МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Фехтувальна збірна повернулася з Універсіади з двома золотими і двома бронзовими медалями

Сьогодні, 28 серпня-2017 (8.50), з Тайпею через Стамбул в аеропорту "Бориспіль" успішно приземлилася збірна України з фехтування, яка на 29-й Всесвітній літній Універсіаді здобула дві золоті та дві бронзові нагороди.
Нагадаємо, що чемпіонами стали жіноча команда шпажисток, яка у драматичному фіналі перемогла американок - 45:44, Студент НУФВСУ Дмитро Чучукало став чемпіоном серед рапіристів. По " бронзі" здобули Ксенія Пантелєєва (шпага) та Ростислав Герцик (рапіра) - обоє - ЛДУФК.
Квітами та щирими вітаннями чемпіонів і призерів, а також усю фехтувальну дружину зустрічали заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, заступник голови освітянського Спорткомітету Олег Плигун, працівники шабу Універсіади в Україні, журналісти Першого Національного, а також бойовий загін уболівальників на чолі з юними львівськими фухтувальницями, які спеціально прибули до аеропорту, щоб зустріти своїх кумирів.
Роман Греба подякував усій дружній команді фехтувальників за вагомий вснесок до української медальної скрині і побажав успішного сходження на спортивний Олімп на інших престижних міжнародних турнірах.
Микола Моторний, з Києва (аеропорт "Бориспіль").