МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Вихованка чернігівської СДЮШОР Христина Дмитренко – золота медалістка зимових Юнацьких Олімпійських ігор з біатлону!

Вихованка чернігівської СДЮШОР  Христина Дмитренко – золота медалістка зимових Юнацьких Олімпійських ігор з біатлону!
На ІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в норвезькому Ліллехаммері, неймовірну перемогу дарує спортивним вболівальникам наша біатлоністка Христина Дмитренко.
У гонці переслідування українка здобуває медаль найвищого ґатунку!
«Золотий» час спортсменки – 25:12.9.
Нагадаємо, вчора в спринті Христина посіла 4 місце.
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який на трибунах вболівав за українську спортсменку першим привітав новоспечену чемпіонку, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з її президентом Володимиром Бринзаком з блискучим досягненням, подякувавши за чудовий виступ та побажавши всій українській команді гарного виступу в Ліллехаммері.
Новоспечена чемпіонка ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з біатлону у гонці переслідування Христина Дмитренко одразу після фінішу зі сльозами щастя на очах поділилася своїми емоціями.
«Я не одразу зрозуміла, що перемогла! Повірила в свій успіх тільки коли вже була на фінішній прямій», - каже Христина.
«На першому вогневому рубежі зробила два промахи, але, мабуть, саме вони загартували мене й на наступних рубежах я не робила помилок», - ділиться враженнями новоспечена чемпіонка.
«Я дуже хотіла вибороти медаль. Вчорашнє четверте місце в спринті дало мені великий поштовх для сьогоднішньої перемоги! Хотіла довести всім та насамперед собі, що здатна на більше. Я безмежно щаслива!», - додає біатлоністка.
Ірина Калита (прес-служба НОК України) – спеціально для сайту освітянського Спорткомітету (Ліллехаммер, Норвегія).

 

 

вгору