МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 14-15 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 14-15 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю
Христина Дмитренко: «Завтра покажу все, на що здатна»
Юні біатлоністи зі спринту стартували на IIзимових Юнацьких Олімпійських іграх в Ліллехаммері.
Найкращий результат серед нашої команди показала Христина Дмитренко, яка зупинилась за крок від олімпійської нагороди. Допустивши один промах на стрільбі лежачи, українка зуміла зібратись і достойно пройти другу частину гонку. У підсумку поступившись лідеру змагань німкені Юліані Фреймут лише 23,2 сек.
«Звісно, що засмутились, адже була так близька до медалі Юнацьких Олімпійських ігор. На таких престижних стартах це моє найкраще місце. Пройшло трохи часу, вже «відійшла» і зрозуміла, що нічого ще не втрачено, змагання продовжуються, а тому налаштовуюсь на гонку переслідування. Завтра покажу все, на що я здатна», - прокоментувала свій виступ біатлоністка.
Найкращий результат серед хлопців показав Сергій Телень, який зумів потрапити до 15-ти найсильніших біатлоністів світу.
 
Результати спринту серед дівчат:
1. Юліана Фреймут (Німеччина) - 18.23,5 (0)
2. Марта Йохансен (Норвегія) – 18:29.1 (1 промах)
3. Аріна Пантова (Казахстан) – 18:40.6 (2)
4. Христина Дмитренко (Україна) - 18:46.7 (1)
…27. Любов Кип’яченкова (Україна) - 20:39.0 (4).
Ігор Стахів: «Радий, що рівно проїхав обидва заїзди»
У другий змагальний день на II зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Ліллехаммері у боротьбу за нагороди вступили представники санного спорту.
Першими на старт вийшли юнаки. Україну тут представляв львів’янин Ігор Стахів. Серед 22 найкращих саночників світу наш спортсмен посів високе 13 місця, показавши результат 1:37.735.
Тренер атлета Олег Жеребецький так прокоментував виступ свого підопічного та саму трасу змагань.
«Якщо порівнювати трасу з минулими ЮОІ-2012 в Інсбруку, то там вона була трохи легшою, але наші спортсмени мали змогу двічі – в жовтні та листопаді 2015 року, потренуватись тут. Саме на цій трасі у листопаді минулого року проходив і перший з чотирьох Кубок світу серед юніорів, де розігрувались ліцензії на Юнацькі Олімпійські ігри. Ігор може показати і кращий результат. У першому спуску зробив помилку на старті, а також на 11-му й 12-му віражах».
Сам же спортсмен залишився задоволений своїм виступом. «Радий, що рівно без завалів проїхав обидва заїзди», - прокоментував Ігор.
Нагадаємо, що у представників санного спорту ще проходитимуть змагання серед дівчат, у двійках, а також у змішаній естафеті.
Анжеліка Юрченко-Володимир Бєліков посідають 5 місце після короткої програми
Олімпійський каток в Хамарі продовжує радушно зустрічати найкращих фігуристів світу, які зуміли вибороти право виступати на IIзимових Юнацьких Олімпійських іграх.
Сьогодні свою коротку програму суддям та глядачам демонстрували танцювальні дуети. Україну на цих стартах представляють харків’яни Анжеліка Юрченко-Володимир Бєліков та кияни Марія Голубцова-Бєлобров Кирил, які відповідно посіли 5 (48.00 бали) й 9 місця (41.37).
Виступ свої підопічних прокоментувала Галина Чурилова. «Всі дві наші пари старались, звісно, що було присутнє хвилювання, все ж таки для кожного з них це найбільший і найважливіший старт в кар’єрі. Скажу про своїх Анжеліку і Володимира. Проїхались непогано, зробили все, що могли. Попереду ще довільна програма, будемо боротись», - прокоментувала наставник Анжеліки Юрченко та Володимира Бєлікова.
   Ірина Калита (прес-служба НОК України) – спеціально для сайту освітянського Спорткомітету (Лілллехаммер, Норвегія).

 

вгору