МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 12 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю

ІI зимові Юнацькі Олімпійські ігри. 12 лютого 2016 року. Новини. Коментарі. Інтерв`ю
Визначено прапороносця збірної команди України на відкритті Юнацьких Олімпійських іграх
12 лютого, як і 22 роки тому, у Ліллехаммері запалає Олімпійський вогонь. Знову відчути олімпійський дух стало можливим завдяки проведенню II зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
Урочиста церемонія відкриття пройде на стадіоні «Стампеслетта», у якій візьмуть участь всі команди-учасниці, почесні гості й глядачі.
Прапороносцем юнацької збірної команди України стане скелетоніст Владислав Гераскевич.
«Як тільки я відібрався на Юнацьку Олімпіаду, стати пропороносцем команди - була моя мрія. Це велика честь, коли тобі доручають нести прапор своєї країни і ти за собою ведеш всю свою команду», - поділився враженнями атлет.
 
Ласкаво просимо до Ліллехаммера!
Столиця II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року офіційно відкрила двері для всіх учасників найголовнішої юнацької події року.
Увечері в Олімпійському селищі в Ліллехаммері за участю президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха, юних атлетів, тренерів та почесних гостей відбулось вечірнє паті.
Всі бажаючі могли ближче познайомитись з усіма спортивними змаганнями та найрізноманітнішими активностями, які проходитимуть включно до 21 лютого. 
З показовим номером виступили і «Молоді посли», які презентували сучасний танець. Наша команда палко підтримувала посла від України Віру Передерій.
Не дивлячись на те, що захід проходив у Ліллехаммері, атлети, які проживають у Хаммарі, також долучились до цього вечірнього дійства за допомогою онлайн-трансляції.
12 лютого, під час урочистої церемонії відкриття вся наша команда у складі 23 атлетів устрінуться разом візьмуть участь у параді і статнуть свідками запалення Олімпійського вогню II зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
Олімпійський вогонь на фінішній прямій
За минулий місяць Олімпійський факел II зимових Юнацьких Олімпійських ігор пройшов від Альта, що на самій півночі Норвегії, вниз на південь країни до Осло, зупиняючись в усіх 19 округах. В естафеті вогню було задіяно 400 факелоносців.
Наразі Олімпійський вогонь вийшов на свою фінішну пряму, вчора його зустрічали наші спортсмени у Хамарі, а вже сьогодні він прибуде до Ліллехаммера.
Урочиста церемонія відкриття відбуватиметься на арені біля славнозвісного Лісгардсбаккенсього трампліну, як і у 1994 році під час зимових Олімпійських ігор.
Понад 1,5 млн людей стали свідками естафети Олімпійського вогню, 30 тис взяли участь у заходах, які були присвячені цій події.
Тож о 19:00 за місцевим часом вся олімпійська родина світу стане свідками запалення Олімпійського вогню II зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2016 року під час урочистої церемонії відкриття. 
 
 Ірина Калита (прес-служба НОК України) - спеціально для сайту освітянського Спорткомітету. (Ліллехаммер, Норвегія).
вгору