МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Тайбей. Універсіада-2017: Україна медально жнивує. Ударно!

Тайбей. Універсіада-2017: Україна медально жнивує. Ударно!
Дев'ятий день 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань). Українці додали у скарбничку студентської збірної 5 нагород - дві золоті, одну срібну та дві бронзові.
   ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА. Українські дівчата завоювали «золото». Чемпіонками студентських Ігор-2017 стали Марина Макарова (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), Дар'я Сич (Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту), Анастасія Подрушняк, Валерія Гудим (обидві – Національний університету фізичного виховання і спорту України) та Аліна Бихно (Олімпійський коледж імені Івана Піддубного), які з сумою 33,550 бала посіли перше місце в групових змаганнях у двоєборстві. «Срібло» виграли господарки Універсіади з Тайбея (32,000). «Бронза» дісталася росіянкам (31,350).
   ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Оксана Окунєва (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова) та Ірина Геращенко (Національний університет фізичного виховання і спорту України) поповнили скарбничку збірної України золотою та срібною медалями. Окунєва виграла в понеділок фінал змагань в секторі для стрибків у висоту з результатом 197 сантиметрів. Геращенко стала другою, випередивши за спробами бронзового призера Айріне Пальшите з Литви, яка також взяла висоту 1,91 метра.
 
   ВОЛЕЙБОЛ. Жіноча студентська збірна України з волейболу завоювала бронзові медалі. У матчі за 3-тє місце «синьо-жовті» у понеділок здобули вольову перемогу над господарками Універсіади командою Тайбея - 3:1 (14:25, 25:13, 25:14, 25:21). «Золото» Універсіади розіграють волейболістки Японії і Росії. Нагадаємо, чоловіча студентська збірна України в матчі за «бронзу» Універсіади зустрінеться 29 серпня з командою Японії.
   Ось хто виборов волейбольну жіночу «бронзу» Універсіади в Тайбеї:

Бойко Юлія - Харківська державна академія фізичної культури

Дегтярьова  Марина  - Харківська державна академія фізичної культури

Дрозд Дар'я - Львівський державний університет фізичної культури

Дудник Катерина - Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

Єфременко Анна ‑ Тернопільський національний економічний університет

Карпець Діана - Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

Кириченко Ганна - Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Напалкова Олена ‑ Запорізький національний технічний університет

Нємцева Кристина ‑ Харківська державна академія фізичної культури

Сільченкова  Катерина  - Львівський державний університет фізичної культури

Чернуха  Анастасія - Харківська державна академія фізичної культури

Яцків Тетяна - Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

 
   УШУ. Бронзовою призеркою стала Ілона Ольховик (Національний університет фізичного виховання і спорту України, яка виступала у ваговій категорії до 60 кг.
   Отже, збірна України піднялася на шосте місце в загальнокомандному заліку - 33 медалі (12 золотих, 10 срібних, 11 бронзових). Лідирують японці (32-23-30),  другі - представники Республіки Корея (27-19-29), треті - росіяни (19-25-35), четверті - господарі з Тайваню (18-29-27), п'яті - американці (15-17-14), сьомі - спортсмени КНДР (12-5-3).
   До речі! На Всесвітній літній Універсіаді-2015 у Кванджу (Республіка Корея) збірна України здобула 31 медаль (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових) і посіла 8 місце у загальнокомандному заліку серед 146 країн світу. Отже цьогорічний добірний медальний урожай набагато вагоміший за жнива у Кванджу. Фахово попрацювала студентська родина України.
 30 серпня відбудеться урочисте закриття 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017.
Микола Моторний, з Києва.
вгору