МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Геворг Манукян за станом здоров’я не зміг провести фінальний бій, але здобув Україні «срібло»

Геворг Манукян за станом здоров’я не зміг провести фінальний бій, але здобув Україні «срібло»
Боксер Геворг Манукян не зміг провести фінальний бій Європейських ігор у важкій вазі (91кг) через незадовільний стан здоров’я. Разом з тим, він приносить Україні срібну нагороду.
Протягом турніру боксер провів чотири напружених поєдинки, в усіх здобувши перемоги.
В одному з попередніх боїв Геворг Манукян отримав травму і вчорашній півфінальний переможний бій провів на її фоні.
Лікарі як протягом попередніх днів, так і до останнього моменту докладали усіх зусиль для відновлення спортсмена, але стан здоров’я наразі не дозволяє вийти йому в ринг.
Дякуємо нашому юному боксеру за здобуту срібну медаль та ліцензію для участі в чемпіонаті світу.
Бажаємо якнайшвидшого одужання та успішної підготовки до світової першості, яка відбудеться незабаром та стане основним кваліфікаційним етапом до Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро. 
Срібний призер перших в історії Європейських ігор з боксу Геворг Манукян (91 кг) розповів прес-службі НОК України, чому не зміг вийти у ринг на фінальний поєдинок та про пріоритети на майбутнє.
«Свій виступ на Європейських іграх вважаю успішним – через важкі поєдинки мені вдалося дійти до фіналу та гарантувати Україні срібну нагороду», - каже наш спортсмен.
«Однак в попередній зустрічі я отримав травму. Фінальний бій міг привести до більш важких наслідків, тому лікарі прийняли рішення зняти мене з цього поєдинку. Попереду дуже важливі старти, перш за все, чемпіонат світу, а вже скоро, Олімпійські ігри, до яких треба підійти у найкращій формі», - додав Геворг.
Про це прес-службі Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України повідомили в Національному олімпійському комітеті.
вгору