - фехтування (шабля-командна першість)-НУФВСУ

4.                                            - теніс (парний розряд)

 

 

ХХ Всесвітня літня Універсіада 1999 рік м. Пальма де Мальорка (Іспанія)

 

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

США

30

13

15

58

2

Росія

14

17

11

42

3

Куба

12

3

11

26

4

Японія

11

13

17

41

5

Румунія

10

4

3

17

6

Іспанія

7

7

13

27

7

УКРАЇНА

7

7

9

23

8

Китай

7

5

11

23

9

Італія

6

12

9

27

10

Франція

6

3

7

16

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Береш Олександр              - гімнастика спортивна (абсолютна першість)-ХДПУ

2. Гутцайт Вадим                            - фехтування (шабля)                                -НУФВСУ

3. Лебідь Сергій                     - легка атлетика (5000 м)                           -ДДІФКіС

4. Говорова Олена                 - легка атлетика (потрійний стрибок)       -НУФВСУ

5. Лукашевич Олександр       - легка атлетика (стрибок у довжину)      -ДДІФКіС

6. Шеховцова Олена              - легка атлетика (стрибок у довжину)      -НУФВСУ

7. Виборнова Єва                           - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

    Титова Вікторія                 - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

    Грузинська Наталія            - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

    Гаріна Ганна                      - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

1. Тирик Галина                     - гімнастика спортивна (командна першість)-ЛНАУ

Карпенко Вікторія              - гімнастика спортивна (командна першість)-ХДУ

Шкарупа Інга                      - гімнастика спортивна (командна першість)-ТАНГ

Тесленко Ольга                  - гімнастика спортивна (командна першість)-НУФВСУ

2. Тесленко Ольга                 - гімнастика спортивна (бруси)                -НУФВСУ

3. Горбачук Олександр                   - фехтування (шпага)                                -ХНПУ

4. Грузинська Наталія            - фехтування (шпага)                                -НУФВСУ

5. Горбоконь Ігор                           - дзюдо                                                     -НУФВСУ

6. Оберемко Максим             - парусний спорт (клас «Містраль»)        -Сімф.ДУ

7. Бердніков Антон               - плавання (естафета 4 х 200 м в/с)           -НУФВСУ

    Гайдамака Владислав        - плавання (естафета 4 х 200 м в/с)           -НЮАУ

    Гончаренко Артем             - плавання (естафета 4 х 200 м в/с)           -НЮАУ

    Сванідзе Ростислав           - плавання (естафета 4 х 200 м в/с)           -ЗНУ

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Карпенко Вікторія             - гімнастика спортивна (бруси)                -ХДУ

2. Тирик Галина                     - гімнастика спортивна (опорний стрибок)-ЛНАУ

3. Завгородній Денис            - плавання (400 м вільний стиль)              -ДДІФКіС

4. Завгородній Денис            - плавання (800 м вільний стиль)              -ДДІФКіС

5. Золотухіна Наталія             - плавання (естафета 4 100 м)                   -ЗНУ

    Трегуб Валентина              - плавання (естафета 4 х 100 м)                -ДДІЗФВіС

    Щеглова Іраїда                            - плавання (естафета 4 х 100 м)                -ДДІЗФВіС

    Кутепова Олена                 - плавання (естафета 4 х 100 м)                -НУФВСУ

6. Ревенко Руслан                  - дзюдо                                                     -ХДАФК

7. Піскунов Владислав           - легка атлетика (метання молоту)            -Сімф.ДУ

8. Савчук Валентина              - легка атлетика (спортивна ходьба)        -ВНУ

9. Машуренко Руслан            - дзюдо (командна першість)                            -НУФВСУ

    Горбоконь Ігор                           - дзюдо (команда першість)                     -НУФВСУ

    Донченко Андрій               - дзюдо (команда першість)                     -НУФВСУ

    Ревенко Руслан                  - дзюдо (командна першість)                            -ХДАФК

    Бєлодед Геннадій               - дзюдо (командна першість)                            -КамПодНУ

    Русляков Валентин            - дзюдо (командна першість)                            -ДДІЗФВіС

 

ХХІ Всесвітня літня Універсіада 2001 рік м. Пекін (Китай)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Китай

54

25

24

103

2

США

21

13

13

47

3

Росія

14

19

20

53

4

Японія

14

14

25

53

5

УКРАЇНА

13

14

7

34

6

Італія

8

8

6

22

7

Куба

6

4

2

12

8

Франція

5

2

16

23

9

Великобританія

4

2

4

10

10

Корея

3

10

14

27

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Клочкова Яна                            - плавання (200 м комплекс)                     -НУФВСУ

  2. Клочкова Яна                            - плавання (800 м вільний стиль)              -НУФВСУ

  3. Лісогор Олег                    - плавання (брас 50 м)                              -НУФВСУ

  4. Лісогор Олег                    - плавання (брас 100 м)                                      -НУФВСУ

  5. Червінський Ігор             - плавання (800 м вільний стиль)              -ХДАФК

  6. Червінський Ігор             - плавання (1500 м вільний стиль)            -ХДАФК

  7. Снітко Ігор                       - плавання (1500 м вільний стиль)            -ХДАФК

  8. Єрофеєва Тамара             - гімнастика художня (абс. першість)      -НУФВСУ

  9. Єрофеєва Тамара             - гімнастика художня (м`яч)                     -НУФВСУ

10. Єрофеєва Тамара             - гімнастика художня (скакалка)              -НУФВСУ

11. Єрофеєва Тамара             - гімнастика художня (обруч)                            -НУФВСУ

12. Паламар Віта                    - легка атлетика (стрибки у висоту)                   -НУФВСУ

13. Либідь Сергій                            - легка атлетика (5000 м)                           -ДДІЗФВіС

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Хворост Максим             - фехтування (шпага)                                -ХДУ

  2. Гаріна Ганна                     - фехтування (шпага)                                -НУФВСУ

  3. Сердінов Андрій              - плавання (100 м батерфляй)                            -ЛНУ

  4. Мукомол Ольга                - плавання (50 м вільний стиль)               -ЗНУ

  5. Ширшов Вячеслав           - плавання (50 м вільний стиль)               -ЛНУ

  6. Лісогор Олег                    - плавання (естафета комбінована)           -НУФВСУ

      Ширшов Вячеслав           - плавання (естафета комбінована)           -ЛНУ

      Сердінов Андрій              - плавання (естафета комбінована)           -ЛНУ

      Ніколайчук Володимир   - плавання (естафета комбінована)           -ЗІГМУ

      Борисенко Катерина        - стрибки у воду (командна першість)     -ЗНУ

  7. Піскунов Владислав         - легка атлетика (метання молоту)            -ТНУ

  8. Жупіна Євгенія                - стрибки у воду (синхронні)                   -ЗНУ

     Сорокіна Ганна                - стрибки у воду (синхронні)                   -ЗНУ

  9. Жупіна Євгенія                - стрибки у воду (командна першість)     -ЗНУ

     Сорокіна Ганна                - стрибки у воду (командна першість)     -ЗНУ

     Леонова Ольга                 - стрибки у воду (командна першість)     -ЛНУ

10. Білоног Юрій                   - легка атлетика (штовхання кулі)             -ОНПУ

11. Михайленко Володимир  - легка атлетика (десятиборство)             -ДДІФКіС

13. Твердоступ Андрій          - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ХДАФК

      Кайдаш Олександр          - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ХДАФК

      Зюков Євген                    - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ХДАФК

      Рибалка Володимир                  - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -НУФВСУ

14. Єрофеєва Тамара             - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

15. Команда                           - футбол:

      Антоненко Олександр Козоріз Іван, Ключик Сергій, Єрохін Андрій,

      Браіла, Шкрет Олег, Гречаний Василь – НУФВСУ; Батраченко Олександр,

      Бєліков Віталій, Телятніков Олексій, Кондратович Дмитро – ДДІФКіС;

      Скидан Ярослав, Бредун Євген – ДДДІЗФВіС; Олексієнко Іван – ЗНУ;

      Бундаш Мирослав – Ужг.УДПЕП; Бермудес Дмитро – Харків СДПІ;

      Козаченко Дмитро – НАДПСУ; Жуков Вадим – Мелітопольський ДПУ.

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

1. Селезень Дмитро               - дзюдо                                                     -ХДАФК

2. Прокофьєва Марина          - дзюдо                                                     -ДНМУ

3. Ніколайчук Володимир     - плавання (100 м на спині)                       -ЗДМУ

4. Ширшов Вячеслав             - плавання (100 м в/с)                               -ЛНУ

5. Володьков Роман              - стрибки у воду (вишка 10 м)                  -ЗНУ

6. Гаріна Ганна                       - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

    Грузинська Наталія            - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

    Виборнова Єва                           - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

    Портала Ольга                   - фехтування (шпага командна першість)-ХДАФК

7. Твердоступ Андрій            - легка атлетика (400 м)                            -ХДАФК

 

ХХІІ Всесвітня літня Універсіада 2003 рікм. Даегу (Південна Корея)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Китай

41

27

13

81

2

Росія

26

22

34

82

3

Корея

26

11

15

52

4

УКРАЇНА

23

15

17

55

5

Японія

13

11

20

44

6

Франція

8

8

4

20

7

Великобританія

8

3

6

17

8

США

5

13

18

36

9

Південна Корея

3

7

3

13

10

Польща

3

4

3

10

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Лукашенко Володимир    - фехтування (шабля)                                -НУФВСУ

  2. Нікішин Богдан                - фехтування (шпага-командна першість)

      Ошаров Віталій                - фехтування (шпага-командна першість)-НУФВСУ

      Корюченко Дмитро                  - фехтування (шпага-командна першість)

      Хворост Максим             - фехтування (шпага-командна першість)

  3. Лісогор Олег                   - плавання (брас)                                      -НУФВСУ

  4. Клочкова Яна                           - плавання (200 м вільний стиль)              -НУФВСУ

  5. Клочкова Яна                           - плавання (200 м батерфляй)                            -НУФВСУ

  6. Клочкова Яна                           - плавання (200 м комб.         )                           -НУФВСУ

  7. Клочкова Яна                            - плавання (400 м комб.)                           -НУФВСУ

  8. Ширшов Вячеслав           - плавання (50 м вільний стиль)

  9. Сердінов Андрій              - плавання (50 м батерфляй)

10. Сердінов Андрій              - плавання (100 м батерфляй)

11. Сердінов Андрій              - плавання (естафета 4 х 100м комб.)

      Ніколайчук Володимир   - плавання (естафета 4 х 100м комб.)

      Єгошин Юрій                            - плавання (естафета 4 х 100м комб.)

      Лісогор Олег                   - плавання (естафета 4 х 100м комб.)       -НУФВСУ

12. Мукомол Ольга                - плавання (50 м вільний стиль)

13. Твердоступ Андрій          - легка атлетика (400 м)

14. Лебідь Сергій                            - легка атлетика (5000 м)

15. Васильєв Валерій             - легка атлетика (стрибок у довжину)

16. Корчмід Олександр                   - легка атлетика (стрибок із жердиною)

17. Сідоренко Наталія            - легка атлетика (1500 м)

18. Фокіна Наталія                  - легка атлетика (метання диску)

19. Яроцька Ірин                   - гімнастика спортивна (багатоборство)

20. Яроцька Ірина                  - гімнастика спортивна (довільні вправи)

21. Яроцька Ірина                  - гімнастика спортивна (колода)

22. Міхайліченко Андрій        - гімнастика спортивна (бруси)

23. Безсонова Анна                - гімнастика художня (стрічка)                -НУФВСУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Лукашенко Володимир    - фехтування (шабля-командна першість)-НУФВСУ

      Трет`як Владислав          - фехтування (шабля-командна першість)-НУФВСУ

      Шкаліков Сергій              - фехтування (шабля-командна першість)

      Штурбабін Олег               - фехтування (шабля-командна першість)

  2. Адвена Сергій                  - плавання                                                 -НУФВСУ

  3. Бреус Сергій                   - плавання                                                 -НУФВСУ

  4. Лісогор Олег                   - плавання (50 м брас)                              -НУФВСУ

  5. Червінський Ігор             - плавання (800 м вільний стиль)

  6. Червінський Ігор             - плавання (1500 м вільний стиль)

 

  7. Яроцька Ірина                  - гімнастика спортивна (командна першість)

      Сіробаба Наталія              - гімнастика спортивна (командна першість)

      Кваша Олена                    - гімнастика спортивна (командна першість)

      Проскліпіна Марина        - гімнастика спортивна (командна першість)

      Шкарупа Яна                   - гімнастика спортивна (командна першість)

  8. Міхайліченко Андрій       - гімнастика спортивна (командна першість)

      Гончаров Валерій            - гімнастика спортивна (командна першість)

      Зозуля Роман                            - гімнастика спортивна (командна першість)

      Меженцев Руслан            - гімнастика спортивна (командна першість)

      Вяльцев Сергій                - гімнастика спортивна (командна першість)

  9. Проскліпіна Марина         - гімнастика спортивна (опорний стрибок)

10. Ястребов Віктор              - легка атлетика (потрійний стрибок)

11. Безсонова Анна                - гімнастика художня (багатоборство)    -НУФВСУ

12. Безсонова Анна                - гімнастика художня (вільні вправи)       -НУФВСУ

13. Безсонова Анна                - гімнастика художня (м`яч)                     -НУФВСУ

14. Безсонова Анна                - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

15. Давидов Петро                 - тхеквандо (72 кг)

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Рабченюк Анастасія         - легка атлетика (400 м з/б)

  2. Сіробаба Наталія              - гімнастика спортивна (вільні вправи)

  3. Сіробаба Наталія              - гімнастика спортивна (багатоборство)

  4. Сіробаба Наталія              - гімнастика спортивна (вільні вправи)

  5. Яроцька Ірина                  - гімнастика спортивна (бруси)

  6. Зозуля Роман                            - гімнастика спортивна (кільця)

  7. Ширшов Вячеслав           - плавання (50 м на спині)

  8. Єгошин Юрій                            - плавання (100 м вільний стиль)

  9. Лісогор Олег                    - плавання (100 м брас)                                      -НУФВСУ

10. Николайчук Володимир  - плавання (100 м на спині)

11. Ширшов Вячеслав           - плавання (естафета 4 х 100 м вільний стиль)

      Сизоненко Денис            - плавання (естафета 4 х 100 м вільний стиль)

      Сердінов Андрій              - плавання (естафета 4 х 100 м вільний стиль)

      Єгошин Юрій                            - плавання (естафета 4 х 100 м вільний стиль)

12. Палехіна Катерина            - стрільба з луку

      Березніна Тетяна              - стрільба з луку

      Дорохова Тетяна             - стрільба з луку

13. Блощенко Андрій             - дзюдо (командна першість)

      Гонтюк Роман                 - дзюдо (командна першість)

      Савінов Віктор                 - дзюдо (командна першість)

      Єфімов Валентин             - дзюдо (командна першість)

      Книш Станіслав               - дзюдо (командна першість)

      Бубон Віталій                            - дзюдо (командна першість)

14. Береснєва Ольга              - плавання (800 м вільний стиль)

15. Сердюк Олександр          - стрільба з луку

16. Черкун Ольга                   - тхеквандо (63 кг)

17. ________________________________________________

 

ХХІІІ Всесвітня літня Універсіада 2005 рік м. Ізмір (Туреччина)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

26

16

23

65

2

Китай

21

16

12

49

3

Японія

18

18

20

56

4

УКРАЇНА

18

16

18

52

5

США

17

12

14

43

6

Польща

12

8

8

28

7

Корея

11

14

9

34

8

Туреччина

10

11

6

27

9

Китайський Тайпей

6

2

4

12

10

Італія

5

6

13

24

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Мерлені  Ірина                           - боротьба - вільна (52 кг)               -КамПод.НУ

  2. Кушнір Олег                    - боротьба вільна (84 кг)                          -ОДПУ

  3. Бреус Сергій                    - плавання (100 м батерфляй)                            -НУФВСУ

  4. Бреус Сергій                    - плавання (50 м батерфляй)                     -НУФВСУ

  5. Лісогор Олег                    - плавання (50 м брас)                              -НУФВСУ

  6. Лісогор Олег                   - плавання ( 100 м брас)                           -НУФВСУ

  7. Лісогор Олег                    - плавання (естафета 4 х 100 м)                -НУФВСУ

      Адвена Олег                     - плавання (естафета 4 х 100 м)                -НУФВСУ

      Сізоненко Денис              - плавання (естафета 4 х 100 м)                -НУФВСУ

      Бугаєв Антон                   - плавання (естафета 4 х 100 м)                -ХДАФК

  8. Рубан Віктор                    - стрільба з луку (командна першість)     -ХДАФК

      Грачов Дмитро                - стрільба з луку (командна першість)     -ЛДІФК

      Сердюк Олександр          - стрільба з луку (командна першість)     -НТУ «ХПІ»

  9. Блонська Людмила          - легка атлетика (семиборство)                -УАБС НБУ

10. Трет`як Владислав           - фехтування (шабля командна першість)-НАДПСУ

      Ошаров Віталій                - фехтування (шабля командна першість)-НАДПСУ

      Чумак Дмитро                 - фехтування (шабля командна першість)-НДПАСУ

      Карюченко Дмитро                  - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

11. Казімірчук Надія              - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Новаковська Тетяна                  - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Партала Ольга                  - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Шемякіна Яна                  - фехтування (шпага командна першість)-ХДАФК

12. Гешко Іван                       - легка атлетика (1500 м)                           -ЧТЕІ КНТЕУ

13. Зюськов Володимир        - легка атлетика (стрибок у довжину)      -ДДІЗФВіС

14. Безсонова Анна                - гімнастика художня (багатоборство )   -НУФВСУ

15. Безсонова Анна               - гімнастика художня (скакалка)              -НУФВСУ

16. Безсонова Анна                - гімнастика художня (м`яч)                     -НУФВСУ

17. Безсонова Анна               - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

18. Годунко Наталія              - гімнастика художня (стрічка)                -НУФВСУ

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Федорова Олена               - стрибки у воду (трамплін 1 м)               -МНУ

  2. Коваль Вікторія               - стрільба з луку (командна першість)     -ХНУ

      Бережна Тетяна               - стрільба з луку (командна першість)     -ХДАФК

      Палеха Катерина              - стрільба з луку (командна першість)     -ХДАФК

  3. Палеха Катерина              - стрільба з луку                                       -ХДАФК

  4. Бурмістрова Катерина     - боротьба вільна                                               -СДПУ

  5. Максюта Валерія              - гімнастика спортивна (опорний стрибок)-НУФВСУ

  6. Димо Валерій                            - плавання (50 м брас)                              -НУФВСУ

  7. Головченко Тетяна          - легка атлетика (1500 м)                           -СДПУ

  8. Головченко Тетяна          - легка атлетика (5000 м)                           -СДПУ

  9. Саладуха Ольга               - легка атлетика (потрійний стрибок)       -ДДІЗФВіС

10. Коваленко Ірина              - легка атлетика (стрибки у висоту)                   -Білоц.ДАУ

11. Трет`як Владислав           - фехтування (шабля командна першість)         -НАДПСУ

      Лукашенко Володимир   - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

      Штурбабін Олег               - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

      Бойко Дмитро                 - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

12. Годунко Наталія               - гімнастика художня (скакалка)              -НУФВСУ

13. Годунко Наталія               - гімнастика художня (м`яч)                     -НУФВСУ

14. Годунко Наталія               - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

15. Команда                           - баскетбол:

      Подорваний Євген-Приазовськ.ДТУ; Корабльов Дмитро, Фесенко Кирил - Маріуп.ДГУ;

      Кривич Ігор, Кривич Ростислав, Бутський Артем-СДПУ;

      Печеров Олексій-НТУ «ХПІ»; Коваль Володимир-ДДІФКіС;

   Лебедєв Андрій, Балашов Станіслав, Кобзистий Віктор, Гуменюк Роман-НУФВСУ

16. Тухтарова Анна                - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДІФКіС

 Бондаренко Зінаїда          - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДІФКіС

      Анненкова Катерина        - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДФА

      Кожогіна Інга                            - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДФА

      Пережогіна Олександра   - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДФА

      Биханова Марина             - гімнастика художня (груп. впр.- стрічки)-ДДФА

 

 

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Чумак Дмитро                  - фехтування (шпага)                                -НАДПСУ

  2. Трет`як Владислав           - фехтування (шабля)                                -НАДПСУ

  3. Адвена Сергій                  - плавання (100 м батерфляй)                            -НУФВСУ

  4. Амшеннікова Ірина          - плавання (100 м на спині)                       -НУФВСУ

  5. Червинський Ігор            - плавання (1500 м вільний стиль)            -НЮАУ

  6. Проскуріна Марина                   - гімнастика спортивна (опорн. стрибок)         -ХДАФК

  7. Когут Олександра            - боротьба вільна (57 кг)                          -ЛДІФК

  8. Левківська Ольга             - боротьба вільна (63 кг)                          -КамПод.НУ

  9. Коваль Вікторія               - стрільба з луку                                       -ХНУ

10. Демідюк Сергій                - легка атлетика (110 м з/б)                       -КНТЕУ

11. Корчмід Олександр                   - легка атлетика (стрибки з жердиною)   -НУФВСУ

12. Завгородня Ольга            - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ЧДІЕУ

      Рабченюк Анастасія        - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -НУФВСУ

      Пілюгіна Лілія                  - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ЛНУ

      Єфремова Антоніна                  - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)        -ДАУ

13. Безсонова Анна                - гімнастика художня (стрічка)                -НУФВСУ

14. Туктарова Анна                - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДІФКіС

      Бондаренко Зінаїда                   - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДІФКС

      Анненкова Катерина        - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДФА

      Кожохіна Інга                  - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДФА

      Пережогіна Олександра   - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДФА

      Биханова Марина             - гімнастика художня (групові впр. багат.)-ДДФА

15. Туктарова Анна                - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДІФКіС

      Бондаренко Зінаїда                   - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДІФКіС

      Анненкова Катерина        - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДФА

      Кожохіна Інга                  - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДФА

      Пережогіна Олександра   - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДФА

      Биханова Марина             - гімнастика художня (групові впр.булави)-ДДФА

16. Саволайнен Микола         - легка атлетика (потрійний стрибок)       -НУФВСУ

17. Масливець Ольга             - парус (дошка)                                         -ТНЕУ

18. Годунко Наталія              - гімнастика художня (багатоборство)    -НУФВСУ

 

ХХІV Всесвітня літня Універсіада 2007 рік м. Бангкок (Таїланд)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Китай

32

29

26

87

2

Росія

28

27

37

92

3

УКРАЇНА

28

20

18

66

4

Японія

19

15

22

56

5

Південна Корея

15

18

18

51

6

Таїланд

13

7

9

29

7

Німеччина

11

5

9

25

8

США

10

10

14

34

9

Китайський Тайпей

7

9

12

28

10

Італія

6

6

9

21

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Костевич Олена      - стрільба кульова (10 м пневматика команда)  -ЧДТУ

      Коростильова Юлія         - стрільба кульова (10 м пневматика команда)  -ЛДУФК

      Крячко Інна            - стрільба кульова (10 м пневматика команда)  -ВДПУ

  2. Чепурна Наталія      - стрільба кульова(50 м лежачи гвинтівка)        -АПБ

  3. Коміренко Максим - стрільба кульова (50 м лежачи гвинтівка)       -АПБ

  4. Демідюк Сергій      - легка атлетика (110 м з/б)                                -ХДАФК

  5. Штангеєва Ірина     - легка атлетика( 200 м)                                      -ДДПУ

  6. Пігіда Наталія          - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)                 -ХДАФК

      Завгородня Ольга  - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)                 -ХДАФК

      Єфремова Антоніна         - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)                 -ХДАФК

      Щербак Оксана      - легка атлетика (естафета 4 х 400 м)                 -ХДАФК

  7. Кревсун Юлія         - легка атлетика (800 м)                                      -ДДУ

  8. Саладуха Ольга       - легка атлетика (потрійний стрибок)                -ХДАФК

  9.Димо Валерій           - плавання (100 м брас)                                               -ХДАФК

10. Клочкова Яна         - плавання (400 м комплекс)                              -НУФВСУ

11. Бреус Сергій           - плавання (50 м батерфляй)                              -НУФВСУ

12. Лісогор Олег           - плавання (50 м брас)                                       -НУФВСУ

13. Згоба Дар`я             - гімнастика спортивна (бруси)                         -Прик.НУ

14. Щербатих Ольга     - гімнастика спортивна (опорний стрибок)      -НПУ

15. Ісаєв Андрій            - гімнастика спортивна (опорний стрибок)      -ЛНУ

16. Воробьов Олександр- гімнастика спортивна (кільця)                      -ЛНУ

17. Шемякіна Яна         - фехтування (шпага)                                         -ЛДУФК

18. Карюченко Дмитро- фехтування (шпага командна першість)          -ХНПУ

      Хворост Максим    - фехтування (шпага командна першість)         -ХНПУ

      Соколов Олег         - фехтування (шпага командна першість)         -ХНПУ

      Медведєв Віталій    - фехтування (шпага командна першість)         -НУФВСУ

19. Шемякіна Яна         - фехтування (шпага командна першість)         -ЛДУФК

      Рейзліна Олена       - фехтування (шпага командна першість)         -ХНУ

      Кривицька Олена   - фехтування (шпага командна першість)         -ТНПУ

      Партала Ольга        - фехтування (шпага командна першість)         -ХНУ

20. Безсонова Анна      - гімнастика художня (абсолютна першість)    -НУФВСУ

21. Безсонова Анна      - гімнастика художня (м`яч)                              -НУФВСУ

22. Безсонова Анна      - гімнастика художня (обруч)                           -НУФВСУ

23. Безсонова Анна      - гімнастика художня (стрічка)                         -НУФВСУ

24. Безсонова Анна      - гімнастика художня (булави)                          -НУФВСУ

 

 

25. Ковальчук Ірина     - гімнастика художня (групові вправи)             -НУФВСУ

      Зубченко Вікторія  - гімнастика художня (групові вправи)             -НУФВСУ

      Кондаурова Поліна - гімнастика художня (групові вправи)             -НУФВСУ

      Васіна Надія            - гімнастика художня (групові вправи)             -НУК і М

      Кожохіна Інга         - гімнастика художня (групові вправи)             -ДДІФКіС

      Скударова Ольга    - гімнастика художня (групові вправи)             -ДДІФКіС

26. Штурбабін Олег      - фехтування (шабля команда першість)           -ХНУ

      Бойко Дмитро        - фехтування (шабля командна першість)         -ХНУ

      Торчук Олександр - фехтування (шабля командна першість)         -ХНУ

      Ягодка Андрій        - фехтування (шабля командна першість)         -ХНУ

27. Волощенко Марія   - стрибки у воду(1 м трамплін)                         -ЛНУ

28. Команда                  - футбол

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Козіч Аліна             - гімнастика спортивна (командна першість)   -НУФВСУ

      Щербатих Ольга     - гімнастика спортивна (командна першість)   -НПУ

      Костюченко Марина- гімнастика спортивна (командна першість)  -НПУ

      Проскуріна Марина                                                                           - гімнастика спортивна (командна першість)                                                              -ХДАФК

  2. Щербатих Ольга     - гімнастика спортивна (багатоборство)           -НПУ

  3. Костевич Олена      - стрільба кульова (10 м пневматика)                -ЧДТУ

  4. Рибовалов Іван       - стрільба кульова (50 м пістолет)                     -ТНУ

  5. Рибовалов Іван       - стрільба кульова (50 м пістолет-команда)      -ТНУ

      Кудря Сергій          - стрільба кульова (50 м пістолет-команда)      -ХДУ

      Бідняк Іван              - стрільба кульова (50 м пістолет-команда)      -ДДУВС

  6. Прянішніков Владислав- стрільба кульова (10м пневматика)           -НАПКБ

      Яценко Дмитро      - стрільба кульова (10м пневматика)                 -ЛНУ

      Зиненко Олександр- стрільба кульова (10м пневматика)                 -ХДУ

  7. Коміренко Максим - стрільба кульова (50м гвинтівка лежачи)        -АПБ

      Вдовиченко Микола- стрільба кульова (50м гвинтівка лежачи)      -АПБ

      Чумаченко Денис   - стрільба кульова (50м гвинтівка лежачи)        -ЛДУФК

  8.Нікандров Юрій       - стрільба стендова (Т-5)                                   -ДДІЗФВіС

  9. Клочкова Яна         - плавання (200 м комплекс)                              -НУФВСУ

10. Зубкова Катерина   - плавання (100 м на спині)                                -ХНУ

11. Фесєнко Сергій       - плавання (1500 м в/с)                                      -ЛНУ

12. Пундик Галина        - фехтування (шабля)                                         -ХНУ

13. Хомрова Олена       - фехтування (шабля командна першість)         -ОДЕУ

      Пундик Галина       - фехтування (шабля командна першість)         -ХНУ

      Козлова Ніна          - фехтування (шабля командна першість)         -МНУ

      Жовнір Ольга         - фехтування (шабля командна першість)         -ХНУ

14. Горпинич Валентина- легка атлетика (3000 м з перешкодами)         -ХДАФК

15. Головченко Тетяна - легка атлетика (1500 м)                                    -ХДАФК

16 Головченко Тетяна    - легка атлетика (5000 м)                                  -ХДАФК

17. Ковальчук Ірина     - гімнастика художня (групові вправи)             -НУФВСУ

