Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Понеділок – важкий день: у наших студентів по чотири «срібла» і «бронзи»

   На жаль, цього дня наша команда не здобула жодної золотої медалі. Цим відразу скористалися білоруські спортсмени. У понеділок вони здобули відразу сім золотих медалей і наздогнали нашу збірну за кількістю «золота». Тепер в обох команд по 11 медалей найвищого ґатунку.
Детальніше ...

Євген Суліма зустрівся з представниками української спортивної делегації на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані

Сьогодні, 15 липня 2013 року, Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма під час перебування на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані відвідав селище Універсіади.
Детальніше ...

У Казані обговорили питання розвитку освіти України та Республіки Татарстан

Під час перебування на XXVII Всесвітній літній Універсіаді (м. Казань, Республіка Татарстан, Російська Федерація) Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма зустрівся з Віце-прем'єр міністром – Міністром освіти і науки Республіки Татарстан Енгелем Фаттаховим. 
Детальніше ...

Десятий день Універсіади: українські спортсмени в авангарді боротьби за медалі

На спортивних аренах XXVII Всесвітньої Універсіади в Казані триває десятий день змагань. Сьогодні, 15 липня 2013 року буде розіграно 56 комплектів медалей. Участь у боротьбі за медалі у фіналах братимуть українські веслувальники на байдарках і каное, плавці, кульові стрільці, фехтувальники на шпагах, самбісти, шахісти. До змагань XXVII Всесвітньої Універсіади в Казані сьогодні долучаться українські регбісти, греко-римські борці та художні гімнастки.
Детальніше ...

Срібний фініш українських байдарочників

Скарбничка збірної України поповнилася черговою медаллю Всесвітніх студентських літніх ігор, які відбуваються в Казані (Російська Федерація). Цього разу «сріблом» відзначилася наша четвірка на байдарці (С-4).  Євген Карабута (Херсонський державний університет), Олександр Сенкевич (Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського), Максим Більченко, Ігор Трунов (обидва ‑ Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту).
Детальніше ...

Магістранти СумДУ – золоті призери Всесвітньої літньої Універсіади

Магістранти Сумського державного університету, легкоатлети Вікторія П’ятаченко та Віталій Корж у складі національних збірних піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу Всесвітньої літньої Універсіади в Казані (Російська Федерація). Ганна Плотіцина посіла четверте місце в особистому заліку у бігу на 100 метрів з бар’єрами. Спортсмени СумДУ зробили вагомий внесок у командний залік України, яка за два дні до завершення змагань знаходиться на п’ятому місці в загальному рейтингу.
Детальніше ...

ЗАГАЛЬНИЙ КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

Пропонуємо вашій увазі таблицю загального командного заліку країн-учасниць на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді  (м. Казань, Російська Федерація). Станом на 15.07.2013 (9.00 год.) Збірна Україна з 55 медалями (11-20-24) перебуває на п’ятому місці.

 

Місце

Країна

Золото

Срібло

Бронза

Загальна кількість медалей

1

Росія

102

55

48

205

2

Японія

19

20

23

62

3

Китайська Народна Республіка

16

22

12

50

4

Південна Корея

15

7

9

31

5

УКРАЇНА

 

11

20

24

55

6

США

7

11

9

27

7

Південна Африканська Республіка

6

3

4

13

8

Австралія

6

3

3

12

9

Білорусія

4

6

6

16

 

 

 

Детальніше ...

Чемпіони і призери студентської збірної України на Універсіаді-2013

 Пропонуємо вашій увазі повний список результатів щодо  участі спортсменів України на ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді (м. Казань, Російська Федерація) станом на 15.07.2013

 

з/п

Вид спорту

П.І. спортсмена

Вид програми

Область

Результат

Місце

1

Веслування академічне

Довгодько Наталія

2 км (одиночка)

м. Київ, (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»)

8:16.68

1 місце

2

Веслування академічне

Кравченко Ганна

Буряк Олена

2 км (двійка парна)

Миколаївська область (Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова)

7:29.84

3 місце

3

Боротьба на поясах

КосенокДмитро

62 кг

Донецька область

(Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту)

 

2 місце

4

Боротьба на поясах

Гордієнко Олександр

+100 кг

Одеська область (Національний університет «Одеська  юридична академія»)

 

2 місце

5

Боротьба на поясах

Белялов Умер

68 кг

АР Крим (Національна академія природоохоронного та курортного будівництва)

 

3 місце

6

Веслування академічне

 

Гуменний Сергій

2 км (одиночка)

Вінницька область (Вінницький національний аграрний університет)

