Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Успішні старти вихованців БВУФК на Євроіграх-2015

В успішний виступ збірної команди  (нагадаємо, що Україна здобула 46 нагород і посіла 5 місце за кількістю медалей і 8 місце у загальному заліку) зробили свій внесок п’ятеро вихованців училища. Вони  здобули одне срібло – Геворг Манукян (бокс), та дві бронзи – Валерій Андрійцев (вільна боротьба) і Ярослав Самофалов (бокс).
Також хочеться привітати і вчителів зі спорту під керівництвом яких вони йшли до цього успіху – Олександра  Кутакова, Віктора Чубова, Сергія Катаєва та Олександра Поліщука.
Прикро, що через отриману травму у півфіналі не зміг продовжити боротьбу за золото Геворг Манукян, але для молодого перспективного спортсмена це і так вже суттєве досягнення, враховуючи, що йому тільки 21 рік і він здобув на цих змаганнях ліцензію на чемпіонат світу, де будуть у свою чергу розігруватись ліцензії  на участь у  Олімпійських іграх 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро.
Тож побажаємо і іншим нашим вихованцям успішно пройти відбірковий цикл і потрапити на найпрестижніший  форум світу – Олімпійські Ігри.
Варто відзначити, що серед наших вихованців на цих іграх були не тільки учасники змагань, але і ті, хто готував їх до стартів, відновлював після напружених поєдинків – це Оксана Шеметенко, випускниця училища. Сьогодні  вона  спортивний лікар збірної команди з водних видів спорту. Саме  завдяки якій наші спортсмени здобули чимало нагород  у змаганнях з плавання, стрибків у воду та синхронного плавання.
Київське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.