МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Волинь: Олімпійський старт українських важкоатлетів

У суботу, 6 серпня 2016 року, на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро відбулися змагання з важкої атлетики серед жінок в категорії до 48 кг. Тут серед претенденток на нагороду була студентка ІІ курсу Академії рекреаційних технологій та права (м.Луцьк) Юлія Паратова.
         У першій вправі, ривку, Юлія з результатом 84 кг посіла 4-е місце. На жаль, між виконанням першої та другої вправи у спортсменки погіршився стан здоров’я. У поштовху, проявивши неабиякі вольові якості, Юлія зафіксувала штангу вагою 95 кг і у підсумку з сумою 179 кг виборола почесне  8-е місце.
         Чемпіонкою Олімпіади-2016 стала тайська важкоатлетка Сопіта Танасан, яка показала результат 200 кг (92 кг у ривку + 108 кг у поштовху). «Срібло» виграла представниця Індонезії Срі Вахуюні Агустіані – 192 кг (85 + 107). Третє місце зайняла японка Хіромі Міяке – 188 кг (81 + 107).
         Освітяни Волині вітають мужню спортсменку та колектив Академії рекреаційних технологій та права з вдалим виступом на ХХХІ літній Олімпіаді.
Волинське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.