7:28.53

3 місце

7

Веслування академічне

Хмара Ігор

 

 

 

Ковальов Станіслав

2 км (двійка парна - легка вага)

м.Київ (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

Херсонська область (Херсонський державний університет)

6:43.11

2 місце

8

Веслування академічне

Довгодько Іван

 

 

 

Надтока Олександр

2 км (двійка парна)

м.Київ (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

Запорізька область (Запорізький національний університет)

 

6:48.96

2 місце

9

Веслування академічне

Шеремет Катерина

 

 

 

 

Романеску Ілона

 

 

 

Німченко Євгенія

Верхогляд Дарина

2 км (четвірка распашна – без стернового)

Миколаївська область (Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова)

 

Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

 

Херсонська область (Херсонський державний університет)

 

7:09.66

3 місце

10

Веслування академічне

Холязніков Антон

 

 

 

 

Гребенніков Віктор

2 км (двійка распашна без стернового)

Миколаївська область (Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова)

 

Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

 

7:08.60

2 місце

11

Веслування академічне

Чорний Деніс

 

 

 

Юрченко Іван

 

 

 

Футрик Іван

 

 

 

Завгородній Василь

Чумраєв Станіслав

Цуркан Віталій

Радченко Анатолій

Міхай Дмитро

Нікулін Владислав

 

2 км (вісімка)

Запорізька область (Запорізька державна інженерна академія)

 

Дніпропетровська область

(Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту)

Дніпропетровська область

(Національний гірничий університет)

 

Херсонська область (Херсонський державний університет)

 

 

5:52.31

2 місце

12

Боротьба на поясах

Нікітіна Людмила

76 кг (вільний стиль)

Харківська область, (Харківська державна академія фізичної культури)

 

 

3 місце

13

Гімнастика спортивна

Верняєв Олег

 

 

 

Степко Олег

 

 

 

Пахнюк Петро

 

 

Радівілов Ігор

Семянків Максим

Командний залік

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

Запорізька область, (Класичний приватний університет)

 

м.Київ, (Національна академія внутрішніх справ)

 

Луганська область, (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)

 

 

2 місце

14

Дзюдо

Гевондян Шушана

57 кг

Тернопільська область (Тернопільський національний економічний університет)

 

2 місце

15

Дзюдо

Харченко Артем

66 кг

Харківська область, (Харківська державна академія фізичної культури)

 

 

3 місце

16

Легка атлетика

Дмитренко Руслан

Спортивна ходьба 20 км

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

1:20.54

2 місце

17

Легка атлетика

Лосєв Іван

Главан Ігор

 

 

Коваленко Назар

 

 

 

 

 

Дмитренко Руслан

Командний залік спортивна ходьба

20 км

м.Київ, (Міжрегіональна академія управління персоналом)

 

Київська область, (Переяслав-Хмельнцький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)

 

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

4: 08.09

2 місце

18

Легка атлетика

Кузнєцов Віктор

Потрійний стрибок

Київська область, (Переяслав-Хмельнцький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)

 

17,01 м

1 місце

19

Легка атлетика

Тітімець Ганна

400 м з/б

Тернопільська область (Тернопільський національний економічний університет)

 

54,64 с

1 місце

20

Легка атлетика

Проценко Андрій

Стрибок у висоту

Львівська область, (Львівський державний університет фізичної культури)

2,31 м

2 місце

21

Легка атлетика

Ярощук Ганна

400 м з/б

Рівненська область, (Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім.С. Дем’янчука)

54,77 с

2 місце

22

Фехтування

Харлан Ольга

Шабля

Миколаївська область, (Національний університет кораблебудування

імені адмірала Макарова)

 

1 місце

23

Фехтування

Пундик Галина

Шабля

Львівська область, (Львівський державний університет фізичної культури)

 

3 місце

24

Гімнастика спортивна

Верняєв Олег

Багатоборство

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

3 місце

25

Боротьба на поясах

Тарасов Костянтин

70 кг (класичний стиль «кореш»)

м.Київ, (Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова)

 

3 місце

26

Боротьба на поясах

Рябчун Леонід

90 кг (класичний стиль «кореш»)

 

м.Київ, (Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова)

 

3 місце

27

Бокс

Берінчик Денис

64 кг

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

3 місце

28

Бокс

Митрофанов Дмитро

75 кг

Чернігівська область, (Чернігівський національний педагогічний університет ім.. Т.Г.Шевченка)

 

1 місце

29

Бокс

Гвоздик Олександр

81 кг

Харківська область, (Національна юридична академія ім.Ярослава Мудрого)