      Зубченко Віта         - гімнастика художня (групові вправи)             -НУФВСУ

      Кондаурова Поліна - гімнастика художня (групові вправи)            -НУФВСУ

      Васіна Надія            - гімнастика художня (групові вправи)             -НУК і М

      Кожохіна Інга         - гімнастика художня (групові вправи)             -ДДІФКіС

      Скударова Ольга    - гімнастика художня (групові вправи)             -ДДІФКіС

18. Кузнєцов Віктор     - легка атлетика (потрійний стрибок)                -ХДАФК

19. Рябченюк Анастасія- легка атлетика (400 м з бар’єрами)                 -ХДАФК

20. Коротун Максим    - дзюдо (60 кг)                                                   -ДДІЗФВіС

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Шепетюк Ірина       - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)                 -ХДАФК

      Тонковід Галина     - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)                 -ХДАФК

      Чебану Олена          - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)                 -ХНПУ

      Щтангеева Ірина     - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)                 -ДДПУ

  2. Снігур Євгенія        - легка атлетика (100 м з )                                  -ХДАФК

  3. Мельніченко Ганна - легка атлетика (десятиборство)                      -ХДАФК

  4. Нартов Олександр  - легка атлетика (стрибки у висоту)                  -ХДАФК

  5. Фесенко Сергій       - плавання (800 м)                                              -ЛНУ

  6. Бреус Сергій           - плавання (100 м батерфляй)                            -НУФВСУ

  7. Димо Валерій          - плавання (50 м брас)                                       -ХДАФК

  8. Димо Валерій          - плавання (комбінована естафета 4 х 100 м)    -ХДАФК

      Олійник Андрій      - плавання (комбінована естафета 4 х 100 м)    -НУФВСУ

      Бреус Сергій           - плавання (комбінована естафета 4 х 100 м)    -НУФВСУ

      Єгошин Юрій         - плавання (комбінована естафета 4 х 100 м)    -ОНПУ

  9. Ісаєв Андрій            - гімнастика спортивна (командна першість)   -ЛНУ

      Овчінніков Максим                                                                           - гімнастика спортивна (командна першість)                                                              -ЛНУ

      Новосьолов Антон - гімнастика спортивна (командна першість)   -ХНПУ

      Любоневич Артем  - гімнастика спортивна (командна першість)   -НУФВСУ

10. Хворост Максим     - фехтування (шпага)                                         -ХНПУ

11. Петров Максим       - фехтування (рапіра)                                         -НУФВСУ

12. Прянішніков Владислав- стрільба (10 м пневматика)                       -НАПКБ

13. Прянішніков Владислав- стрільба (10 м пневматика-команда)         -НАПКБ

      Яценко Дмитро      - стрільба (10м пневматика-команда)                -ЛНУ

      Зиненко Олександр                                                                           - стрільба (10м пневматика-команда)    -ХДУ

14. Костевич Олена      - стрільба кульова (25м пістолет-команда)       -ЧДТУ

      Коростильова Юлія                                                                          - стрільба кульова (25 м пістолет-команда)     -ЛДУФК

      Лось Оксана           - стрільба кульова (25 м пістолет-команда)      -МАУП

15. Рибовалов Іван       - стрільба кульова (10 м пістолет-команда)      -ТНУ

      Кудря Сергій          - стрільба кульова (10 м пістолет-команда)      -ХДУ

      Бідняк Іван              - стрільба кульова (10 м пістолет-команда)      -Дн.ДУВС

16. Полянський Віталій- дзюдо (абсолютна категорія)                          -ДДФА

17. Шляхов Юрій          - стрибки у воду (1 м трамплін)                        -ДДІФКіС

18. Захаров Антон        - стрибки у воду (3 м трамплін сінхрон.)          -ЗНУ

      Лисенко Дмитро    - стрибки у воду (3 м трамплін сінхрон.)          -Мар.ДГУ

19. Годунко Наталія      - гімнастика художня (скакалка)                       -НУФВСУ

 

ХХVВсесвітня літня Універсіада 2009 рік м. Белград (Сербія)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Росія

27

22

27

76

2

Китай

22

21

15

58

3

Корея

21

11

15

47

4

Японія

20

21

32

73

5

США

13

13

13

39

6

УКРАЇНА

7

11

13

31

7

Китайський Тайпей

7

5

5

17

8

Італія

6

14

11

31

9

Польща

6

10

8

24

10

Сербія

5

5

9

19

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

1. Борисік Ігор                       - плавання (200 м брас)                                      -НЮАУ

2. Борисік Ігор                       - плавання (100 м брас)                                      -НЮАУ

3. Шемякіна Яна                    - фехтування (шпага командна першість)-ЛДУФК

    Кривицька Олена               - фехтування (шпага командна першість) -ТНПУ

    Почкалова Анфіса              - фехтування (шпага командна першість)-ЛДУФК

    Петрюк Ольга                    - фехтування (шпага командна першість)-ХНПУ

4. Козлова Ніна                      - фехтування (шабля командна першість)         -НУФВСУ

    Кравчук Ірина                   - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

    Кисельова Ольга               - фехтування (шабля командна першість)-МДУ

    Вороніна Ольга                  - фехтування (шабля командна першість)-НТУ «ХПІ»

5. Міляєв Костянтин              - стрибки у воду (10 м платформа)          -МНУ

6. Рубан Віктор                      - стрільба з луку                                       -ХДАФК

7. Місяйло Андрій                 - футбол                                                    -ПДПУ

  Башлай Андрій, Монахов Антон, Шевчук Андрій, Старогородський Артем-МАУП;

  Кисилиця Юрій, Гордя Ігор, Гунченко Андрій (ДДІФКіС); Запорожан Андрій,

  Ревуцький Микола, Худобок Ігор, Гребінський Ігор- Ів-ФрНТУНіГ; Бобаль Матвій, Мікуляк Владислав-УжНУ; Чорний Василь-ТНПУ; Бахтіяров Юрій, Крохмалюк Олександр-ЧерНУ;  Піскун Владислав, Репа Олексій-НУФВСУ.

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Кваша Ілля                       - стрибки у воду (3 м трамплін-синхрон) -МНУ

      Пригоров Олексій           - стрибки у воду (3 м трамплін-синхрон) -ХДАФК

  2. Ребрик Віра                     - легка атлетика (метання спису)              -ТНУ

  3. Кушнірук Олена              - стрільба з луку (командна першість)     -ЛДУФК

      Дорохова Тетяна             - стрільба з луку (командна першість)     -ЧНУ

      Коваль Вікторія               - стрільба з луку (командна першість)     -ХДАФК

  4. Коваль Вікторія               - стрільба з луку (змішана команда)         -ХДАФК

      Грачов Дмитро                - стрільба з луку (змішана команда)         -ХДАФК

  5. Безсонова Анна               - гімнастика художня (абс. першість)      -НУФВСУ

  6. Безсонова Анна               - гімнастика художня (скакалка)              -НУФВСУ

  7. Безсонова Анна               - гімнастика художня (м’яч)                    -НУФВСУ

  8.Безсонова Анна                - гімнастика художня (стрічка)                -НУФВСУ

  9. Дмитраш Олена               - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

   Ковальчук Ірина                 - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

   Зубченко Віра                     - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

   Передерій Віра                    - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

   Петулько Оксана                - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

10. Сергєєв Іван                     - теніс                                                        -ДДІФКіС

11. Сергєєв Іван                    - теніс (командна першість)                      -ДДІФКіС

      Смірнов Артем                - теніс (командна першість)                      -ДДІЗФВіС

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Сокірський Олексій                  - легка атлетика (метання молоту)            -ТНУ

  2. Корсак Катерина             - легка атлетика (метання молоту)            -ОдДАБА

  3. Медведєв Віталій              - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Рейзлін Ігор                     - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Герей Анатолій                - фехтування (шпага командна першість)-НУФВСУ

      Хворост Максим             - фехтування (шпага командна першість)-ХНПУ

  4. Прокопчук Юлія              - стрибки у воду (10 м платформа)          -НТТУ «КПІ»

  5. Кваша Ілля                       - стрибки у воду (3 м трамплін)               -МДУ

  6. Шляхов Юрій                            - стрибки у воду ( 1 м трамплін)              -ПДАБіА

  7. Згоба Дар`я                      - гімнастика спортивна (колода)              -ПрикНУ

  8. Дідух Олександр              - теніс настільний                                     -НУ «ЛП»

  9. Смірнов Артем                - теніс                                                        -ДДІЗФВіС

10. Ярьомка Світлана            - дзюдо                                                     -НУБП

11. Грачьов Дмитро              - стрільба з луку                                       -ХДАФК

12. Дмитраш Олена                - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

      Ковальчук Ірина              - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

      Зубченко Віра                  - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

      Передерій Віра                 - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

      Петулько Оксана             - гімнастика художня (групові вправи)    -НУФВСУ

13. Дмитраш Олена                - гімнастика художня (груп. впр.-5 обручей)-НУФВСУ

      Ковальчук Ірина              - гімнастика художня (груп. впр.-5 обручей)-НУФВСУ

      Зубченко Віра                  - гімнастика художня (груп. впр.-5 обручей)-НУФВСУ

      Передерій Віра                 - гімнастика художня (груп. впр.-5 обручей)-НУФВСУ

      Петулько Оксана             - гімнастика художня (груп. впр.-5 обручей)-НУФВСУ

 

 

ХХVІ Всесвітня літня Універсіада 2011 рік м. Шенжень (Китай)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Китай

75

39

31

145

2

Росія

42

45

45

132

3

Корея

28

21

30

79

4

Японія

23

26

38

87

5

США

17

22

11

50

6

Італія

12

5

13

30

7

УКРАЇНА

11

19

14

44

8

Китайський Тайпей

7

9

16

32

9

Туреччина

7

7

8

22

10

Таїланд

7

2

9

18

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Ягодка Андрій                 - фехтування (шабля)                                -Півд.НПУ

  2. .Харлан Ольга                  - фехтування (шабля)                                -НУК

  3. Бойко Дмитро                  - фехтування (шабля командна першість)-ЛДУФК

      Штурбабін Олег               - фехтування (шабля командна першість)-ЛДУФК

      Пундик Дмитро               - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

      Ягодка Андрій                 - фехтування(шабля командна першість)-Півд.НПУ

  4. Ярощук Анна                            - легка атлетика (400 м з бар`єрами)        -ДДАУ

  5. Завгородня Ольга            - легка атлетика (800 м)                            -ЧНПУ

  6. Бондаренко Богдан                   - легка атлетика(стрибки у висоту)          -ХДАФК

  7. Погрібняк Наталія            - легка атлетика(естафета 4 х 100м)          -ХДАФК

      Стуй Христина                - легка атлетика(естафета 4 х 100м)          -ІФНТУНіГ

      Тітімець Анна                  - легка атлетика(естафета 4 х 100м)          -ТНЕУ

      Бризгіна Єлізавета           - легка атлетика(естафета 4 х 100м)          -ЛНУ

  8. Туркс Вікторія                 - боротьба дзюдо                                               -ЛДУВС

  9. Куксенков Микола           - гімнастика спортивна (абс. першість)   -НУФВСУ

10. Калітовська Леся             - велоспорт (трек 20 км)                           -ЛНУ

11. Дьомкіна Катерина          - стрільба кульова (25 км пістолет-команда)-ДДІФКіС

      Крячко Інна                     - стрільба кульова (25 км пістолет-команда)-НАПКБ

      Костевич Олена              - стрільба кульова (25 км пістолет-команда)-КНУТД

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Костюченко Марина        - гімнастика спортивна (командна першість)-НПУ

      Дем`янчук Яна                 - гімнастика спортивна (командна першість)-НУФВСУ

      Кисла Ангеліна                - гімнастика спортивна (командна першість)-НУФВСУ

      Коваль Анастасія             - гімнастика спортивна (командна першість)-НУФВСУ

      Голенкова Валентина       - гімнастика спортивна (командна першість)-Кір.ДПУ

  2. Куксенков Микола           - гімнастика спортивна (перекладина)-НУФВСУ

  3. Шуліка Любов                  - велоспорт (трек 500 м-спринт)-ЛНУ

  4. Калитовська Леся            - велоспорт (трек 3 км гонка переслідув.)-ЛНУ

  5.Стуй Кристина                  - легка атлетика (100 м)-ІФНТУНіГ

  6. Кузнєцов Віктор              - легка атлетика (потрійний стрибок)-Пер.Хм ДПУ

  7. Авраменко Роман            - легка атлетика (метання спису)-ТНУ

  8. Міщенко Анна                 - легка атлетика (1500 м)-ХДАФК

  9. Кривицька Олена             - фехтування (шпага)-ТНЕУ

10. Хомрова Олена                - фехтування (шабля командна першість)-НУКБ

      Харлан Ольга                            - фехтування (шабля командна першість)-НУКБ

      Пундик Галина                - фехтування (шабля командна першість)-ХНУ

      Комащук Аліна                - фехтування (шабля командна першість)-КамПод.НУ

11. Степанюк Дар`я               - плавання (50 м вільний стиль)               -ХДАФК

12. Степанюк Дар`я               - плавання (100 м вільний стиль)              -ХДАФК

13. Дорохова Тетяна              - стрільба з луку (командна першість)     -КНТЕУ

      Кушнірук Олена              - стрільба з луку (командна першість)     -ЛДУФК

      Мільченко Ніна                - стрільба з луку (командна першість)     -ХДАФК

14. Гордійчук Микола           - важка атлетика (105 кг)                          -ЛІРЛ ВМУРЛ

15. Музичук Марія                - шахи (командна першість)                     -ЛДУФК

      Должикова Катерина       - шахи (командна першість)                     -КНЛУ

      Калініна Ольга                 - шахи (командна першість)                     -ТНЕУ

      Павлов Сергій                  - шахи (командна першість)                     -НУФВСУ

      Кравців Мартин               - шахи (командна першість)                     -ЛДУФК

      Вовк Юрій                      - шахи (командна першість)                     -ЛДУФК

      Вовк Андрій                    - шахи (командна першість)                     -ЛДУФК

16. Письменська Анна           - стрибки у воду (3 м трамплін сінхрон.) -ЛНУ

      Федорова Олена              - стрибки у воду (3 м трамплін сінхрон.) -МНУ

17. Кваша Ілля                       - стрибки у воду (командна першість)     -МНУ

      Міляєв Костянтин           - стрибки у воду (командна першість)     -МНУ

      Меженський Дмитро       - стрибки у воду (командна першість)     -ЛНУ

      Бондар Олександр           - стрибки у воду (командна першість)     -ЛНУ

      Пригоров Олексій           - стрибки у воду (командна першість)     -ХДАФК

18. Максименко Аліна           - гімнастика художня (обруч)                            -НУФВСУ

19. Команда                           - волейбол:

Бабков Дмитро, Левченко Андрій-ХДАФК; Жуматій Олександр, Тупчій Андрій, Ковальчук Володимир, Юшкевич Руслан        - Кам`янець-Подільський НУ; Клямар Олексій-МЕГУ; Шевцов Руслан-ДДІФКіС; Щекалюк Віктор-Крим.ІЕГ; Савін Андрій-Бердян.УМіБ, Гармаш Пилип-Україн.держ.академ.залізн.трансп.

