МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Універсіада-2015 у Кванджу вже історія, але її ДУХ живе!

Універсіада-2015 у Кванджу вже історія, але її ДУХ живе!
На жаль, жодного українського журналіста у корейському Кванджу не було. Чому? Про це знають наші очільники! Та нам все-таки вдалося через прес-службу ФІСУ отримати інформацію і фото про закриття 28-х Всесвітніх літніх студентських ігор, які проходили з 2 по 14 липня на спортивних аренах міста Кванджу та його університетів і коледжів.
Двогодинну подію з'єднав Парк директорів Myungsung і TaewookKim. Це з'єднало офіційну частину, у тому числі опускання прапора ФІСУ і гасіння полум'я з культурними-мистецькими номерами. Ці елементи були поміщені разом з відповідною темою спільного «Використання Світла» для Фестивалю Nanjang.
Культурна 
частина церемонії закриття студентських Ігор представила корейську спадщину і охопилас падок юності. У головному виступі, названому «Поширюючи Крила Світла» юність увійшла разом з Gwangju, щоб поширювати їх крила легкого польоту.
Президент ФІСУ Клод-Луї Гальєн (Claude-louisGallien) у своїй прощальній промові подякував Організаційному комітету і місту Gwangju за  велику організаторську роботу з підготовки та проведення планетарного студентського спортивного заходу. Потім Корейський прем'єр-міністр HwangKyo-ahn закрив Universiade і прапор ФІСУ передали Тайпею, де 2017 року відбудуться чергові 29 студентські Ігри-2017. Від імені КитайськогоТайпею мер містаТайпей пообіцяв організувати найкращу Універсіаду вісторії ФІСУ.
За даними ФІСУ  на літній Універсіаді було 10711 учасників. З них ‑ 7374 спортсмени (4223 юнаки і 3151 дівчина). 3337 посадовців (2619 чоловіків і 718 жінок), які представляли 137 країн.
Отже, до зустрічі на зимовій Універсіаді в казахстанській Алма-Ати-2017 і Китайському Тайпеї – на літній Універсіаді-2017.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору