МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Микола Моторний: «Дорожу цією нагородою та обіцяю за вашої допомоги і підтримки й надалі писати історію вітчизняного освітянського спорту!»

Микола Моторний: «Дорожу цією нагородою та обіцяю за вашої допомоги і підтримки й надалі писати історію вітчизняного освітянського спорту!»
У Кванджу я не був (один з головних спеціалістів Комітету поза моєю спиною сказав, що Моторний потрібніший тут, в Києві). Тому висвітлював 28-у Всесвітню літню Універсіаду на Корейському півострові через робочий латаний-перелатаний комп’ютер, який кожної миті може наказати довго жити (правда, ще виручав домашній ноутбук, який також практично виробив свій ресурс). Однак намагався якнайповніше передати всю палітру медальних здобутків наших студентів-спортсменів і нищівні поразки представників деяких видів спорту. Мої наставники – метри вітчизняної спортивної журналістики Петро Римаренко, Володимир Боденчук, Ольга Ярошенко, Валерій Мирський, Борис Нартовський, Григорій Каневський вчили юного «писаку» завжди і правдиво висвітлювати будь-яку спортивну подію.
   Звичайно, під час студентських перегонів у Кванджу не вся моя правдивість подобалося окремим супроводжуючим з Комітету на далекій корейській землі. Навіть там умудрялися поливати мене брудом. Навіщо, мовляв, він згадує АТО на Донбасі. Правда, тут відверто брехав один наш «супроводжуючий», бо я писав про тих наших батьків і синів – захисників кожного з нас від путінської фашистської Росії і лугандонської мерзоти, завдяки яким українські  студенти у напруженій боротьбі здобувають Українській державі спортивні перемоги. Правда, цей же супроводжуючий не гребував моїми матеріалами (відвертий плагіат), а разом з деякими «працівницями його прес-служби» викидав з тексту небажані для нього слова і мій підпис (радянська цензура відпочиває!), а потім  виставляв на іншому сайті, яким опікується відомий «слуга народу». Обов’язково назву імена всіх плагіаторів!!!
   А зараз хочу подякувати працівникам освітянського Спорткомітету Миколі Золотаревському, Маргариті Пугачевській, Олегу Воробйову, Юлії  Матвєєвій, які відстежували та аналізували необхідну для нашого сайту інформацію, Віктору Павленку (за фото з Кванджу), колегам-журналістам Українського радіо, газет «Сільські вісті», «Голос України», «Освіти України», УКРІНФОРМу, телеканалів «Інтер» та «Київ», сайтів НОК України, Мінмолодьспорту,  МОН України, «Чемпіон», Футбольної асоціації  студентів Києва за допомогу у висвітленні цього планетарного спортивного студентського заходу.
   Тому мені було надзвичайно приємно за кілька хвилин до прямого ефіру програми «Спортивний майданчик» прямо в студії радіоканалу «Промінь» отримати від голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, першого віце-президента Спортивної студентської спілки України, керівника нашої спортивної студентської делегації на Іграх-2015 у Кванджу Михайла Мельника Спеціальний Диплом ФІСУ та Оргкомітету Всесвітніх літніх студентських ігор-2015.
   Дорожу цією нагородою та обіцяю за вашої допомоги і підтримки й надалі писати історію вітчизняного освітянського спорту!
Микола Моторний, заслужений журналіст України.
Київ. 23 липня 2015 року. 12.13.
вгору