Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Успішні старти вихованців БВУФК на Євроіграх-2015

В успішний виступ збірної команди  (нагадаємо, що Україна здобула 46 нагород і посіла 5 місце за кількістю медалей і 8 місце у загальному заліку) зробили свій внесок п’ятеро вихованців училища. Вони  здобули одне срібло – Геворг Манукян (бокс), та дві бронзи – Валерій Андрійцев (вільна боротьба) і Ярослав Самофалов (бокс).
Детальніше ...

Досягнення студентів Національного університету ДПС України на перших європейських іграх в Баку-2015

Випускник Національного університету ДПС України, студент навчально-наукового інституту права Валерій Андрійцев, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби став бронзовим призером Європейських ігор у ваговій категорії до 97 кг.

Українські дзюдоїсти - бронзові призери Європейських ігор

Чоловіча збірна із дзюдо у завершальний день І Європейських ігор у Баку поповнила українську скарбничку нашої команди бронзовою нагородою.

У командних змаганнях за "бронзу" українські дзюдоїсти перемогли збірну Угорщини - 3:2, повідомляє Укрінформ.

Склад української команди - Георгій Зантарая (вагова категорія до 66 кг), Сергій Дребот (73 кг), Віталій Дудчик (81 кг), Кеджау Ньябалі та Яків Хаммо (до 90 кг).  Ця медаль стала 46-ю для України на Європіаді.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Олександр Помінов – срібний призер I Європейських ігор з вадами зору

Успішно провели свій старт на I Європейських іграх в Баку представники дзюдо з вадами зору. Дівчата зуміли здобути золоту і бронзову медаль, а Олександр Помінов у ваговій категорії понад 90 кг – срібну.

Геворг Манукян за станом здоров’я не зміг провести фінальний бій, але здобув Україні «срібло»

Боксер Геворг Манукян не зміг провести фінальний бій Європейських ігор у важкій вазі (91кг) через незадовільний стан здоров’я. Разом з тим, він приносить Україні срібну нагороду.