МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Універсіада-2015. 7 липня ( вівторок). 15.00. Новини, коментарі, інтерв’ю

Універсіада-2015. 7 липня ( вівторок). 15.00. Новини, коментарі, інтерв’ю

Привітання Міністра освіти і науки України чемпіона 28-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2015 з плавання Сергія Фролова

 

Шановний Сергію!
Щиросердно вітаю Вас із здобуттям першої золотої медалі для збірної команди України.
Продемонструвавши свою фаховість і талант на спортивних аренах Кванджу Ви гідно представили нашу державу і вкотре довели, що в українського спорту – потужний потенціал.
Бажаю Вам натхнення і подальших успіхів під час сходження на спортивний Олімп.
Зичу міцного здоров’я, родинного затишку та невичерпної енергії для подальших перемог на славу рідній Україні.
З повагою,
Міністр освіти і науки України                                               Сергій Квіт
 
Академічне веслування і спортивна гімнастика. Зранку четвертого дня XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади в Кванджу (Республіка Корея) скарбничка студентської команди України поповнилася чотирма нагородами.
«Срібло» в змаганнях з академічного веслування дісталося жіночій двійці у складі Євгенії Німченко і Дарини Верхогляд.
Гімнасти Ігор Радивілов і Олег Верняєв завоювали, відповідно «срібло» і «бронзу» у вправі на кільцях, при цьому Верняєв став срібним призером і у вільних вправах.
У ці хвилини Радивілов і Верняєв  виступають  у фіналі опорного стрибка, а у вправах на брусах компанію Верняєву складе Володимир Окачов.
Нагадаємо, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виграла «бронзу» в командних змаганнях, а «Верняєв узяв «золото» в особистому багатоборстві.
В активі студентської команди України вже 10 нагород (3 золоті, 4 срібні і 3 бронзові) і 8-е місце в загальнокомандному заліку. Лідирують господарі змагань корейці, що завоювали 29 медалей (11 золотих, 9 срібних і 9 бронзових).
Всесвітня Універсіада-2015 проходить з 4 по 14 липня. Впродовж 11 днів буде розіграно 272 комплекти медалей у 21 виді спорту.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Академічне веслування. Сьогодні, 7 липня, на Олімпійському каналі завершилися змагання з академічного веслування. Сьогодні розігрувалися вісім комплектів медалей. Наші веслувальники змагалися в чотирьох видах і в усіх заїздах фінішували другими.
Українська жіноча двійка-парна виграла срібну медаль. «Золото» здобув екіпаж з Литви, а «бронза» в команди Білорусі.
Технічні результати. 28-а Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея). Академічне веслування. Жіноча парна-двійка. 1. Литва 1:35.96, 2. Україна (Німченко Євгенія, Дарина Верхогляд) 1:35.80, 3. Білорусь 1:39.65.
   Українська команда у складі Констянина Коновалова та Ігоря Хмари виграла срібну медаль в академічному веслуванні. «Золото» в дуета з Італії, а «бронза» в японців.
Технічні результати. 28-а Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея). Академічне веслування. Двійка-парна.Чоловіки. 1. Італія 1:32.19, 2. Україна (Констянтин Коновалов, Ігор Хмара) 1:31.12, 3. Японія - 1:30.90
Київська студентка Наталія Довгодько виграла срібну медаль в академічному веслуванні в одиночці. Золоту медаль здобула литовка Ліна Салтіте, а бронзову ‑   Марлес Олденбург з Нідерландів.
Технічні результати. 28-а. Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея). Академічне веслування. Одиночка. Жінки. 1. Ліна Салтіте (Литва) ‑ 1:44.99, 2. Наталія Довгодько (Україна) ‑ 1:44.24, 3. Мерлес Ольденбург (Нідерланди) ‑ 1:47.01.
Чоловіча вісімка з керманичем виграла срібну.Золоті медалі в команди США, бронзові ‑  в голландців.
Технічні результати. 28-а Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея). Академічне веслування. Вісімка з керманичем. Чоловіки. 1. США – 5.37,30, 2. Україна (Хмара, Михайлов, Бондаренко, Іванов, Верестюк, Надтока, Михай, Довгодько, Нікулін) – 5.40,80, 3. Голландія – 5.41,86.
Голова Комітету щиросердно привітав наших медалістів  і побажав їм гідно тримати Український прапор на інших престижних міжнародних змаганнях.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Київ. 7 липня. 13.05.
Спортивна гімнастика. На шляху до фіналу наші фехтувальники-шаблісти перемогли збірну Китаю ‑45:20 та Японії – 45:36.
У півфіналі українці завдали поразки команді Кореї – 45:40. На жаль, у фінальному поєдинку поступилися французам – 42:45.
Вітаємо наших срібних шаблістів! Так тримати!!!
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Київ. 7 липня. 13.49.
 