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Костевич Олена               - стрільба кульова (10 м пневм.-ком.)      -КНУТіД

      Коростильова Юлія                  - стрільба кульова (10 м пневм.-ком.)      -ЛДУФК

      Крячко Інна                     - стрільба кульова (10 м пневм.-ком.)      -НАПКБ

  2. Костевич Олена               - стрільба кульова (10 м пневм.пістол.)   -КНУТіД

  3. Костевич Олена               - стрільба кульова (25 м мал.каліб.піст.)-КНУТіД

  4. Прошак Олег                    - важка атлетика (+105 кг)                        -ДДАУ

  5. Герей Анатолій                - фехтування (шпагах)                              -НУФВСУ

  6. Кисла Ангеліна                - гімнастика спортивна (бруси)                -НУФВСУ

  7. Галюк Світлана                - велоспорт (3000 м трек гонка переслід.)         -ЛНУ

  8. Ласкута Анатолій             - боротьба дзюдо (командна першість)   -ТНЕУ

      Єфанов Іван                     - боротьба дзюдо (командна першість)   -Ін.екон.права

      Попович Віталій              - боротьба дзюдо (командна першість)   -ЛДУВС

      Ньябалі Кеджау               - боротьба дзюдо (командна першість)   -КамПод.НУ

      Бурдун Андрій                - боротьба дзюдо (командна першість)   -ТНЕУ

      Тоноян Размік                 - боротьба дзюдо (командна першість)   -НУФВСУ

      Сізов Олександр              - боротьба дзюдо (командна першість)   -ХДАФК

  9. Лабанова Лілія                 - легка атлетика (800 м)                             -ЛНУ

10. Самодай Валерій              - волейбол пляжний (командна першість)-СДПУ

      Попов Сергій                            - волейбол пляжний (командна першість)-ЗНУ

11. Фролов Сергій                 - плавання (1500 м вільний стиль)            -ЗНУ

12. Кваша Ілля                       - стрибки у воду (1 м трамплін)               -МНУ

13. Мільченко Ніна                - стрільба з луку (мікс)                             -ХДАФК

      Грачов Дмитро               - стрільба з луку (мікс)                             -ХДАФК

14. Максименко Аліна           - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

 

ХХVІІ Всесвітня літня Універсіада 2013 рік

м. Казань (Російська Федерація)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Російська Федерація

155

75

62

292

2

Китай

26

29

22

77

3

Японія

24

28

32

84

4

Південна Корея

17

12

12

41

5

УКРАЇНА

13

28

36

77

6

Білорусь

13

13

14

40

7

США

11

14

15

40

8

ЮАР

7

3

4

14

9

Італія

6

17

21

44

10

Австралія

6

4

6

16

 

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

  1. Довгодько Наталія           - веслування академічне (одиночка)        -НТТУ «КПІ»

  2. Харлан Ольга                   -        - фехтування (шабля)                                -НУК

  3. Кузнєцов Віктор              - легка атлетика (потрійний стрибок)       -ПХДПУ

  4. Тітімець Ганна                 - легка атлетика (400 м з/б)                       -ТНЕУ

  5. Мітрофанов Дмитро        - бокс (75 кг)                                             -ЧНПУ

  6. Гвоздик Олександр                   - бокс (81 кг)                                             -НЮАУ

  7. Говоров Андрій               - плавання (50 м батерфляй)                     -ДНУ

  8. Нікандров Юрій              - стрільба кульова (50 мішен.трап.)          -НУ ОдЮА

  9. Вергелес Віталій              - веслування на б/к (С-4 1000 м-команда)-НУ «ЛП»

      Камерилов Денис            - веслування на б/к (С-41000 м-команда)-ПДАА

      Янчук Дмитро                 - веслування на б/к (С-41000 м-команда)-ХНУ

      Шеметило Едуард           - веслування на б/к (С-4 1000 м-команда)-ПНПУ

10. Перестюк Руслан             - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -НТУ «ХПІ»

      Смелик Сергій                 - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -ЛНУ

      Бодров Ігор                     - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -ХДАФК

      Корж Віталій                   - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -СДУ

11. П`ятаченко Вікторія         - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -СДУ

      Погребняк Наталія          - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -ХДАФК

      Повх Олеся                      - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -ЗНУ

      Ремінь Марія                    - легка атлетика (естафета 4 х 100 м)        -ЗНУ

12. Костевич Олена               - стрільба кульова (25м пістолет)             -ЧНПУ

13. Косенок Дмитро              - боротьба на поясах(62 кг)                      -ДДІЗФВіС

 

СРІБНІ МЕДАЛІ

  1. Ярощук Ганна                  - легка атлетика (400 м з/б)                       -МЕГУ

  2. Гевондян Шушана           - дзюдо (57 кг)                                          -ТНПУ

  3. Гордіенко Олександр      - боротьба на поясах (68 кг)                     -НУ ОдЮА

  4. Верняєв Олег                   - гімнастика спортивна (командна першість)-НУФВСУ

      Степко Олег                     - гімнастика спортивна (командна першість)-Клас.ПУ

      Пахнюк Петро                  - гімнастика спортивна (командна першість)-НАВС

      Радівілов Ігор                            - гімнастика спортивна (командна першість)-ЛНУ

      Семянків Максим            - гімнастика спортивна (командна першість)-ЛНУ

  5. Дмитренко Руслан           - легка атлетика (сп/х 20 км-команда)      -НУФВСУ

      Коваленко Назар             - легка атлетика (сп/х 20 км-команда)      -ПХДПУ

      Главан Ігор                      - легка атлетика (сп/х 20 км-команда)      -МАУП

      Лосєв Іван                        - легка атлетика (сп/х 20 км-команда)      -МАУП

  6. Шмидт Світлана               - легка атлетика (3000 м з перешкодами) -МАУП

  7. Проценко Андрій             - легка атлетика (стрибок у висоту)                   -ЛДУФК

  8. Зевіна Дарина                            - плавання (200 м на спині)                       -НУФВСУ

  9. Хмара Ігор                       - веслування акад. (двійка парна л/в- ком.)-НУФВСУ

      Ковальов Станіслав                  - веслування акад. (двійка парна л/в-ком.)-ХДУ

10. Довгодько Іван                - веслування акад. (двійка парна-ком.)     -НУФВСУ

      Надтока Олександр                   - веслування акад. (двійка парна-ком.)     -ЗНУ

11 .Холязніков Антон            - веслування акад. (двійка розп. ком.)     -НУК

      Гребенніков Віктор                   - веслування акад. (двійка розп. ком.)     -МНУ

12. Карабута Євген                - веслування на б/к ( К-4 200 м-ком.)       -ХДУ

      Більченко Максим-          - веслування на б/к ( К-4 200 м-ком.)       -ДДІФКіС

      Трунов Ігор                     - веслування на б/к ( К-4 200 м-ком.)       -ДДІФКіС

      Сенкевич Олександр       - веслування на б/к ( К-4 200 м-ком.)       -ВДПУ

13. Чорний Денис                  - веслування акад. (вісімка ком.)              -ЗНТУ

      Юрченко Іван                           - веслування акад. (вісімка ком.)              -ДДІФКіС

      Футрик Іван                     - веслування акад. (вісімка ком.)              -НГір.У

      Завгородній Василь                  - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

      Чумраєв Станіслав           - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

      Цуркан Віталій                 - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

      Радченко Анатолій          - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

      Міхай Дмитро                  - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

      Нікулін Владислав            - веслування акад. (вісімка ком.)              -ХДУ

14. Хоцянівський Олександр - боротьба вільна (120 кг)                         -НУФВСУ

15. Куницька Олена               - боротьба самбо (48 кг)                          -КТНЕУ

16. Сайко Олена                     - боротьба самбо (60 кг)                          -ПрикНУ

17. Гусяк Ірина   -                  - боротьба вільна (66 кг)                          -ЛДУФК

18. Шеметило Едуард            - веслування на б/к ( С-4 500 м)               -ПНПУ

      Камерилов Денис            - веслування на б/к ( С-4 500 м)               -ПДАА

      Вергелес Віталій               - веслування на б/к ( С-4 500 м)               -НУ «ЛП»

      Янчук Дмитро                 - веслування на б/к (С-4 500 м)                -ХНУ

19. Черняк Інна                      - боротьба самбо (52 кг)                          -НЮАУ

20. Дмитраш Олена                - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

      Гомон Євгенія                 - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

      Грідасова Олександр       - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

      Гудим Валерія                 - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

      Прокопова Світлана        - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

      Мазур Вікторія                 - гімнастика художня (груп. б/б-ство)     -НУФВСУ

21 .Гайнутдінова Луіза           - боротьба самбо (68 кг)                          -ЧНПУ

22. Тоноян Размік                  - боротьба самбо (100 кг)                         -НУФВСУ

23. Максименко Аліна           - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

24. Різатдінова Ганна             - гімнастика художня (булави)                 -НУФВСУ

25. Костевич Олена               - стрільба кульова (25 м пістолет ком.)    -ЧНПУ

      Дьомкіна Катерина          - стрільба кульова (25 м пістолет ком.)    -ДДІФКіС

      Бойчук Марта                            - стрільба кульова (25 м пістолет ком.)    -Прик.НУ

26. Фролов Сергій                 - плавання (800 м вільний стиль)              -ЗНУ

27 .Олійник Павло                 - боротьба вільна (96 кг)                          -КамПод.НУ

28. Дмитренко Руслан           - легка атлетика (сп/х 20 км команда)-     НУФВСУ

 

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

  1. Кравченко Ганна             - веслування акад. (двійка парна)             -НУК

      Буряк Олена                     - веслування акад. (двійка парна)             -НУК

  2. Шеремет Катерина           - веслування акад. (четвірка розпашна)   -НУК

      Романеску Ілона              - веслування акад. (четвірка розпашна)   -МНУ

      Німченко Євгенія             - веслування акад. (четвірка розпашна)   -ХДУ

      Верхогляд Дарина           - веслування акад. (четвірка розпашна)   -ХДУ

  3. Гуменний Сергій              - веслування акад. (одиночка)                  -ВНАУ

  4. Белялов Умер                            - боротьба на поясах (68 кг)                     -НАПКБ

  5. Нікітіна Людмила             - боротьба на поясах (76 кг в/стиль)        -ХДАФК

  6. Тарасов Костянтин                   - боротьба на поясах (70 кг «кореш»)     -НПУ

  7. Рябчун Леонід                 - боротьба на поясах (90 кг «кореш»)     -НПУ

  8. Харченко Артем              - боротьба дзюдо (66 кг)                          -ХДАФК

  9. Черняк Марина                - боротьба дзюдо (48 кг)                          -НЮАУ

10. Каланіна Єлизавета          - боротьба дзюдо (абс. ваг. категор.)      -НУФВСУ

11. Пундик Галин                   - фехтування (шабля)                                -ЛДУФК

12. Почкалова Анфіса            - фехтування (шпага-команда)                  -ЛДУФК

      Івченко Анастасія            - фехтування (шпага-команда)                 -ЛДУФК

      Пантелєєва Ксенія            - фехтування (шпага-команда)                  -ЛДУФК

      Кривицька Олена             - фехтування (шпага-команда)                  -ТНЕУ

13. Верняєв Олег                   - гімнастика спортивна (багатоборство)  -НУФВСУ

14. Верняєв Олег                   - гімнастика спортивна (бруси)                -НУФВСУ

15. Степко Олег                     - гімнастика спортивна (кінь)                            -Клас.ПУ

16. Радівілов Ігор                            - гімнастика спортивна (опор. стрибок)  -ЛНУ

17. Берінчик Денис                - бокс (64 кг)                                             -НУФВСУ

18. Радулов Семен                 - вільна боротьба (66 кг)                          -ОДАБА

19. Благіня Юлія                    - вільна боротьба (51 кг)                          -ЛДУФК

20. Стадник Аліна                  - вільна боротьба (51 кг)                          -ДНУ

21. Ілитчук Михайло              - боротьба самбо (57 кг)                          -ТНЕУ

22. Черкасов Михайло           - боротьба самбо (100 кг)                         -НАероУ

23. Різатдінова Ганна             - гімнастика художня (інд.б/б-ство)                  -НУФВСУ

24. Різатдінова Ганна             - гімнастика художня (обруч)                            -НУФВСУ

25. Різатдінова Ганна             - гімнастика художня (м’яч)                    -НУФВСУ

26. Радівілов Ігор                            - гімнастика спортивна (кільця)               -ЛНУ

27. Лівач Марія                      - боротьба вільна (48 кг)                          -ТНЕУ

28. Максименко Аліна           - гімнастика художня (обруч)                            -НУФВСУ

29. Беленюк Жан                    - боротьба греко-римська (84 кг)             -НУФВСУ

30. Говоров Андрій               - плавання (50 м вільний стиль)               -ДНУ

31. Пишков Дмитро               - боротьба греко-римська (74 кг)             -МАУП

32. Шаріпова Дар`я                - стрільба кульова (50 м гвинт. ком.)       -АПБ

      Борисова Євгенія            - стрільба кульова (50 м гвинт. ком.)       -ПНПУ

      Тарасенко Тетяна            - стрільба кульова (50 м гвинт. ком.)       -КамПод.НУ

33. Шуптар Василь                - боротьба вільна (60 кг)                          -УманДПУ

34. Дмитраш Олена                - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

      Гомон Євгенія                 - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

      Грідасова Олександра     - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

      Гудим Валерія                 - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

      Прокопова Світлана        - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

      Мазур Вікторія                - гімнастика художня (груп/впр. 3+2)      -НУФВСУ

35. Дмитраш Олена                - гімнастика художня(гр/впр.-булави)     -НУФВСУ

      Гомон Євгенія                 - гімнастика художня (гр/впр.-булави)    -НУФВСУ

      Грідасова Олександра     - гімнастика художня (гр/впр.-булави)    -НУФВСУ

      Гудим Валерія                 - гімнастика художня (гр/впр.-булави)    -НУФВСУ

      Прокопова Світлана        - гімнастика художня (гр/впр.-булави)    -НУФВСУ

      Мазур Вікторія                - гімнастика художня (гр/впр.-булави)    -НУФВСУ

36. Фролов Сергій                 - плавання (1500 м вільний стиль)            -ЗНУ

 

ХХVІІІ Всесвітня літня Універсіада 2015 рік

м. Гванджоу (Південна Корея)

з/п

Країна

Медалі

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

вгору