 

1 місце

30

Гімнастика спортивна

Степко Олег

 

 

Вправи на коні

Запорізька область, (Класичний приватний університет)

 

3 місце

31

Гімнастика спортивна

Радівілов Ігор

 

Вправи на кільцях

Луганська область, (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)

 

3 місце

32

Гімнастика спортивна

Радівілов Ігор

 

Опорний стрибок

Луганська область, (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)

 

3 місце

33

Гімнастика спортивна

Верняєв Олег

Вправи на паралельних брусах

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

3 місце

34

Легка атлетика

Шмідт Світлана

3000 м з перешкодами

м.Київ, (Міжрегіональна академія управління персоналом)

 

2 місце

35

Фехтування

Почкалова Анфіса

Івченко Анастасія

Пантелеєва Ксенія

 

 

Кривицька Олена

Командний залік (шпага)

Львівська область, (Львівський державний університет фізичної культури)

 

Тернопільська область, (Тернопільський національний економічний університет)

 

 

3 місце

36

Дзюдо

Черняк Марина

48 кг

Харківська область, (Національна юридична академія ім.Ярослава Мудрого)

 

 

3 місце

37

Дзюдо

Каланіна Єлизавета

Абсолютна вагова категорія

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

 

3 місце

38

Плавання

Говоров Андрій

50 м батерфляй

Дніпропетровська область, (дніпропетровський національний університет імні О.Гончара)

 

23.28

1 місце

39

Плавання

Зевіна Дарина

200 м на спині

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

2.09,41

2 місце

40

Боротьба вільна

Хоцянівський Олександр

120 кг

м.Київ, (Національний університет фізичного виховання і спорту України)

 

 

2 місце

41

Боротьба вільна

Радулов Семен

66 кг

Одеська область, (Одеська державна академія будівництва та архітектури)

 

 

3 місце

42

Легка атлетика

Перестюк Руслан

 

 

 

Смелик Сергій

 

 

 

Бодров Ігор

 

 

 

Корж Віталій

Естафета

4 х 100 м

Харківська область, (Національний технічний університет «ХПІ»)

 

Луганська область, (Луганський національний університет)

 

Харківська область, (Харківська державна академія фізичної культури)

 

Сумська область, (Сумський державний університет)

38,56

1 місце

43

Легка атлетика

П’ятаченко Вікторія

 

Погребняк Наталія

 

 

Повх Олеся

Ремінь Марія

Естафета

4 х 100 м

Сумська область, (Сумський державний університет)

 

Харківська область, (Харківська державна академія фізичної культури)

Запорізька область, (Запорізький національний університет)

42,77

1 місце

44

Боротьба вільна

Олійник Павло

96 кг

Хмельницька область, (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка)

 

 

2 місце

45

Боротьба вільна

Шуптар Василь

60 кг

Черкаська область, (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)

 

3 місце

46

Плавання

Фролов Сергій

1500 м (вільний стиль)

Запорізька область, (Запорізький національний університет)

15.02,83

3 місце

47

Веслування

на б/к

Шеметило Едуард

 

 

 

Камерилов Денис

 

 

Вергелес Віталій

 

 

 

 

Янчук Дмитро

1000 м (4 К)

Полтавська область, ((Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка)

(Полтавська державна аграрна академія)

Львівська область, (Національний технічний університет «Львівська політехніка»)

Хмельницька область, (Хмельницький національний університет)

3:37.89

1 місце

48

Стрільба кульова

Нікандров Юрій

Трап (50 мішеней)

Одеська область, (Одеська національна юридична академія)

 

1 місце

49

Боротьба самбо

Куницька Олена

48 кг

Тернопільська область, (Тернопільський національний економічний університет)

 

2 місце

50

Боротьба самбо

Сайко Олена

60 кг

Івано-Франківська область, (Прикарпатський національний університет)

 

2 місце

51

Боротьба вільна

Гусяк Ірина

55 кг

Львівська область, (Львівський державний університет фізичної культури)

 

2 місце

52

Боротьба вільна

Лівач Марія

48 кг

Тернопільська область, (Тернопільський національний економічний університет)

 

3 місце

53

Боротьба вільна

Благіня Юлія

51 кг

Львівська область, (Львівський державний університет фізичної культури)

 

3 місце

54

 

Боротьба вільна

Стаднік Аліна

67 кг

Донецька область, (Донецький національний університет)

 

3 місце

55

Плавання

Фролов Сергій

800 м (вільний стиль)

Запорізька область, (Запорізький національний університет)

7:51.02

3 місце

Детальніше ...