МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Буковина: досвід і клас перемагають

Буковина: досвід і клас перемагають
Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання ХІІІ обласної Універсіади серед студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. з волейболу (жінки).
         Поєдинки проходили надзвичайно напружено і цікаво. Але клас є клас. Чемпіонами змагань стали досвідчені волейболістки Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (тренер-викладач Гринько С.О.), які постійно і серйозно тренуються, вдало виступають у вищій лізі Чемпіонату України та у вищій студентській лізі України  серед жінок. З рахунком 3:1 та 3:0 досвідчена команда вишу перемогла своїх суперниць із Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».
         Срібним призером змагань стала команда із Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, яка з рахунком 3:0 здолала своїх конкуренток із ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». Таким чином, майбутні медики стали бронзовим призером обласної Універсіади.
         Переможця та призерів змагань нагороджено грамотами та кубками обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
         Збірна команда  вищих навчальних закладів області (тренер Гринько С.О.) готується до  змагань ХІІІ літньої Універсіади України, які відбудуться в червні.
Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору