МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сергій Квіт привітав столичного семикласника-фігуриста Івана Шмуратка зі «сріблом» Юнацької Білої Олімпіади-2016 в Ліллехаммері Рекомендовані

Сергій Квіт привітав столичного семикласника-фігуриста Івана Шмуратка зі «сріблом»  Юнацької Білої Олімпіади-2016 в Ліллехаммері
 
Срібному призеру ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2016 з фігурного катання учневі сьомого класу Київської міжнародної української школи Івану Шмуратку.
Дорогий Іване!
Від імені освітянської родини прийми  найщиріші вітання з нагоди твого успішного виступу та завоювання срібної медалі на олімпійському турнірі з фігурного катання. Ти славно представив нашу Українську державу, продемонструвавши справжню майстерність і силу волі до перемоги. Ти заслужив свій спортивний Олімп!
Освітянська спільнота і палкі симпатики фігурного катання України гордяться твоїми першими олімпійськими здобутками. Зичу тобі й надалі своїм талантом прославляти на престижних міжнародних турнірах славень і гімн нашої Вітчизни. Переконаний, що твій олімпійський успіх підтримають юні українці і в інших видах спорту та завоюють нові медалі найвищого гатунку для нашої держави.
Бажаю тобі подальших успіхів під час сходжень на спортивний Олімп!
З повагою,
Сергій Квіт,
Міністр освіти і науки України.

 

вгору