Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

СПИСОК кандидатів спортивної студентської делегації на участь у ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015 року

   

СПИСОК

кандидатів спортивної студентської делегації на участь у

ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015 року

 

 

№ п/п

Прізвище та ім’я

Рік народж.

Розряд

Область

ДСТ

Назва  ВНЗ

Веслування академічне

 

1.

Довгодько Іван Вікторович

1989

ЗМСУ

Дніпропетровська, Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2.

Надтока Олександр Олександрович

1991

ЗМСУ

Запорізька

Україна

Запорізький національний університет

3.

Міхай Дмитро Валерійович

1990

ЗМСУ

Херсонська

ЗСУ

Херсонський державний університет

4.

Михайлов Андрій Станіславович

1993

МСУМК

Херсонська

ЗСУ Спартак

Херсонський державний університет

5.

Іванов Юрій

Ігорович

1992

МСУМК

Дніпропетровська

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

6.

Верестюк Артем Петрович

1992

МСУМК

Херсонська

ЗСУ Спартак

Херсонський державний університет

7.

Бондаренко Антон Валерійович

1992

МСУМК

Миколаївська

ЗСУ Україна

Миколаївський національний університет

ім. В.О. Сухомлинського

8.

Хмара  Ігор Олександрович

1990

МСУМК

Київ

ЗСУ Україна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

9.

Нікулін Владислав Іванович

1992

МСУМК

Херсонська

Динамо

Херсонський державний університет

10.

Ковальов Станіслав Сергійович

1991

МСУМК

Херсонська, Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

11.

Довгодько Наталія Вікторівна

1991

ЗМСУ

Дніпропетровська, Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

12.

Верхогляд Дарина Сергіївна

1992

МСУМК

Київ

ЗСУ

Херсонський державний університет

13.

Німченко Євгенія Сергіївна

1992

МСУМК

Херсонська, Київ

ЗСУ

Херсонський державний університет

14.

Ковальова Наталія Миколаївна

1992

МСУМК

Херсонська

Динамо

Херсонський державний університет

Тренери:

1.

Опальник Володимир Григорович

 

 

 

 

м. Київ

2.

Бакарасев Олександр Михайлович

 

 

 

 

м. Херсон

3.

Доценко ІринаМиколаївна

 

 

 

 

м. Київ

 

Фехтування

 

1.

Бежура Фейбі Джоан Роніївна

1991

МСУМК

Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

2.

Пантелєєва Ксенія Геннадіївна

1994

МСУМК

Львівська

Динамо Україна

Львівський державний університет фізичної культури

 

3.

Бровко Інна

Валеріївна

1997

МСУ

Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

4.

Свистіль Юлія Володимирівна

1995

МСУ

Львівська

Динамо Україна

Львівський державний університет фізичної культури 

 

5.

Жарський Валерій Васильович

1988

МСУМК

Луганськ

Спартак

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

6.

Тараненко Юрій Володимирович

1994

МСУМК

Київ

Динамо-Освіта

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

7.

Сич  Ян

Дмитрович

1996

МСУМК

Харківська

Україна

Харківський національний педагогічний університет

ім. Г.Сковороди

 

8.

Станкевич Володимир Володимирович

1995

МСУ

Київ

Динамо-Освіта

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

9.

Платонов Богдан Сергійович

1996

МСУ

Миколаївська

ЗСУ Спартак

Чорноморський державний університет ім. Петра Могили

 

10.

Раскосов Дмитро Олександрович 

1993

МСУ

Київ

Динамо

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

11.

Стаценко Євген Олександрович

1992

МСУ

Київ

Динамо-ЗСУ

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

 

12.

Цап Юрій

Олексійович

1992

МСУ

Миколаївська

Динамо

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

 

13.

Щукла Ірина Олександрівна

1995

МСУ

Хмельницька

ЗСУ Україна

Хмельницький національний університет 

 

14.

Жовнір Ольга Богданівна

1989

ЗМСУ

Хмельницька – Київ

ЗСУ Україна

Львівський державний університет фізичної культури

 

15.

Мамонтова Олександра Олегівна

1994

МСУ

Миколаївська

Спартак -Освіта

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

 

16.

Прокуда Олена Юріївна

1994

МСУ

Миколаївська

Спартак-Освіта

Чорноморський державний університет

імені Петра Могили

 

Тренери:

 

1.

Семеряк Зоряна Степанівна

 

 

Львів

 

Львівський державний університет фізичної культури

 

2.

Гарін Олександр Володимирович

 

 

Київ

 

 

 

 

Гімнастика спортивна

 

1.

Верняєв Олег Юрійович

1993

ЗМСУ

Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

2.

Радівілов Ігор Віталійович

1992

ЗМСУ

Київ Донецька

Динамо Спартак

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

3.

Арсеньєв Віталій Віталійович

1992

МСУ

Кіровоградська

Динамо Освіта

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

4.

Єрмак Микита Володимирович

1993

МСУ

Київ

ЗСУ

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

5.

Окачев Володимир Павлович

1992

МСУМК

Харківська

Динамо

Харківська державна академія фізичної культури

 

Тренери:

 

1.

Сартинський Геннадій Людвигович

 

 

Київ

 

 

 

2.

Лаврухін В’ячеслав В’ячеславович

 

 

Київ

 

 

 

 

 

Гімнастика художня

 

1.

Різатдінова Ганна Сергіївна

1993

ЗМСУ

Київ, АР Крим

Динамо

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

2.

Грідасова Олександра Сергіївна

1995

МСУ

Київ, АР Крим

Динамо

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

3.

Гомон Євгенія Євгеніївна

1995

МСУ

Київ

 

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

4.

Гудим Валерія Василівна

1995

МСУ

Київ

Спартак

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

5.

Дмитраш  Олена Миколаївна

1991

МСУМК

Київ

Спартак

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

6.

Мазур Вікторія Олексіївна

1994

МСУМК

Київ

Спартак

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

7.

Мульміна Анастасія Костянтинівна

1997

МСУ

Київ

Україна

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

Тренери:

 

1.

Дерюгіна Альбіна Миколаївна

 

 

Київ

 

 

 

2.

Ерьоміна Наталія

Володимирівна

 

 

Дніпропетровськ

 

 

 

3.

Кардаш Марина Анатоліївна

 

 

Київ

 

 

 

 

Легка атлетика

 

1.

Шумкіна Олена Юріївна

1988

МСУМК

Волинська

ЗСУ

Академія рекреаційних технологій і права м. Луцьк

 

2.

Кашина Інна Олександрівна

1991

МСУМК

Сумська

Спартак

Сумський державний педагогічний університет

ім. А.С.Макаренка

 

3.

Вітовщик Василина Адамівна

1990

МСУ

Волинська

Спартак

Міжрегіональна академія управління персоналом м. Київ

 

4.

Корнута Анна Миколаївна

1988

МСУМК

Харківська

Динамо

Харківська державна академія фізичної культури

 

5.

Главан Ігор Костянтинович

1990

МСУ

Київська

Колос Спартак

Міжрегіональна академія управління персоналом м. Київ

 

6.

Коваленко Назар Вікторович

1987

МСУМК

Київська

Колос ЗСУ

Міжрегіональна академія управління персоналом м. Київ

 

7.

Банзерук Іван Миколайович

1990

МСУМК

Волинська

Динамо Спартак 

Міжрегіональна академія управління персоналом м. Київ

 

8.

Ничипорчук Олександр Анатольович

1992

МСУМК

Київ

ЗСУ Освіта

Національний університет фізичного виховання  і спорту України  

 

Тренери:

 

1.

Яловик Володимир Трохимович

 

 

 

 

м. Луцьк

 

2.

Грищенко Олена Іванівна

 

 

 

 

м. Київ

 

 

Волейбол жінки

 

1.

Кальченко Катерина Олексіївна

1992

КМСУ

Одеська

Освіта

Харківська державна академія фізичної культури 

 

2.

