МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Кремінній відкрито фан-зону ХХХІ літніх Олімпійських ігор

У Кремінній відкрито фан-зону  ХХХІ літніх Олімпійських ігор
6 серпня у м. Кремінна відбулося відкриття фан-зони ХХХІ Літніх Олімпійських ігор в Рио-де-Жанейро. На нинішній Олімпіаді розігрується рекордна кількість комплектів медалей (301) і очікується участь рекордного числа країн (206).
Нашу Луганщину на цих змаганнях представляють 11 спортсменів: стрибуни у воду Ганна Красношлик, Анастасія Недобіга і Олександр Горшковозов, важкоатлети Анастасія Шишанова і Олександр Пєлєшенко, велосипедистки Любов Басова і Ганна Соловей, легкоатлети Сергій Смелик, Єлизавета Бризгіна і Наталія Строгова, гімнаст Максим Семянків. На Параолімпійських іграх Луганщина буде представлена двома легкоатлетами Миколою Жабняком та Вікторією Ясевич.
Ініціатором відкриття фан-зони стало Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Серед почесних гостей були присутні: Лащенов Ф.С. – олімпійський чемпіон з волейболу 1980 р., Янович І.В. – бронзовий призер Олімпійських ігор у Сіднеї, Біла Н.М. – учасниця Олімпійських ігор 1972 р. (легка атлетика). Титульний спонсор «Український м’ясокомбінат» презентував всім спортсменам і тренерам цінні подарунки.
Фан-зона ХХХІ Літніх Олімпійських ігор в Рио-де-Жанейро працюватиме з 6 по 21 серпня 2016 року в «Арт-кафе». На широкому екрані всім буде надана можливість перегляду прямих трансляцій змагань олімпіади з видів спорту. Будемо вболівати і підтримувати наших спортсменів - вихованців Луганщини. Також протягом днів проведення ігор у фан-зоні будуть проводитися зустрічі з відомими і провідними спортсменами області, різноманітні конкурси серед дітей та дорослих на тематику олімпійського руху. Всі учасники отримають призи від Національного олімпійського комітету України. Приходьте, не пошкодуєте! Вболіваємо за наших разом!
Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору