×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/alex/data/www/osvitasport.org/images/2013/3kvartal/geroiunivers

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2013/3kvartal/geroiunivers

  МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Герої Всесвітньої літньої Універсіади-2013 отримали державні нагороди

Герої Всесвітньої літньої Універсіади-2013 отримали державні нагороди
У Клубі Кабінету Міністрів України відбулося урочисте вшанування героїв Універсіади-2013. У зустрічі з чемпіонами та призерами ХХVII Всесвітньої літньої Універсіад-2013, яка відбулася в Казані (Російська Федерація), взяли участь Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко та Міністр освіти і науки Дмитро Табачник
   Крім того, на  урочистому заході були президент Спортивної студентської спілки України, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма, заступник Міністра фінансів України, президент Федерації веслування академічного Сергій Рибак, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Євген Баженков, ректори вищих навчальних закладів України.
   Віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко від імені Президента України Віктора Януковича та Уряду щиросердно привітав гордість українського спорту – чемпіонів і призерів Всесвітньої літньої Універсіади-2013, тренерів, ректорів вищих навчальних закладів, представників спортивних товариств і національних федерацій з видів спорту, усіх тих, хто зробив вагомий внесок у високе загальнокомандне місце збірної України.
   «Дякую вам за те, що, навчаючись у вищих навчальних закладах, ви зуміли вдало поєднати навчання з напруженими тренуваннями та представили нашу державу на найвищому спортивному рівні. Я, як і мільйони наших співвітчизників, спостерігав і вболівав за вашою наполегливою боротьбою, і кожна здобута вами медаль переповнювала відчуттям гордості за український студентський спорт! Ми пишаємося вами!», - наголосив Костянтин Грищенко.
   За його словами, цьогорічна Універсіада в Казані мала не лише рекордну кількість учасників, а й видів спорту, представлених на змаганнях: «Уперше у змаганнях такого роду взяли участь понад тринадцять тисяч студентів-спортсменів з майже 2800 вищих навчальних закладів усього світу, які представляли понад 160 країн».
   Віце-прем'єр-міністр повідомив, що серед учасників Універсіади-2013 було 370 українських студентів з 90 вищих навчальних закладів, які змагалися за нагороди у 23 видах спорту. З медалями повернулися студенти 42-х вітчизняних університетів.
   «Кожну нагороду доводилося виборювати у напруженій і безкомпромісній боротьбі. Здобули 77 медалей: 12 золотих, 29 срібних, 36 бронзових. За кількістю нагород ми – у призовій трійці – після росіян і японців і далеко випередили багато знаних відомих спортивних держав», - зазначив Костянтин Грищенко. Він також висловив упевненість у тому, що успішні старти наших спортсменів і їхніх тренерів сприятимуть пропаганді здорового способу життя не тільки серед студентів, але й серед широких верств населення.
   «Окремі слова подяки хочу висловити ректорам і керівникам спортивних кафедр вищих навчальних закладів, спортивним товариствам, національним федераціям з видів спорту і Спортивній студентській спілці України за вагомий внесок у підготовку та успішні результати нашої студентської збірної на Універсіаді в Казані», - сказав Віце-прем'єр-міністр. Костянтин Грищенко побажав усім здоров’я, родинного затишку, натхнення та успіхів у спортивній кар’єрі.
   У свою чергу, президент Спортивної студентської спілки України, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень наголосив на тому, що Універсіада – це помітна подія в освітньо-спортивному середовищі України: «Президент України Віктор Федорович Янукович своїм Указом так щедро і високо оцінив виступ наших студентів на Універсіаді. Щире спасибі за це і за те, що наші спортсмени весь час отримували телеграми і вітання від Президента».
   Василь Кремень зазначив, що запорукою успішного виступу нашої команди стали – самовіддана праця, талант спортсменів, які під керівництвом своїх тренерів змогли завоювати медалі.
   «Дуже приємно, що серед причин такого успіху є високий рівень спортивної та фізкультурної роботи у низці університетів. Також приємно, що вони співпрацюють з національними спортивними федераціями. І третя обставина, яка дуже головна, – постійна увага Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту й особисто Міністра Дмитра Володимировича Табачника за підготовкою нашої команди. Дякую за те, що доклали багато зусиль, щоб наша команда була достойно профінансована», - наголосив Василь Кремень.
