МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 13 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю Рекомендовані

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 13 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю
Юнацьку Білу Олімпіаду – відкрито!
12 лютого, у норвезькому Ліллехмері відбулась урочиста церемонія відкриття II зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
13 тисяч чоловік стали свідками незвичайного дійства, яким режисер постановки намагався показати юним спортсменам, що ніколи не потрібно сходити з обраного шляху і завжди досягати поставленої мети.
Атлети з 71 країни разом зі своїми шефами місії та молодими послами пройшлись на параді команд-учасниць. Українська дружина вирізнялась з-поміж усіх команд своєю яскравою екіпіровкою «PEAK».
На трибунах за наших олімпійців вболівали президент Національного олімпійського комітету, член Виконкому МОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка та член МОК, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов.
Нагадаємо, що прапороносцем команди був скелетоніст Владислав Гераскевич.
Відкриваючи ігри президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах відмітив: «Ці Ігри будуть про вашу любов до спорту, вони також будуть про навчання і обмін, і про те, щоб знайти нових друзів. Насолоджуйтесь Юнацькими Олімпійськими іграми».
Традиційними атрибутами відкриття стало підняття прапора, звучання гімну та клятви тренера, спортсмена та судді.
Олімпійський вогонь запалила 12-річна принцеса Норвегії Інгрід Олександра. 22 роки тому, її батько кронпринц Хокон, також виконав цю почесну місію під час XVII зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
Завершилось дійство грандіозним феєрверком. 
Тепер 10 днів неймовірних олімпійських емоцій спортсменам та усім вболівальникам гарантовані.
Вболіваємо за наших!
 
Довідково:
II зимові Юнацькі Олімпійські ігри проходитимуть з 12 по 21 лютого. 1100 атлетів з 71 країни віком від 14 до 18 років розіграють 70 комплектів нагород та візьмуть участь у 150 активностях, які пропонує культурно-освітня програма.
 
Поради Сергія Бубки юним українським олімпійцям
Перед початком урочистої церемонії відкриття президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка завітав до Олімпійського селища в Ліллехаммері, де зустрівся з юними олімпійцями.
Керманич НОК оглянув кімнати, де проживають атлети та поцікавився їх першими враженнями від Юнацьких Олімпійських ігор.
Юні спортсмени мали чудову нагоду поспілкуватись з Олімпійським чемпіоном, дізнатися секрети як готуватись до відповідальних стартів, як налаштовуватись й правильно відпочивати після них.
Сергій Бубка порадив нашим атлетам бути впевненими у своїх силах, вірити, що вони найсильніші, не хвилюватись, а виступати так, ніби це першість міста. Також бажано відволіктись від самих змагань, не думати про них завчасно. «Прочитайте якусь легку, пригодницьку книгу, а вже потім виходьте на старт і там змагайтесь та показуйте все, на що ви здатні. Сильного ніхто не зупинить. Переможеш себе, переможеш усіх», - наголосив Сергій Бубка.
Ірина Калита (прес-служба НОК України) – спеціально для сайту освітянського Спорткомітету (Ліллехаммер, Норвегія).
вгору