МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Алло, Тайбей! Чому на Універсіаді-2017 в українських атлетів знову відібрали медаль

Жіноча збірна України прийшла другою в естафеті 4х400 метрів, але була дискваліфікована. Нібито наша команда надто пізно внесла зміну до стартового складу і була дискваліфікована за порушення правил.

Українки показали кращий результат у кваліфікації – 3 хвилини 31,76 секунди. Команда виступала в такому складі: Олена Колесниченко, Анастасія Бризгіна, Ольга Бібик, Тетяна Мірошник.
   Та перед стартом фінального забігу Колесниченко отримала травму, через що не могла вийти на доріжку. Тренерський штаб замінив її Катериною Клим’юк, але надто пізно повідомив про зміну складу.
   У фіналі українки фінішували другими – 3 хвилини 31,56 секунди, програвши тільки полячкам  4,81 секунди, але їх результат не був зарахований. Судді вирішили дискваліфікувати українську команду згідно з правилом 170.11 – невчасна заявка або зміна порядку, або складу команди.
   Українська команда подала апеляцію на рішення суддів.  До цього в Ольги Ляхової відібрали "золото" Універсіади.
   Повідомив Юрій Матюхін на своїй сторінці у ФБ.