   За його словами, студентській спортивній спілці, яка є громадською організацією, і яка згідно зі статутом Міжнародної організації студентського спорту представляє країну на Універсіаді, було дуже комфортно працювати за такої підтримки та уваги. «Успішний виступ студентів є прикладом для багатьох юнаків і дівчат як будувати своє життя та діяльність. Глибоко переконаний, що тільки утвердивши якості основних цінностей – здоров’я, здорового способу життя – Україна зможе бути потужною сучасною державою», – резюмував президент Спортивної студентської спілки України.
   За словами Василя Кременя, наша держава за роки незалежності, беручи участь в універсіадах, завжди тримається в десятці країн-лідерів. Враховуючи цю обставину, а також те, що в результаті підготовки до Євро-2012, інших заходів, у низці міст України підготовлені гарні умови для масштабних змагань, він запропонував розглянути можливість провести одну з наступних літніх Універсіад в Україні.
   Під час зустрічі Міністр освіти і науки Дмитро Табачник зачитав Указ Президента України Віктора Януковича від 25 липня 2013 року № 392/2013, згідно з яким, за досягнення високих спортивних результатів на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України чемпіони та призери Універсіади та їхні тренери отримали державні нагороди.
   Після нагородження наші журналісти поспілкувалися з учасниками зустрічі в Клубі Кабінету Міністрів України.
   Ольга Харлан, чемпіонка Універсіади-2013 з фехтування: «Приємно отримувати державну нагороду. Коли виходиш на фехтувальну доріжку, то не думаєш про подібне, а прагнеш сконцентруватися на поєдинку із суперницею, яка також мріє про перемогу. Завжди виграє той, хто краще підготовлений. А вже потім виплескуєш бурю емоцій. Цього разу завдяки освітянському Комітету, який очолює наш «спартаківець» Євген Баженков провів велику організаторську роботу під час підготовки та виступів нашої команди в Казані».
 Олександр Гвоздик, чемпіон Універсіади-2013 з боксу: «Величезна подяка нашій державі за увагу до спортсменів, які успішно захистили спортивну честь України під час Всесвітніх літніх студентських ігор в Казані. Ми постійно відчували всебічну підтримку з рідного краю. Приємно було почитати і особисті привітання Президента України Віктора Федоровича Януковича та нашого освітянського міністра Дмитра Володимировича Табачника».
   Григорій Верзун, директор Центральної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Спартак»: «Присвоєння мені звання «Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України» ‑ оцінка роботи всього нашого колективу, усіх тренерів спартаківського товариства, які успішно працюють з юними спортсменами, готуючи надійну та гідну зміну національній збірній команді України. Це додає оптимізму в щоденній рутинній роботі».

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 392/2013
Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:
Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня
ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну - чемпіонку з фехтування
Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня
ГВОЗДИКА Олександра Сергійовича - чемпіона з боксу
ДОВГОДЬКО Наталію Вікторівну - чемпіонку з веслування академічного
РАДІВІЛОВА Ігоря Віталійовича - срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
БОДРОВА Ігоря Валерійовича - чемпіона з легкої атлетики
ВЕРГЕЛЕСА Віталія Вікторовича - чемпіона з веслування на байдарках і каное
ГОВОРОВА Андрія Андрійовича - чемпіона та бронзового призера з плавання
КАМЕРИЛОВА Дениса Олеговича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное
КОРЖА Віталія Андрійовича - чемпіона з легкої атлетики
КУЗНЄЦОВА Віктора Андрійовича - чемпіона з легкої атлетики
МИТРОФАНОВА Дмитра Юрійовича - чемпіона з боксу
НІКАНДРОВА Юрія Юрійовича - чемпіона зі стрільби кульової
ПЕРЕСТЮКА Руслана Сергійовича - чемпіона з легкої атлетики
ПОВХ Олесю Іванівну - чемпіонку з легкої атлетики
ПОГРЕБНЯК Наталю Олегівну - чемпіонку з легкої атлетики
П’ЯТАЧЕНКО Вікторію Валеріївну - чемпіонку з легкої атлетики
РЄМЄНЬ Марію Віталіївну - чемпіонку з легкої атлетики
СМЕЛИКА Сергія Володимировича - чемпіона з легкої атлетики
ТІТІМЕЦЬ Анну Сергіївну - чемпіонку з легкої атлетики
ШЕМЕТИЛА Едуарда Сергійовича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное
ЯНЧУКА Дмитра Миколайовича - чемпіона та срібного призера з веслування на байдарках і каное
Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня
КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну - чемпіонку зі стрільби кульової
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
БОЙЧУК Марту Ігорівну - срібну призерку зі стрільби кульової
ГАЙНУТДІНОВУ Луїзу Анатоліївну - срібну призерку з боротьби самбо
ГЕВОНДЯН Шушану Азатівну - срібну призерку з дзюдо
ГОМОН Євгенію Євгенівну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ГРІДАСОВУ Олександру Сергіївну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ГУДИМ Валерію Василівну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
ГУСЯК Ірину Степанівну - срібну призерку з боротьби вільної
ДМИТРАШ Олену Миколаївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
ДЬОМКІНУ Катерину Олегівну - срібну призерку зі стрільби кульової
ЗЕВІНУ Дарину Юріївну - срібну призерку з плавання
КРИВИЦЬКУ Олену Сергіївну - бронзову призерку з фехтування
КУНИЦЬКУ Олену Вікторівну - срібну призерку з боротьби самбо
МАЗУР Вікторію Олексіївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
МАКСИМЕНКО Аліну Олександрівну - срібну та бронзову призерку з гімнастики художньої
ПРОКОПОВУ Світлану Сергіївну - срібну та дворазову бронзову призерку з гімнастики художньої
РІЗАТДІНОВУ Ганну Сергіївну - срібну та триразову бронзову призерку з гімнастики художньої
САЙКО Олену Володимирівну - срібну призерку з боротьби самбо
ЧЕРНЯК Інну Миколаївну - срібну призерку з боротьби самбо
ШМІДТ Світлану Володимирівну - срібну призерку з легкої атлетики
ЯРОЩУК Анну Василівну - срібну призерку з легкої атлетики
Нагородити орденом Данила Галицького
БІЛЬЧЕНКА Максима Андрійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
ВЕРНЯЄВА Олега Юрійовича - срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної
ГЛАВАНА Ігоря Костянтиновича - срібного призера з легкої атлетики
ГОРДІЄНКА Олександра Сергійовича - срібного призера з боротьби на поясах
ГРЕБЕННИКОВА Віктора Олександровича - срібного призера з веслування академічного
ДМИТРЕНКА Руслана Григоровича - двократного срібного призера з легкої атлетики
ДОВГОДЬКА Івана Вікторовича - срібного призера з веслування академічного
ЗАВГОРОДНЬОГО Василя Володимировича - срібного призера з веслування академічного
КАРАБУТУ Євгена Володимировича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
КОВАЛЕНКА Назара Вікторовича - срібного призера з легкої атлетики
КОВАЛЬОВА Станіслава Сергійовича - срібного призера з веслування академічного
КОСЕНКА Дмитра Юрійовича - срібного призера з боротьби на поясах
ЛОСЕВА Івана Володимировича - срібного призера з легкої атлетики
МІХАЯ Дмитра Валерійовича - срібного призера з веслування академічного
НАДТОКУ Олександра Олександровича - срібного призера з веслування академічного
НІКУЛІНА Владислава Юрійовича - срібного призера з веслування академічного
ОЛІЙНИКА Павла Станіславовича - срібного призера з боротьби вільної
ПАХНЮКА Петра Володимировича - срібного призера з гімнастики спортивної
ПРОЦЕНКА Андрія Олексійовича - срібного призера з легкої атлетики
РАДЧЕНКА Анатолія Сергійовича - срібного призера з веслування академічного
СЕМЯНКІВА Максима Олександровича - срібного призера з гімнастики спортивної
СЕНКЕВИЧА Олександра Анатолійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
СТЕПКА Олега Сергійовича - срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної
ТОНОЯНА Разміка Андраніковича - срібного призера з боротьби самбо
ТРУНОВА Ігоря Сергійовича - срібного призера з веслування на байдарках і каное
ФРОЛОВА Сергія Анатолійовича - срібного та бронзового призера з плавання
ФУТРИКА Івана Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ХМАРУ Ігоря Олександровича - срібного призера з веслування академічного
ХОЛЯЗНИКОВА Антона Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ХОЦЯНІВСЬКОГО Олександра Йосиповича - срібного призера з боротьби вільної
ЦУРКАНА Віталія Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ЧОРНОГО Дениса Вікторовича - срібного призера з веслування академічного
ЧУМРАЄВА Станіслава Володимировича - срібного призера з веслування академічного
ЮРЧЕНКА Івана Васильовича - срібного призера з веслування академічного
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»
БЕЛЕНЮКА Жана Венсановича - бронзового призера з боротьби греко-римської
БЕЛЯЛОВА Умера Муслімовича - бронзового призера з боротьби на поясах
БЕРІНЧИКА Дениса Юрійовича - бронзового призера з боксу
БЛАГІНЮ Юлію Олегівну - бронзову призерку з вільної боротьби
БОРИСОВУ Євгенію Вікторівну - бронзову призерку зі стрільби кульової
БУРЯК Олену Святославівну - бронзову призерку з веслування академічного
ВЕРХОГЛЯД Дарину Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ГУМЕННОГО Сергія Євгенійовича - бронзового призера з веслування академічного
ІВЧЕНКО Анастасію Олександрівну - бронзову призерку з фехтування
ІЛИТЧУКА Михайла Ярославовича - бронзового призера з боротьби самбо
КАЛАНІНУ Єлизавету Вікторівну - бронзову призерку з дзюдо
КРАВЧЕНКО Анну Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ЛІВАЧ Марію Василівну - бронзову призерку з боротьби вільної
НІКІТІНУ Людмилу Вадимівну - бронзову призерку з боротьби на поясах
НІМЧЕНКО Євгенію Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ПАНТЕЛЄЄВУ Ксенію Геннадіївну - бронзову призерку з фехтування
ПИШКОВА Дмитра Ігоровича - бронзового призера з боротьби греко-римської
ПОЧКАЛОВУ Анфісу Сергіївну - бронзову призерку з фехтування
ПУНДИК Галину Василівну - бронзову призерку з фехтування
РАДУЛОВА Семена Івановича - бронзового призера з боротьби вільної
РОМАНЕСКУ Ілону Сергіївну - бронзову призерку з веслування академічного
РЯБЧУНА Леоніда Яковича - бронзового призера з боротьби на поясах
СТАДНІК Аліну В’ячеславівну - бронзову призерку з боротьби вільної
ТАРАСЕНКО Тетяну Анатоліївну - бронзову призерку зі стрільби кульової
ТАРАСОВА Костянтина Вікторовича - бронзового призера з боротьби на поясах
ХАРЧЕНКА Артема Геннадійовича - бронзового призера з дзюдо
ЧЕРКАСОВА Михайла Олександровича - бронзового призера з боротьби самбо
ЧЕРНЯК Марину Миколаївну - бронзову призерку з дзюдо
ШАРІПОВУ Дар’ю Сергіївну - бронзову призерку зі стрільби кульової
ШЕРЕМЕТ Катерину Геннадіївну - бронзову призерку з веслування академічного
ШУПТАРЯ Василя Івановича - бронзового призера з боротьби вільної
За значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національної збірної команди України на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані:
Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня
СКОРОХОДА Артема Анатолійовича - особистого тренера чемпіонки з фехтування Ольги Харлан
Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
БЕССОНОВУ Раїсу Василівну - особистого тренера бронзових призерок з веслування академічного Олени Буряк та Анни Кравченко
ГАВРИЛКА Валентина Купріяновича - генерального секретаря Спортивної студентської спілки України
ГРЕДУНОВА Валерія Терентійовича - особистого тренера чемпіона з легкої атлетики Віктора Кузнєцова
ДЕРЮГІНУ Ірину Іванівну - особистого тренера призерів з гімнастики художньої Олександри Грідасової, Валерії Гудим, Олени Дмитраш, Вікторії Мазур, Аліни Максименко, Світлани Прокопової та Ганни Різатдінової
КАРНИЦЬКОГО Едуарда Антоновича - особистого тренера чемпіона з боксу Олександра Гвоздика
ОМЕЛЬЧЕНКО Марину Володимирівну - особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Олесі Повх та Наталі Погребняк
РУРАКА Костянтина Михайловича - особистого тренера чемпіонок з легкої атлетики Вікторії П’ятаченко та Марії Рємєнь
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
ДЕРЮГІНУ Альбіну Миколаївну - особистого тренера срібної та бронзової призерки з гімнастики художньої Євгенії Гомон
СЕМЕРЯК Зоряну Степанівну - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анфіси Почкалової
Нагородити орденом Данила Галицького
БОНДАРЕНКА Ігоря Миколайовича - особистого тренера срібного та бронзового призера з плавання Сергія Фролова
БУНДЗА Романа Степановича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
ГРИНЯ Сергія Олександровича - тренера студентської збірної команди з дзюдо
КАЛАШНІКОВА Андрія Миколайовича - особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Дмитра Косенка
КРАСОВСЬКОГО Сергія Федоровича - особистого тренера чемпіонки з легкої атлетики Анни Тітімець
МАРКІНА Анатолія Миколайовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Луізи Гайнутдінової
ПРИШУТОВА Павла Михайловича - особистого тренера срібних призерів з веслування академічного Віктора Гребенникова та Антона Холязникова
САРТИНСЬКОГО Геннадія Людвиговича - особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Верняєва
ТОБІАСА Дениса Юрійовича - особистого тренера призерів з легкої атлетики Руслана Дмитренка, Івана Лосева та Ігоря Главана
ЧЕРЕДІНОВА Ігоря Борисовича - особистого тренера чемпіонки та бронзової призерки зі стрільби кульової Олени Костевич
ЧЕРТОВА Івана Івановича - особистого тренера срібного призера з боротьби на поясах Олександра Гордієнка
ЧЕПУРКА Максима Максимовича - тренера студентської збірної команди з боротьби греко-римської
Нагородити медаллю «За працю і звитягу»
АДЖИ Рустама Івановича - особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Дмитра Пишкова
АЗАРЧЕНКОВА Петра Михайловича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Ксенії Пантелєєвої
БЄЛКІНА Олександра Леонідовича - особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Катерини Дьомкіної
БІЛАСА Петра Львовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби вільної Ірини Гусяк
БОДНАРУКА Євгенія Миколайовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Куницької
БОНДАРЧУКА Андрія Володимировича - особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Марини Черняк
БОНДАРЧУКА Дмитра Васильовича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Інни Черняк
БОРЗУКОВА Андрія Олексійовича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное, особистого тренера срібного призера з веслування на байдарках і каное Євгена Карабути
БЛУДОВА Вячеслава Миколайовича - особистого тренера бронзового призера з дзюдо Артема Харченка
ДАВИДЯНА Гарніка Джавадовича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Галини Пундик
ЗАЇКУ Олега Анатолійовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Черкасова
ЗУЄВА Геннадія Володимировича - особистого тренера срібного призера з легкої атлетики Андрія Проценка
КАШТАНОВУ Ганну Валеріївну - особистого тренера бронзової призерки з боротьби на поясах Людмили Нікітіної
КИСЕЛИЦЮ Віталія Олександровича - особистого тренера бронзового призера з боротьби греко-римської Жана Беленюка
КИСЛЕНКА Петра Михайловича - особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Василя Шуптаря
КОВАЛЯ Олександра Гнатовича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Тетяни Тарасенко
КОНОВАЛЮКА Георгія Дмитровича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової
КРАВЧЕНКА Володимира Івановича - особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Анни Ярощук
ЛАВРУХІНА Вячеслава Вячеславовича - особистого тренера срібного та дворазового бронзового призера з гімнастики спортивної Ігоря Радівілова
ЛАХНА Дмитра Миколайовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Леоніда Рябчуна
ЛЕВИЦЬКОГО Геннадія Онуфрійовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби самбо Михайла Ілитчука
ЛІЩИНСЬКОГО Ігоря Івановича - особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Світлани Шмідт
ЛУЧНИКА Михайла Олексійовича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
МЕМЕТОВА Сервера Рефатовича - особистого тренера бронзового призера з боротьби на поясах Умера Белялова
МІФТАХУТДІНОВУ Діну Артурівну - особистого тренера чемпіонки з веслування академічного Наталії Довгодько
НАГНІЯ Віктора Анатолійовича - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Дар’ї Шаріпової
НАКОНЕЧНОГО Володимира Володимировича - особистого тренера срібної призерки з боротьби самбо Олени Сайко
НЕТРЕБУ Павла Миколайовича - особистого тренера срібного та бронзового призера з гімнастики спортивної Олега Степка
ОРЛІКОВСЬКОГО Андрія Вікторовича - особистого тренера бронзової призерки з фехтування Анастасії Івченко
ПАНАІТОВА Андрія Павловича - особистого тренера бронзового призера з боротьби вільної Семена Радулова
ПОВХА Романа Федоровича - тренера збірної команди з веслування на байдарках і каное
РОГАЧА Вадима Ігоровича - особистого тренера срібного призера з боротьби самбо Разміка Тонояна
САЗОНОВА Олега Павловича - особистого тренера бронзової призерки з боротьби вільної Юлії Благіні
СВАТЬЄВА Андрія Вячеславовича - особистого тренера срібного призера з веслування академічного Олександра Надтоки
СЕРЕДУ Валерія Андрійовича - особистого тренера бронзової призерки з дзюдо Єлизавети Каланіної
ТАРАДАЯ Миколу Петровичу - особистого тренера срібного призера з боротьби вільної Павла Олійника
ТКАЧЕНКА Юрія Івановича - особистого тренера бронзового призера з боксу Дениса Берінчика
ТОПАЛОВУ Наталію Миколаївну - особистого тренера бронзового призера з веслування академічного Сергія Гуменного
ЧКАЛОВУ Ольгу Миколаївну - особистого тренера бронзової призерки зі стрільби кульової Євгенії Борисової
ЯРМОЛЕНКО Наталю Миколаївну - особистого тренера срібної призерки зі стрільби кульової Марти Бойчук
Присвоїти почесне звання
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»
АРЗЮТОВУ Геннадію Миколайовичу - особистому тренерові бронзового призера з боротьби на поясах Костянтина Тарасова
БІЛОДІДУ Олегу Федоровичу - особистому тренерові чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика
БОДРОВУ Валерію Васильовичу - особистому тренерові чемпіонів з легкої атлетики Ігоря Бодрова та Руслана Перестюка
ВЕРЗУНУ Григорію Васильовичу - директорові Центральної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Спартак»
ВОЛОЩУКУ Георгію Івановичу - особистому тренерові призерів з веслування академічного Івана Футрика, Віталія Цуркана, Станіслава Чумраєва та Дарини Верхогляд
ВОЛОЩУКУ Олегу Івановичу - особистому тренерові срібних призерів з веслування академічного Василя Завгороднього, Дмитра Міхая, Анатолія Радченка та Владислава Нікуліна
ЗЕВІНУ Юрію Михайловичу - особистому тренерові срібної призерки з плавання Дарини Зевіної
КАЗАНІНУ Вадиму Анатолійовичу - особистому тренерові чемпіона з боксу Дмитра Митрофанова
КАРТАШОВУ Костянтину Миколайовичу - особистому тренерові чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова
НІКАНДРОВУ Юрію Юрійовичу - особистому тренерові чемпіона зі стрільби кульової Юрія Нікандрова
ПРОДАНУ Сергію Костянтиновичу - особистому тренерові срібного призера з веслування академічного Станіслава Ковальова
ПРУСУ Борису Васильовичу - директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
САМОТУГУ Віталію Володимировичу - особистому тренерові срібної призерки з дзюдо Шушани Гевондян
СОБОЛЕВСЬКОМУ Валентину Івановичу - тренерові студентської збірної команди з боксу
ТУКМАЧОВІЙ Анастасії Володимирівні - директорові Центральної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з видів єдиноборств Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Президент України                                                       Віктор ЯНУКОВИЧ
25 липня 2013 року

{gallery}2013/3kvartal/geroiunivers:::0:0{/gallery}
вгору