Універсіада-2015. Київський студент-гімнаст Олег Верняєв назбирав повну торбу медалей різного ґатунку
Справжній фурор зробив на гімнастичному турнірі у Кванджу студент Київського національного університету фізичного виховання та спорту МОН України Олег Верняєв. Своєю майстерністю українська гімнастична зірка просто шокувала місцеву публіку.
 Олег Верняєв виграв золоту междаль на брусах. Результат українця ‑ 16 балів.
Нагадаємо, що Верняєв також здобув «золото» в багатоборстві.
У вправах на брусах восьмим став ще один українець - Володимир Окачев.
Технічні результати. 28-а. Всесвітня літня Універсіада. Кванджу, (Республіка Корея). Спортивна гімнастика. Бруси. Чоловіки. 1. Олег Верняєв (Україна) 16.000, 2. Юя Камото (Японія) 15.900, 3. Чічіро Йошиока (Японія) 15.600, 8. Володимир Окачев (Україна) - 14.566.
Крім того, наші гімнасти Олег Верняєв та Ігор Радивілов виграли медалі в опорному стрибку. Радивілов здобув срібну медаль, в Верняєв став бронзовим призером. Золото виграв китаєць Цень Ю.
Технічні результати. 28-а Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея).Спортивна гімнастика. Опорний стрибок. Чоловіки. 1. Цень Ю (Китай) 15.383, 2. Ігор Радівілов (Україна) 15.166, 3. Олег Верняєв (Україна) - 15.083.
Наш співвітчизник Олег Верняєв виграв ще дві медалі на Універсіаді в Кореї. У вільних вправах Верняєв став срібним призером, а на кільцях ‑ третім. Крім того, срібну нагороду у вправах на кільцях здобув ще один українець Ігор Радивілов.
Технічні результати. 28-а XXVIII Всесвітня літня Універсіада. Кванджу (Республіка Корея). Спортивна гімнастика. Вільні вправи. 1. Наото Хаясака (Японія) 15.666, 2. Олег Верняєв (Україна) 14.933, 3. Шого Нономура (Японія) 14.900. Кільця. 1. Артур Товмасян (Вірменія) 15.500, 2. Ігор Радивілов (Україна) 15.266, 3. Олег Верняєв (Україна) 15.166.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Київ. 7 липня. 14.12.
Футбол. Сьогодні, 7 липня, студентська збірна України з футболу остаточно зіпсувала ранковий настрій  багатотисячній армії симпатиків цього виду спорту в нашій державі. У заключному матчі групового турніру на Універсіаді-2015 проти футболістів Франції підопічні Володимира Лозинського не стрибнули вище голови. Зафіксовано нічию – 1:1.
   А це означає, що наші хлопці на чолі з тренерським штабом, до якого входять Володимир Лозинський, Олег Первушкін, Володимир Авраменко та Олег Лащук, Василь Івегеш повинні розділити всю відповідальність за провал на стадіонах Кванджу. Адже напередодні відльоту в Бориспільському аеропорту нас клятвено запевняли, що зустрічайте футбольну команду з медалями. Не вийшло. Про причини ганебного виступу повинні детально розповісти ті, хто готував нашу студентську команда до такого відповідального старту. Що завадило футболістам успішно представити український спорту на студентському планетарному форумі.
   І повірте, це не упереджене ставлення до команди та її наставників. Адже футбол в Україні  соціальний вид спорту. Для українців він став невід’ємною частинкою їхнього життя. Тому, будьте ласкаві,  панове керівники студентської збірної відповідайте за результат! Прикро за результат, але це результат наших футболістів. Тому ми з вами!
   В іншому матчі нашої групи південноафриканці перемогли  команду Мексики з рахунком 3:1 і разом з французами продовжать боротьбу за чемпіонський титул Універсіади-2015. Натомість наша команда зіграє у «втішному» фіналі.
 А були часи, коли студентська збірна України привозила додому головний приз Універсіади!
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
Київ. 7 липня. 10.35.
 
Універсіада-2015. Медальний залік України – 4 золоті, 9 срібних 4 бронзові. Усього – 17. Це ‑ восьме місце в командному заліку
5 липня
 
Золоті медалі
Плавання
  1. Фролов Сергій –– 800 м в/с – І місце
 
Бронзові медалі
Гімнастикаспортивна:
збірнакоманда
1. Верняєв Олег
2. Радівілов Ігор
3. Арсеньєв Віталій
4. Єрмак Микита
5. Окачев Володимир
__________________________________________________________________
Всього: 1 золота, 1 бронзова медалі.
 
6 липня
 
Золоті медалі
         Гімнастика спортивна
  1. Верняєв Олег – гімнастичне багатоборство
 
Веслування академічне
         1. Довгодько Наталія  - четвірка розпашна без стернового – 2000 м
2. Верхогляд Дарина
3. Німченко Євгенія
4. Ковальова Наталія
Срібні медалі
Дзюдо
         1. Канівець Дмитро               - 73 кг
 
Бронзові медалі
Дзюдо

         1. Левицька Тетяна               - 52 кг

Всього: 3 золоті, 1 срібна, 2 бронзові.
 
7 липня
 
Золоті медалі
         Гімнастика спортивна
1. Верняєв Олег                    - бруси
Срібні медалі
         Гімнастика спортивна
  1. Радівілов Ігор                           - опорний стрибок
  2. Радівілов Ігор                            - вправи на кольцях
  3. Верняев Олег                   - вільні вправи
 
Веслування академічне
         1. Довгодько Наталія           - одиночка
2. Хмара Ігор                        - двійка парна легка вага
    Ковальов Станіслав          - двійка парна легка вага
3. Верхогляд Дарина           - двійка парна
    Німченко Євгенія              - двійка парна
         1. Довгодько Іван                           - вісімка
2. Надтока Олександр
3. Міхай Дмитро
4. Михайлов Андрій
5. Іванов Юрій
6. Верестюк Артем
7. Бондаренко Антон
8. Хмара Ігор
9. Нікулін Владислав
 
Фехтування
Команда - сабля:
  1. Платонов Богдан
  2. Раскосов Дмитро
  3. Стаценко Євген
  4. Цап Юрій
Бронзові медалі
         Гімнастика спортивна
1. Верняєв Олег                    - опорний стрибок
2. Верняев Олег                    - вправи на кільцях
 
Всього: 4 золоті, 9 срібна, 4 бронзові.
 
Спеціально для нашого сайту підготувала Марагарита Пугачевська.
Київ. 7 липня. 14.26.
вгору