МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Універсіада-2015: І медики допомагали вигравати медалі

Універсіада-2015: І медики допомагали вигравати медалі
На жаль, упродовж літньої Універсіади-2015 вони жодного разу так і не з’явилися на світлинах нашого сайту. Відчуваю перед ними свою винуватість. Це я про  лікаря Петра Шейка, масажистів Світлану Репало та Юрія Куриленка. Всі наші працівники Комітету, які в Кванджу працювали в штабі збірної України, після повернення скаржилися на якість незрозумілі, принаймні для мене, важкі умови.
Натомість Шейко, Репало і Куриленко не скаржилися, бо було ніколи. Адже майже два тижні тривала напружена робота з обслуговування та медичного забезпечення 137 українських спортсменів. За словами Юрія Куриленка, головне завдання – підготувати кожного атлета до відповідального старту. Щоб потім юнак або дівчина вдало і без травм завершували змагання і при цьому ще й вигравали медалі.
Звичайно, були найрізноманітніші ситуації, з яких справжня українська медична група виходила з честю. А найбільшою нагородою для кожного медика було найзаповітніше слово «Дякую, лікарю!».
Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник також задоволений роботою медичного персоналу студентської збірної України: «Медики спрацювали фахово. Вони також зробили свій вагомий внесок у здобуті медалі наших хлопців і дівчат. Тому від імені нашої команди дякую Петру Шейку, Світлані Репало та Юрію Куриленку за справжню медичну фаховість і прагнення будь-якої миті допомогти спортсменам».
До речі, сьогодні Петро Андрійович святкує свій день народження. З роси й води, пане Петре, і многая літа!!!
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
вгору