МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Ірина Деха: "Дякую усім за підтримку!"

Ірина Деха: "Дякую усім за підтримку!"
У далекому Тайвані ще вирують спортивні пристрасті на 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, а чергова група українських студентів вже повернулася з планетарного спортивного форуму до рідної України.
Сьогодні, 27 серпня-2017, в столичному аеропорту "Жуляни" зустрічали важкоатлетів на чолі з чемпіонкою Універсіади у ваговій категорії до 90 кілограм Іриною Дехою (Харківська державна академія фізичної культури).
Чемпіонку щиросердно привітав заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба. Він також подякував усій дружній команді важкоатлетів за відданість, силу волі і прагнення до перемоги.
Новоспечена чемпіонка Універсіади Ірина Деха: "Їхала на острів Тайвань вигравати. Була готова до боротьби. Звичайно, напруга змагань величезна. У кого міцний характер, той і виграє. Мені вдалося перебороти саму себе, а з "залізом" впоралася легко. Вдячна усім за підтримку. Була переконана, що за мною стоїть вся Україна. Тому без медалі, а тим паче, золотої повертатися було б соромно. Тому я виграла!"
Микола Моторний, з Києва (аеропорт "Жуляни").
вгору