Кодола  Надія Романівна

1988

КМСУ

Одеська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

3.

Дельрос Вікторія Миколаївна

1993

КМСУ

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

4.

Степанюк Анна Володимирівна

1992

КМСУ

Волинська

Освіта

Східноєвропейський національний університет

ім. Лесі Українки

 

5.

Чернуха Анастасія Андріївна

1995

КМСУ

Одеська

Освіта

Харківська державна академія фізичної культури 

 

6.

Дудник Катерина Олексіївна

1995

КМСУ

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

7.

Дуб`янська Ангеліна

1994

КМСУ

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

8.

Мадзар Оксана

1994

КМСУ

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

9.

Карпець Діана

1996

КМСУ

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національний економічний університет

 

10.

Дорсман Світлана Володимирівна

1993

КМСУ

Луганська

Спартак

Тернопільський національний економічний університет

 

11.

Дегтярьова Марина Олександрівна

1993

КМСУ

Луганська

Спартак

Тернопільський національний економічний університет

 

12.

Лісєєнкова Ганна Вікторівна

1991

КМСУ

Луганська

Спартак

Тернопільський національний економічний університет

 

Тренери:

 

1.

Романович Андрій Васильович

ст.тренер

 

Тернопіль

 

 

 

2.

Ніколаєв  Євген Анатолійович

 

 

Южний

 

 

 

3.

Тригуб Дмитро  Георгійович

Лікар

 

Тернопіль

 

 

 

4.

Скибицький Олексій

Рефері

 

Львів

 

 

 

 

Волейбол – чоловіки

 

1.

Дрозд  Максим Сергійович

1991

КМС

Харківська

Україна

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

2.

Богдан Дмитро Вікторович

1989

КМС

Сумська

Україна

Сумський державний університет

 

3.

Терьоменко Дмитро Васильович

1993

КМС

Харківська

Україна

Харківська державна академія фізичної культури

 

4.

Шоркін Дмитро

1989

КМС

Хмельницька

 

Кам`янець – Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

5.

Клямар Олексій Володимирович

1987

КМС

Харківська

Україна

Сумський державний університет

 

6.

Гармаш Пилип Миколайович

1989

КМС

Харківська

Україна

Харківська державна академія фізичної культури

 

7.

Мороз Микола Олександрович

1992

КМС

Сумська

Україна

Національний університет фізичного виховання  і спорту України

 

8.

Томін Юрій

Петрович

1988

КМС

Харківська

Україна

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

9.

Дмитрієв Олександр Андрійович

1987

КМС

Харківська

Освіта

Харківська державна академія фізичної культури

 

10.

Тютлін Сергій Олександрович

1989

КМС

Харківська

Україна

Харківська державна академія фізичної культури

 

11.

Синиця Юрій

1993

КМС

Сумська

 

Сумський державний університет

 

12.

Шевченко Олег Олегович

1993

КМС

Харківська

Освіта

Харківська державна академія фізичної культури

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренери:

 

1.

Скрипка Сергій Миколайович

 

Старший      тренер

Суми

 

 

 

2.

Пасажин Микола Миколайович

 

тренер

Суми

 

 

 

3.

Загребельний Олександр

 

Лікар

Суми

 

 

 

4.

Батюк Алім

Миколайович

 

Рефері

Кривий Ріг

 

 

 

5.

Щербіна Євгеній Васильович

 

КНГ

Харків

 

 

 

6.

Мелюшкін Данило Юрійович

 

КНГ

Суми

 

 

 

7.

Костіцин Олексій

 

КНГ

Суми

 

 

 

 

Плавання

 

1.

Фролов Сергій Анатольович

1992

МСУМК

Запорізька

Спартак Динамо

Запорізький національний університет

 

2.

Шемберев Максим Романович

1993

МСУМК

Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

3.

Оселедець Дмитро Олегович

1994

МСУ

Київ

ЗСУ-Динамо

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

4.

Степанюк Дар`я Вікторівна

1990

МСУМК

Харківська

Динамо Україна

Харківська державна академія фізичної культури

 

5.

Лівер Марія Володимирівна

1990

МСУ

Дніпропетровськ

ЗСУ Спартак

Дніпропетровська державна фінансова академія

 

6.

Коба Надія

Валеріївна

1995

МСУМК

Дніпропетровськ

ЗСУ

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

 

7.

Плавін Богдан Віталійович

1995

МСУМК

Миколаївська

ЗСУ Україна

Одеський національний політехнічний університет

 

 

Тренери

 

 

 

 

 

 

 

1.

Бондаренко Ігор Миколайович

 

 

Запоріжжя

 

 

 

2.

Толокняник  Світлана Віталіївна.

 

 

Дніпропетровськ

 

 

 

3.

Чернуха Борис Едуардович

 

 

Київ

 

 

 

4.

Бондарь Сергій Володимирович

 

 

Київ

 

 

 

 

Дзюдо

 

1.

Ілитчук Михайло  Ярославович

1990

 МСУ

Івано-Франківськ

Динамо

Тернопільський національній економічний університет

 

2.

Ядов Богдан Костянтинович

1996

МС

Київ

Освіта Динамо

Сумський Державний Університет

 

3.

Канівець Дмитро Миколайович

1991

МС

Полтавська, Львівська

Динамо

Харківська державна академія фізичної культури

 

4.

Толкач Денис  Геннадійович

1993

 МСУ

Київ

Динамо

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

5.

Гуляєв Артем Русланович

1992

МС

Харківська

Динамо

Харківська державна академія фізичної культури

 

6.

Панько Федір Васильович

1996

МСУ

Дніпропетровська, Донецька

Динамо

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

 

7.

Рудник Антон Олександрович

1994

МС

Київ

Динамо

Тернопільський національній економічний університет

 

8.

Левицька Тетяна Олександрівна

1990

МСУМК

Київ, Сумська

Освіта-Динамо

Сумський державний університет

 

9.

Черняк Марина Миколаївна

1988

МСУМК

Запорізька

Україна

Юридична академія України імені Ярослава Мудрого

 

10.

Гевондян Шушана Азатівна

1989

МСУМК

Київ, Рівненська

Освіта

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

11.

Андрієвська Марина Володимирівна

1991

МСУ

Черкаська

Освіта Динамо

Черкаський національний університет

імені Богдана Хмельницького

 

12.

Лучин Дмитро Геннадійович

1991

МСУМК

Київ –

Кіровоград

Колос Динамо

Тернопільський національній економічний університет

 

13.

Сапсай Анастасія Іванівна

1994

МСУМК

Черкаська

Освіта Динамо

Черкаський Національний університет

імені Богдана Хмельницького

 

14.

Тарасова Галина Олександрівна

1992

МСУ

Запорізька

Спартак

Запорізький національний університет

 

Тренери:

 

1.

Бондарчук Андрій Володимирович

 

 

Запорізька

 

 

 

2.

Колісниченко Сергій Олександрович

 

 

Сумська

 

 

 

3.

Самотуг Віталій Володимирович

 

 

 м. Київ

 

 

 

 

Гандбол

 

1.

Гілязетдінова Єлізавета Петрівна

1994

МСУ

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

2.

Сабова Наталія Володимирівна

1996

МСУ

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

3.

Смбатян Тамара Арпіарівна

1995

МСУ

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

4.

Стельмах Ірина Володимирівна

1993

МСУ

Івано-Франківська, Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

5.

Коновалова Марина Євгенівна

1996

МСУ

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

6.

Гладун Марія Володимирівна

1996

МСУ

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

7.

Парандій Леся

 

 

Львівська

Освіта

Львівський державний університет фізичної культури      

 

8.

Савчин Наталія Володимирівна

1996

МСУ

Львівська

Освіта

Національний університет «Львівська Політехніка»

 

 

9.

Смолінг Леся Ігорівна

1994

МСУ

Львівська

Освіта

Національний університет «Львівська Політехніка»

 

10.

Косик Олена Володимирівна

1996

КМСУ

Львівська

Освіта

Національний університет «Львівська Політехніка»

 

11.

Нагорна Марина

 

 

Львівська

Освіта

Національний університет «Львівська Політехніка»

 

12.

Бабій Вікторія

 

 

Львівська

Освіта

Національний університет «Львівська Політехніка»

 

13.

Трубіцина Поліна Олександрівна

1993

МСУ

Миколаївська

Освіта

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

 

14.

Ткаченко Юлія

 

 

 

Освіта

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

 

 

тренери

 

 

 

 

 

 

1.

Згоба Віктор Лукич

 

 

Львівська

 

 

 

2.

Кузь Тарас Володимирович

 

 

 

 

 

 

3.

Козар Василь Миколайович

 

 

 

 

 

 

Стрільба з лука

 

1.

Большаков  Владислав

1996

МСУ

Львівська

Динамо

Львівський державний університет безпеки життя

 

 

Теніс

 

1.

Девятьяров Марат

1994

 

Харківська

 

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна

 

2.

Орлов Владислав

1995

 

Харківська

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

 

 

 

Футбол

 

1.

Єрмаченко Олександр

1993

 

 

 

Межрегіональна академія управління персоналом

 

2.

Зубок Євгеній

1993

 

 

 

Одеський національний морський університет

 

3.

Котляр Антон

1993

 

 

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

 

4.

Семенець Богдан

1990

 

 

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 

5.

Мединський  Ігор

1993

 

 

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 

6.

Курило Ігор

1993

 

 

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 

7.

Богданов Віталій

1990

 

 

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 

8.

Скотаренко Деніс

1991

 

 

 

Харківська державна ветеринарна академія

 

9.

Кравченко Сергій

1990

 

 

 

Класичний приватний університет

 

10.

Нуретдінов Длавер

1992

 

 

 

Харківська державна ветеринарна академія

 

11.

Загальський Ігор

1991

 

 

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

 

12.

Єфремов Андрій

1993

 

 

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

13.

Бутенін Артем

1989

 

 

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

14.

Боровець Максим

1992

 

 

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

15.

Довгаленко Юрій

1997

 

 

 

Національний університет імені Т.Г.Шевченко

 

16.

Коновалов Микита

1994

 

 

 

Межрегіональна академія управління персоналом

 

17.

Юрчук Валерій

1992

 

 

 

Кам`янець – Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

18.

Козак Михайло

1991

 

 

 

Львівський державний університет фізичної культури

 

19.

Чернобай Сергій

1992

 

 

 

Кам`янець-Подільський національний університет

імені Івана Огієнка

 

20.

Панасенко Сергій

1992

 

 

 

Національна металургійна академія України

 

Тренери:

 

1.

Первушкін Олег Аркадійович

 

 

 

 

 Київ

 

2.

Авраменко Володимир Андрійович

 

 

 

 

Київ

 

3.

Лащук Олег Миколайович

 

 

 

 

Київ

 

4.

Лозинський Володимир Федорович

 

 

Головний тренер

 

Київ

 

5.

Кондратьєв Юрій

 

 

 

 

Київ

 

6.

Івегеш Василь

 

 

рефері

 

 Київ

 

 

Тхеквондо

 

1.

Хоменко Олександр Сергійович

1993

МСУМК

Харківська

Динамо

Сумський державний університет

 

2.

Марченко Артем Олександрович

1995

МСУ

Харківська

Динамо

Освіта

Національний аерокосмічний університет

імені М.Є.Жуковського «ХАІ»

 

3.

Ігнатій  Данило Анатолійович

1995

МСУ

Харківська

Динамо – Освіта 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

 

4.

Ромолданова Ірина Олександрівна

1994

МСУМК

Київ

Україна

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 

Тренери:

 

1.

Нам Олег В’ячеславович

 

 

 

Київ

 

 

 

Гольф

 

1.

Поляков Максим

1993

 

Харківська

 

Харківський національний університет

імені В.Н.Каразіна

 

                                 

 

                                                           

вгору