Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

І наші вихованці брали Казань!

Серед учасників ХХУІІ Всесвітньої літньої Універсіади в складі збірної України були і вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури. Свого часу вони пройшли чудовий вишкіл у фахівців РВУФК.

Нині вони навчаються в різних навчальних закладах України. Та всі вони добре пам’ятають свою першу спортивну «альма-матір» ‑ Республіканське вище училище фізичної культури. На Універсіад-2013 в Казані наші вихованці змагалися у боротьбі на поясах, спортивній і художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, настільному тенісі, плаванні, фехтуванні, регбі-7. Пропонуємо вашій увазі повний список учасників ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади (Казань) ‑ випускників Республіканського вищого училища фізичної культури.

№ п/п

Прізвище та ім.’я

Рік народж.

Розряд

Область

ДСТ

Назва  ВНЗ

БОРОТЬБА НА ПОЯСАХ

1.

Нікітіна Людмила

1994

МС

Харківська

Освіта

Харківська державна академія фізичної культури

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

жінки

1.

Кисла Ангеліна

1991

МСМК

м. Київ

Динамо

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

2.

Костюченко Марина

1989

МСМК

Хмельницька

Україна

Кам’янець-Подільський  національний університет

ім.. І. Огієнка

3

Дем’янчук Яна

1993

МСМК

м. Київ

Динамо/

Освіта

Національний університет фізичного виховання

і спорту України

4

Ошуркова  Вікторія

1994

МС

м. Київ

Освіта

Київський національний торгівельно-економічний університет – КНТЕУ

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

чоловіки

1.

Верняєв Олег

1993

МСУ

м. Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання

і спорту України

2.

Пахнюк Петро

1991

МСУ

м. Київ

Динамо

Національна академія  внутрішніх справ

3.

Степаненко Віктор

1991

МС

м. Київ

ЗСУ

Національний університет фізичного виховання

і спорту України

ДЗЮДО

1.

Рудник  Антон

1994

МС

Тернопільська

Динамо

Тернопільський національній економічний університет

2.

Гевондян Шушана

1989

МС

Тернопільська

Освіта

Тернопільський національній економічний університет

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

жінки

1

Баралей Юлія

1990

МС

Тернопільська

Динамо/ Освіта

Тернопільський національний економічний

університет

2

Тітімець Ганна

1989

МСМК

Тернопільська

ЗСУ

Тернопільський національний економічний

університет

3

Скрипак Ольга

1992

МСМК

Тернопільська

Динамо/ Освіта

Тернопільський національний економічний

університет

4

Новожилова  Ірина

1986

МСМК

Херсонська

ЗСУ/ Колос

Новокаховський гуманітарний інститут вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна” (філіал)

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

3.

Моцик Ірина

 

1990

МСМК

Львівська

Україна

Львівський державний університет фізичної культури

4.

Бердник Павло

1990

МС

Хмельницька

 

Кам’янець-Подільський національний університет  ім. І. Огієнка

ПЛАВАННЯ

чоловіки

1.

Литвинок Єгор

1993

МС

м. Київ

 

Україна

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

2.

Шемберєв Максим

1993

МСМК

м. Київ

ЗСУ/

Освіта

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

ПЛАВАННЯ

жінки

1.

Лівер Марія

1990

МС

Дніпроп-ська

Спартак

Дніпропетровська  державна фінансова академія

2.

Коба Надія

1995

МСМК

м. Київ

ЗСУ/

Освіта

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

РЕГБІ-7

жінки

9.

Ляхор  Марина

1992

МС

м. Київ

Україна

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

ФЕХТУВАННЯ
шабля – чоловіки

1.

Стаценко Євген

1992

МС

м. Київ

Динамо

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

шпага – чоловіки

1.

Пономаренко Ярослав

1989

МСМК

м. Київ

Динамо

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

рапіра – чоловіки

1.

Погребняк  Андрій

1988

МСМК

м. Київ

ЗСУ/

Динамо

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

2.

Колтиго Володимир

1989

МС

м. Київ

Динамо

Національний університет фізичного виховання і

спорту України

 

вгору