МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Українські медалі Універсіади-2013

Українські медалі Універсіади-2013

Пропонуємо вашій увазі список українських студентів-спортсменів, які здобули медалі різного ґатунку на ХХУІІ Всесвітній Універсіаді-2013 в Казані (Республіка Татарстан, Російська Федерація).

 

Золоті медалі

Легка атлетика
Кузнєцов Віктор - потрійний стрибок
Тітімець Ганна - біг 400 м з бар'єрами
Чоловіча команда (Перестюк  Руслан, Смелик Сергій, Бодров  Ігор, Корж Віталій) - 4х100 м естафета
Жіноча команда (Повх Олеся, Погребняк Наталія, Рємєнь Марія, П’ятаченко Вікторія) - 4х100 м естафета

Бокс
Митрофанов Дмитро - вагова категорія до 75 кг
Гвоздик Олександр - вагова категорія до 81 кг

Веслування на байдарках і каное
Чоловіча каное четвірка (Вергелес Віталій, Камерилов Денис, Янчук Дмитро, Шеметило Едуард) - 1000 м (С4)

Фехтування
Харлан Ольга - шабля

Академічне веслування
Довгодько Наталія - одиночка

Спортивна стрільба
Нікандров Юрій - трап
Костевич Олена - 25 м пістолет

Плавання
Говоров Андрій - 50 м баттерфляй

Срібні медалі

Легка атлетика
Проценко Андрій - стрибки у висоту
Дмитренко Руслан - спортивна ходьба 20 км
Чоловіча команда (Дмитренко Руслан, Главан Ігор, Коваленко Назар, Лосєв Іван) - спортивна ходьба 20 км
Шмідт Світлана - 3000 м з перешкодами
Ярощук Ганна - 400 м з бар'єрами

Боротьба на поясах
Косенок Дмитро - вільний стиль, вагова категорія до 62 кг
Гордієнко Олександр - вільний стиль, вагова категорія понад 100 кг

Веслування на байдарках і каное
Чоловіча байдарка четвірка (Карабута Євген, Більченко Максим, Сенкевич Олександр, Трунов Ігор) - 200 м (К4)
Чоловіча каное четвірка (Вергелес Віталій, Камерилов Денис, Янчук Дмитро, Шеметило Едуард) - 500 м (С4)

Спортивна гімнастика
Чоловіча команда (Пахнюк Петро, Радівілов Ігор, Семянків Максим, Степко Олег, Верняєв Олег) - командний залік

Художня гімнастика
Максименко Аліна - індивідуальні вправи, булави
Різатдінова Ганна - індивідуальні вправи, булави
Жіноча команда (Дмитраш Олена, Гомон Євгенія, Грідасова Олександра, Гудим Валерія, Прокопова Світлана, Мазур Вікторія) - групове багатоборство

Дзюдо
Гевондян Шушана - вагова категорія до 57 кг

Академічне веслування
Чоловіча команда (Холязніков Антон, Гребенніков Віктор) - двійка без кермового
Чоловіча команда (Довгодько Іван, Надтока Олександр) - двійка парна
Чоловіча команда (Чорний Денис, Чумраєв Станіслав, Юрченко Іван, Завгородній Василь, Цуркан Віталій, Футрик Іван, Міхай Дмитро, Радченко Анатолій, Нікулін Владислав) - вісімка
Чоловіча команда (Хмара Андрій, Ковальов Станіслав) - двійка парна, легка вага

Самбо
Тоноян Размік - вагова категорія понад 100 кг
Куницька Олена - вагова категорія до 48 кг
Черняк Інна - вагова категорія до 52 кг
Сайко Олена - вагова категорія до 60 кг
Гайнутдінова Луіза - вагова категорія до 68 кг

Спортивна стрільба
Жіноча команда (Костевич Олена, Дьомкіна Катерина, Бойчук Марта) - пістолет 25 м

Плавання
Фролов Сергій - вільний стиль 800 м
Зевіна Дарина - на спині 200 м

Спортивна боротьба
Олійник Павло - вільна боротьба, вагова категорія до 96 кг
Хоцянівський Олександр - вільна боротьба, вагова категорія до 120 кг
Гусяк Ірина - вільна боротьба, вагова категорія до 55 кг

Бронзові медалі

Боротьба на поясах
Белялов Умер - вільний стиль, вагова категорія до 68 кг
Тарасов Костянтин - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 70 кг
Рябчун Леонід - класичний стиль (кореш), вагова категорія до 90 кг
Нікітіна Людмила - вільний стиль, вагова категорія до 76 кг

Бокс
Берінчик Денис - вагова категорія до 64 кг

Фехтування
Галина Пундик - шабля
Жіноча команда (Івченко Анастасія, Кривицька Олена, Пантелеєва Ксенія, Почкалова Анфіса) - шпага

Спортивна гімнастика
Радівілов Ігор - опорний стрибок
Верняєв Олег - паралельні бруси
Радівілов Ігор - кільця
Степко Олег - вправи на коні
Верняєв Олег - індивідуальне багатоборство

Художня гімнастика
Різатдінова Ганна - індивідуальні вправи, обруч
Максименко Аліна - індивідуальні вправи, обруч
Різатдінова Ганна - індивідуальні вправи, м'яч
Різатдінова Ганна - індивідуальні вправи, багатоборство
Жіноча команда (Дмитраш Олена, Гомон Євгенія, Грідасова Олександра, Гудим Валерія, Прокопова Світлана, Мазур Вікторія) - групові вправи, 10 булав
Жіноча команда (Дмитраш Олена, Гомон Євгенія, Грідасова Олександра, Гудим Валерія, Прокопова Світлана, Мазур Вікторія) - групові вправи, "3+2"

Дзюдо
Харченко Артем - вагова категорія до 66 кг
Черняк Марина - вагова категорія до 48 кг
Каланіна Єлизавета - абсолютна вагова категорія

Академічне веслування
Гуменний Сергій - одиночка
Жіноча команда (Кравченко Ганна, Буряк Олена) - двійка парна
Жіноча команда (Шеремет Катерина, Романеску Ілона, Німченко Євгенія, Верхогляд  Дарина) - четвірка без кермового

Самбо
Ілитчук Михайло - вагова категорія до 57 кг
Черкасов Михайло - вагова категорія до 100 кг

Спортивна стрільба
Жіноча команда (Шаріпова Дар’я, Борисова Євгенія, Тарасенко Тетяна) - гвинтіка лежачи 50 м

Плавання
Говоров Андрій - вільний стиль 50 м
Фролов Сергій - вільний стиль 1500 м

Спортивна боротьба
Пишков Дмитро - греко-римська боротьба, вагова категорія до 74 кг
Беленюк Жан - греко-римська боротьба, вагова категорія до 84 кг
Шуптар Василь - вільна боротьба, вагова категорія до 60 кг
Радулов Семен - вільна боротьба, вагова категорія до 66 кг
Лівач Марія - вільна боротьба, вагова категорія до 48 кг
Благіня Юлія - вільна боротьба, вагова категорія до 51 кг
Стаднік Аліна - вільна боротьба, вагова категорія до 67 кг

Тепер пропонуємо Вам ознайомитися з виступами українців на всіх Універсіадах за історію незалежності. Спочатку вказаний рік, потім - місце проведення, далі - загальна кількість нагород, де у дужках по черзі перераховані золоті, срібні та бронзові медалі.

1993 (Баффало, США) - 26 (11-6-9)
1995 (Фукуока, Японія) - 15 (4-5-6)
1997 (Сицилія, Італія) - 27 (17-6-4)
1999 (Пальма, Іспанія) - 22 (7-7-8)
2001 (Пекін, Китай) - 34 (13-14-7)
2003 (Тегу, Південна Корея) - 55 (23-15-17)
2005 (Ізмір, Туреччина) - 52 (18-16-18)
2007 (Бангкок, Таїланд) - 66 (28-20-18)
2009 (Белград, Сербія) - 31 (7-11-13)
2011 (Шеньчжень, Китай) - 44 (11-19-14)
2013 (Казань, Росія) - 77 (12-29-36)

 

вгору