МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Сумщині піднято прапор олімпійців

На Сумщині піднято прапор олімпійців
У дитячому оздоровчому таборі «Орлятко» відбулася непересічна подія – свято підняття олімпійського прапору з нагоди відкриття ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.
На святі були присутні дітлахи і з сусідніх таборів «Ровесник» та «Універ», вони із зацікавленістю, вогником в очах слухали побажання дворазового олімпійського чемпіона з веслування на байдарках Олександра Шапоренка, члена збірної команди України на олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, майстра спорту міжнародного класу України з легкої атлетики Вікторію Кащєєву.
До урочистого підняття державного прапору України та олімпійського прапору були запрошені Вікторія Кащєєва, вожатий табору «Орлятко» Максим Мисливський та призерка Чемпіонату України зі спортивної акробатики Анастасія Семерня.
Після урочистої лінійки на майданчику табору, були проведені змагання «Веселі старти» між командами таборів «Орлятко», «Ровесник» та «Універ».
Свято прикрасили виступи спортсменок-акробаток дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Суми Семерні Анастасії та Євгенії Середи, а також веселі танці вожатих табору.
Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору