Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Українські студенти на Всесвітній літній Універсіаді-2015. Підсумки

Українські студенти на Всесвітній літній Універсіаді-2015. Підсумки
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 р. № 455 «Про підготовку та участь збірних студентських команд України в змаганнях ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2015 року» в м. Кванджу (Республіка Корея) з 03 по 14 липня 2015 року спортивна студентська делегація України, до складу якої ввійшли 137 спортсменів, 53 тренери, 3 судді, 13 офіційних і 3 особи медперсоналу, взяла участь у зазначеному заході з 14 видів спорту.
Національна збірна команда була представлена спортсменами-студентами 41 вищого навчального закладу з 18 регіонів України. Студенти з 21 вищого навчального закладу вибороли 31 медаль різного ґатунку (8 золотих, 17 срібних і 6 бронзових) і посіли восьме загальнокомандне місце серед 146 команд країн-учасниць.
Найбільш успішно виступили спортсмени та здобули медалі з таких видів спорту:
золоті медалі – гімнастика спортивна – 2, гімнастика художня – 2, плавання – 2, легка атлетика – 1, веслування академічне – 1;
срібні медалі – гімнастика художня – 4, веслування академічне – 4, гімнастика спортивна – 3, фехтування – 2, волейбол (чол., жін.) – 2, дзюдо – 1, плавання – 1;
бронзові медалі – гімнастика спортивна – 3, гімнастика художня – 1, дзюдо – 2.
Всесвітні Універсіади - змагання для студентів усього світу, які навчаються у вищих навчальних закладах (вік народження від 18 до 28 років) і відбуваються кожні два непарні роки в неолімпійський рік взимку та влітку впродовж одного календарного року.
Змагання проходять під егідою Міжнародної федерації студентського спорту FISU та патронатом Міжнародного Олімпійського комітету.
По кількості учасників змагань, видів спорту, спортивному рівню, вимогам до проведення змагань, рівню організації - це є другі змагання після Олімпійських ігор.
Всесвітні Універсіади для багатьох молодих спортсменів - це перші міжнародні спортивні змагання, які дозволяють їм отримати цінний досвід, а також відкривають дорогу до подолання вершини спортивного олімпу.
Універсіади – це також чудова можливість познайомити спортсменів з духом олімпійського руху, оскільки ігри проводяться з дотриманням олімпійського протоколу.
Офіційні церемонії Універсіад включають урочисте відкриття, парад учасників, церемонію олімпійського вогню, церемонію прапора ФІСУ, а також виконання студентського гімну «GUADEAMUS» та підняття національних прапорів країн-учасниць.
Для підготовки та успішної участі спортсменів у змаганнях були об’єднані зусилля Комітету з фізичного виховання та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, Спортивної студентської спілки України, федерацій України з видів спорту. Особливої уваги приділили цьому питанню Федерації легкої атлетики, веслування академічного, фехтування, гімнастики спортивної та художньої, дзюдо.
З березня по червень 2015 року відбулися змагання ХІІ літньої Універсіади України з 22 видів спорту, які проходили в різних містах України за участю понад 4000 студентів. Це сприяло якісному відбору найсильніших спортсменів - студентів для участі в складі збірної команди України на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015 року, але в зв’язку зі скрутним фінансовим становищем не було проведено жодного навчально-тренувального збору до участі в зазначеному заході.
Завдяки фінансовій підтримці та великій увазі в підготовці студентів-спортсменів для участі в змаганнях ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади ректорів вищих навчальних закладів – Імас Є. В. (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Приступа Є. Н. (Львівський державний університет фізичної культури), Крисоватий А. І. (Тернопільський національний економічний університет), Васильєв А. В. (Сумський державний університет), Бобало Ю. Я. (Національний університет «Львівська політехніка»), Прокопенко І. Ф. (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди), Будак В. Д. (Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського), Бакіров В. С. (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), Тацій В. Я. (Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого), Коцан І. Я. (Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки), Кривцов В. С. (Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»), Кузьминський А. І. (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького) були вирішені питання щодо відрядження на змагання додатково 30 відсотків спортсменів.
Також необхідно відзначити ректорів вищих навчальних закладів, які делегували на Універсіаду своїх студентів і деякі з них стали чемпіонами та призерами– Редіна Н. І. (Дніпропетровська державна фінансова академія), Фролов М. О. (Запорізький національний університет), Копилов С. А. (Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка), Ажиппо О. Ю. (Харківська державна академія фізичної культури), Стратонов В. М. (Херсонський державний університет), Подоляка А. М. (Міжрегіональна академія управління персоналом), Рижков С. С. (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова), Клименко Л. П. (Чорноморський державний університет імені Петра Могили), Алфьоров С. М. (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ), Данько М. І. (Українська державна академія залізничного транспорту), Скиба М. Є. (Хмельницький національний університет), Дем’янчук А. С. (Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука), Пуркуян О. В. (Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля), Кравцова Є. О. (Сєверодонецький філіал Міжрегіональної академії управління персоналом), Шубін О. О. (Донецький  національний  університет  економіки  і  торгівлі  ім. М. Туган-Барановського) та учасниками – Савченко В. Г. (Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту), Поляков М. В. (Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара), Семенюк О. А. (Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка), Губерський Л. В. (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), Огаренко В. М. (Класичний приватний університет), Козяр М. М. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності), Морозова І. В. (Одеський національний морський університет), Оборський Г. О. (Одеський національний політехнічний університет), Кудренко А. І. (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка), Кравець В. П. (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Туренко А. М. (Харківський національний автомобільно-дорожній університет), Головко В. О. (Харківська державна зооветеринарна академія).
Виступи студентів у змаганнях ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади високо оцінені Міністерством освіти і науки України.
           
Спортсменами-студентами, які входили до складів збірних команд України, починаючи з 1993 по 2015 рік на Всесвітніх літніх Універсіадах було завойовано 482 медалі різного ґатунку (160 золотих, 164 срібні, 158 бронзових).
         За підсумками виступів спортсменами-студентами в ХХVІІ і ХХVІІІ Всесвітніх літніх Універсіадах 2013/2015 років України в світовому рейтингу посідає шосте місце.
Рейтинг країн
за кількістю завойованих медалей спортсменами-студентами
в ХХVІІ і ХХVІІІ Всесвітніх літніх Універсіадах 2013/2015 років
 

Місце

Країна

Золота

Срібна

Бронзова

Всього

1

Російська Федерація

189

114

111

414

2

Республіка Корея

64

44

41

149

3

Китай

60

51

28

149

4

Японія

49

53

67

169

5

США

31

29

34

94

6

Україна

21

45

42

108

7

Італія

17

32

38

87

Кількість
медалей, завойованих спортсменами-студентами серед 146 країн
на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015 року
03 – 14 липня 2015 року м. Кванджу (Республіка Корея)
 

Місце

Країна

Кількість медалей

золото

срібло

бронза

Всього

1

Республіка Корея

47

32

29

108

2

Російська Федерація

34

39

49

122

3

КНР

34

22

16

72

4

Японія

25

25

35

85

5

США

20

15

19

54

6

Франція

13

9

8

30

7

Італія

11

15

17

43

8

УКРАЇНА

8

17

6

31

9

Іран

7

2

6

15

10

Китайський Тайпей

6

12

18

36

 
 
Кількісний склад
спортивної делегації України
на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015року
03 – 14 липня 2015 року м. Кванджу (Республіка Корея)
 

з/п

 

Види спорту

Кількість

Суддів

Всього

спортсменів

тренерів

чол.

жін.

чол.

жін.

1

Гімнастика спортивна

5

-

2

-

-

7

2

Гімнастика художня

-

7

-

3

-

10

3

Веслування академічне

10

4

2

1

-

17

4

Плавання

4

3

3

-

-

10

5

Фехтування

8

8

1

1

-

18

6

Легка атлетика

4

4

1

1

-

10

7

Волейбол

12

12

9

-

2

35

8

Дзюдо

8

6

3

-

-

17

9

Гандбол

-

14

3

-

-

17

10

Футбол

20

-

6

-

1

27

11

Тхеквондо

3

1

1

-

-

5

12

Теніс

2

-

-

-

-

2

13

Стрільба з луку

1

-

-

-

-

1

14

Гольф

1

-

-

-

-

1

15

Медичний персонал

 

 

2

1

 

3

16

Працівники штабу

 

 

7

3

 

10

17

Офіційні особи

 

 

3

 

 

3

 

Разом:

78

59

43

10

 

16

137

53

3

192

 
Кількість
медалей, завойованих спортсменами-студентами України
на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015року
03 – 14 липня 2015 року м. Кванджу (Республіка Корея)
 

з/п

Види спорту

Кіл-сть

спортсм.

Кількість медалей

Всього

золото

срібло

бронза

1

Гімнастика спортивна

5

2

3

2+1 к.

7+1 к.

2

Гімнастика художня

7

1+1 к.

2+2 к.

1

4+3 к

3

Веслування академічне

14

1 к.

1+3 к.

0

1+4 к.

4

Плавання

7

2

1

0

3

5

Фехтування

16

0

2 к.

0

2 к.

6

Легка атлетика

8

1 к.

0

0

1 к.

7

Волейбол (чол., жін.)

24

0

2 к

0

2 к.

8

Боротьба дзюдо

14

0

1

1+1 к.

2+1 к.

9

Гандбол (жін.)

14

0

0

0

0

10

Футбол (чол.)

20

0

0

0

0

11

Тхеквондо

4

0

0

0

0

12

Теніс

2

0

0

0

0

13

Стрільба з луку

1

0

0

0

0

14

Гольф

1

0

0

0

0

Разом

137

5+ 3 к.

8+9 к.

4+2 к.

31

 
 
Кількість
вищих навчальних закладів, спортсменів, які їх представляли, та медалей на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 2015 року
03 – 14 липня 2015 року м. Кванджу (Республіка Корея)
 

з/п

Назва ВНЗ

Кількість студентів

Кількість спортсменів

Всього

золоті

срібні

бронзові

1

Національний університет фізичного виховання і спорту України

30

3+6 к.

4+22 к.

3+1 к.

10+29к

2

Харківська державна академія фізичної культури

9

0

11 к.

6 к.

17к

3

Херсонський державний університет

7

3 к.

 6 к.

 

4

Тернопільський національний економічний університет

9

0

6

3 к.

6+3к

5

Міжрегіональна академія управління персоналом

6

3 к.

0

0

6

Кам’янець-Подільський національний університет

ім. Івана Огієнка

7

0

2+2 к.

4 к.

2+6к

7

Сумський державний університет

 

5

0

2 к.

1+1 к.

3+1к

8

Запорізький національний університет

3

1

1+1 к.

0

2+1к

9

Дніпропетровська державна фінансова академія

1

1

0

0

1

10

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

4

0

1 к.

0

11

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

2

0

1 к.

0

12

Східноєвропейський національний університет

ім. Лесі Українки

1

0

1

0

1

13

Миколаївський національний університет  імені В.О.Сухомлинського

1

0

1 к.

0

14

Харківський національний педагогічний університет

імені Г. С. Сковороди

1

0

1 к.

0

15

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

1

0

0

1 к.

16

Українська державна академія залізничного транспорту

2

0

2

0

2

17

Хмельницький національний університет

2

0

1

0

1

18

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука

1

0

0

19

Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету

ім. В.Даля

1

0

1

0

1

20

Сєверодонецький філіал Міжрегіональної академії управління персоналом

1

0

1

0

1

21

Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського

1

0

1

0

1

22

Львівський державний університет фізичної культури

12

0

0

0

 

23

Національний університет «Львівська політехніка»

 

4

0

0

0

 

24

Тернопільський національний педагогічний університет

імені Володимира Гнатюка

5

0

0

0

 

25

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

 

3

0

0

0

 

26

Харківська державна зооветеринарна академія

3

0

0

0

 

27

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

2

0

0

0

 

28

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

 

1

0

0

0

 

29

Одеський національний політехнічний університет

 

1

0

0

0

 

30

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

1

0

0

0

 

31

Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

1

0

0

0

 

32

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

 

1

0

0

0

 

33

Одеський національний морський університет

 

1

0

0

0

 

34

Класичний приватний університет

 

1

0

0

0

 

35

Кіровоградський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

1

0

0

0

 

36

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

1

0

0

0

 

37

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

1

0

0

0

 

38

Академія рекреаційних технологій і права

 

1

0

0

0

 

39

Сумський державний педагогічний  університет

імені  А.С. Макаренка

1

0

0

0

 

40

Дніпропетровський національний університет  ім. Олеся Гончара

 

1

0

0

0

0

41

Прикарпатський національний університет

імені Василя Стефаника

1

0

0

0

0

 
Кількісний склад
студентів вищих навчальних закладів від територіальних відділень Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на ХХVIII Всесвітній літній Універсіаді
03-14 липня 2015 року                          м. Кванджу (Республіка Корея)
 
 

№ з/п

Територіальне відділення

Назва вищого навчального закладу

та кількість студентів

Кількість

студ

ВНЗ

 

1

м. Київ

Національний університет фізичного виховання і спорту України – 30,

Міжрегіональна академія управління персоналом–6,

Київський національний університет

ім. Тараса Шевченка – 1

37

3

2

Харківська

Харківська державна академія фізичної культури – 9,

Харківська державна зооветеринарна академія – 3,

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна – 3,

Харківський національний автомобільно-дорожній університет-1,

Українська державна академія залізного транспорту-2

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого – 1,

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди – 1,

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний ін-т» - 1

21

8

3

Львівська

Львівський державний університет фізичної

культури – 12,

Національний університет «Львівська політехніка»-4,

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – 1

17

3

4

Тернопільська

Тернопільський національний економічний університет – 9,

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка – 5

14

2

5

Хмельницька

Кам’янець-Подільський національний університет

ім. Івана Огієнка – 7,

Хмельницький національний університет–2

9

2

6

Херсонська

 

Херсонський державний університет –7

7

1

7

Миколаївська

Миколаївський національний університет

імені В.О. Сухомлинського – 1,

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова – 4,

Чорноморський державний університет

імені Петра Могили – 2

7

3

8

Сумська

Сумський державний педагогічний університет

імені А.С. Макаренка – 1,

Сумський державний університет – 5

6

2

9

Запорізька

Запорізький національний університет – 3, Класичний приватний університет –1

4

2

10

Дніпропетров-

ська

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту – 1,

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ – 1,

Дніпропетровський національний університет

ім. Олеся Гончара-1,

Дніпропетровська державна фінансова академія – 1

4

4

11

Волинська

Східноєвропейський національний університет

ім. Лесі Українки – 1,

Академія рекреаційних технологій і права-1

2

2

12

Луганська

Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля – 1,

Сєверодонецька філія Міжрегіональної академії управління персоналом – 1

2

2

13

Одеська

Одеський національний політехнічний університет-1,

Одеський національний морський університет – 1

2

2

14

Черкаська

Черкаський національний університет

імені Богдана Хмельницького – 2

2

1

15

Кіровоградська

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка-1

1

1

16

Рівненська

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука – 1

1

1

17

Донецька

Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського – 1

1

1

18

Івано-Франківська

Прикарпатський національний університет

імені Василя Стефаника – 1

1

1

Разом:

137

41

           
ЧЕМПІОНИ та ПРИЗЕРИ
ХХVIII Всесвітньої літньої Універсіади
03 – 14 липня 2015 року     м. Кванджу (Республіка Корея)
 
Чемпіони

№ з/п

Прізвище, ім`я та по батькові

Вид спорту та програми

Назва вищого навчального закладу

1

Фролов Сергій Анатольович

Плавання

(800 м-вільний стиль)

Запорізький національний університет

2

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна

(багатоборство)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

3

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна

(бруси)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

4

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне (четвірка розпашна)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

5

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

6

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

7

Ковальова Наталія Миколаївна

Веслування академічне

(четвірка розпашна)

Херсонський державний університет

8

Главан Ігор Костянтинович

Легка атлетика

(20 км – спорт. ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

9

Коваленко Назар Вікторович

Легка атлетика

(20 км – спорт. ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

10

Банзерук Іван Миколайович

Легка атлетика

(20 км – спорт. ходьба)

Міжрегіональна академія управління персоналом

11

Лівер Марія Володимирівна

Плавання

(50 м – брас)

Дніпропетровська державна фінансова академія

12

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи з булавами)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

13

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання та спорту України

14

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

15

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

16

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

17

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові вправи 3 + 2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 
Срібні призери

1

Канівець Дмитро Миколайович

Дзюдо (73 кг)

Харківська державна академія фізичної культури

2

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (опорний стрибок)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

3

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (вправи на кільцях)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

4

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (вільні вправи)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

5

Платонов Богдан Сергійович

Фехтування

(шабля команда)

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

6

Раскосов Дмитро Олександрович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

7

Стаценко Євген Олександрович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

8

Цап Юрій

Олексійович

Фехтування

(шабля команда)

Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова

9

Жарський Валерій Васильович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

10

Тараненко Юрій Володимирович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

11

Станкевич Володимир Володимирович

Фехтування

(шпага команда)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

12

Сич Ян

Дмитрович

Фехтування

(шпага команда)

Харківський національний педагогічний університет

імені Григорія Сковороди

13

Довгодько Наталія Вікторівна

Веслування академічне

(одиночка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

14

Верхогляд Дарина Сергіївна

Веслування академічне

(двійка парна)

Херсонський державний університет

15

Німченко Євгенія Сергіївна

Веслування академічне (двійка парна)

Херсонський державний університет

16

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне (двійка парна)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

17

Довгодько Іван Вікторович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

18

Надтока Олександр Олександрович

Веслування академічне (вісімка)

Запорізький державний університет

19

Міхай Дмитро Валерійович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

20

Михайлов Андрій Станіславович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

21

Верестюк Артем Петрович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

22

Іванов Юрій

Ігорович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

23

Бондаренко Антон Валерійович

Веслування академічне (вісімка)

Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського

24

Хмара Ігор Олександрович

Веслування академічне (вісімка)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

25

Нікулін Владислав Іванович

Веслування академічне (вісімка)

Херсонський державний університет

26

Фролов Сергій Анатольович

Плавання

(1500 м - вільний стиль)

Запорізькій національний університет

27

Кальченко Катерина Олексіївна

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

28

Кодола Надія

Романівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

29

Дельрос Вікторія Миколаївна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

30

Степанюк Анна Володимирівна

Волейбол

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

31

Чернуха Анастасія Андріївна

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

32

Дудник Катерина Олексіївна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

33

Дуб`янська Ангеліна Володимирівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

34

Мадзар Оксана Йосипівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

35

Карпець Діана Владиславівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

36

Дорсман Світлана Володимирівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

37

Дегтярьова Марина Олександрівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

38

Лісєєнкова Ганна Вікторівна

Волейбол

Тернопільський національний економічний університет

39

Дрозд Максим Сергійович

Волейбол

Національний університет фізичного виховання і спорту України

40

Богдан Дмитро Вікторович

Волейбол

Сумський державний університет

41

Терьоменко Дмитро Васильович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

42

Шоркін Дмитро

Ігорович

Волейбол

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

43

Клямар Олексій Володимирович

Волейбол

Сумський державний університет

44

Гармаш Пилип Миколайович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

45

Мороз Микола Олександрович

Волейбол

Національний університет фізичного виховання і спорту України

46

Томін Юрій

Петрович

Волейбол

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

47

Дмитрієв Олександр Андрійович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

48

Тютлін Сергій Олександрович

Волейбол

Сумський державний університет

49

Шевченко Олег Олегович

Волейбол

Харківська державна академія фізичної культури

50

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (багатоборство)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

51

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи з м`ячем)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

52

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

53

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

54

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

55

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

56

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові вправи 3+2)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

57

Грідасова Олександра Сергіївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

58

Гомон Євгенія Євгеніївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

59

Гудим Валерія

Василівна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

60

Дмитраш Олена Миколаївна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

61

Мульміна Анастасія Костянтинівна

Гімнастика художня (групові впр.-5 стрічок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 
Бронзові призери

1

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

2

Радівілов Ігор Віталійович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

3

Арсеньєв Віталій Віталійович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

4

Єрмак Микита Володимирович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

5

Окачев Володимир Павлович

Гімнастика спортивна (командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

6

Левицька Тетяна Олександрівна

Дзюдо

(52 кг)

Сумський державний університет

7

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (опорний стрибок)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

8

Верняєв Олег

Юрійович

Гімнастика спортивна (вправи на кільцях)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

9

Ілітчук Михайло Ярославович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

10

Ядов Богдан Костянтинович

Дзюдо

(командна першість)

Сумський державний університет

11

Канівець Дмитро Миколайович

Дзюдо

(командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

12

Толкач Денис Геннадійович

Дзюдо

(командна першість)

Кам`янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка

13

Гуляєв Артем Русланович

Дзюдо

(командна першість)

Харківська державна академія фізичної культури

14

Панько Федір Васильович

Дзюдо

(командна першість)

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

15

Рудник Антон Олександрович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

16

Лучин Дмитро Геннадійович

Дзюдо

(командна першість)

Тернопільський національний економічний університет

17

Різатдінова Ганна Сергіївна

Гімнастика художня (вправи зі стрічкою)

Національний університет фізичного виховання і спорту України

 
 
Матеріали підготували фахівці Центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору