МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Перший медаліст Універсіади-2017 Андрій Колесник повернуся додому

Перший медаліст Універсіади-2017 Андрій Колесник повернуся додому
Сьогодні, 27 серпня-2017, з далекого Тайбею до України повернулися українські дзюдоїсти, які змагалися на 29-й Всесвітній літній Універсіаді. Серед них - бронзовий призер у ваговій категорії понад 100 кілограм Андрій Колесник (Сумський державний університет).
Хлопціві і дівчат зустрічали представники штабу освітянського Спорткомітету, колеги, друзі, рідні на чолі із заступником Міністра освіти і науки України Романом Гребою.
Зокрема, Роман Володимирович щиро і сердечно привітав хлопців і дівчат з поверненням на рідну українську землю, а також побажав їм нових успішних стартів на міжнародній арені.
- На нинішній Універсіаді прохідних поєдинкці не було. Адже приїхала молодь, яка рветь в основу своїх національних збірних, - поділився враженнями від Універсіади бронзовий призер Андрій Колесник. - Я дуже радий, що своєю "бронзою" зумів привітати нашого ректора з днем його народження. Тепер трохи відпочинемо і почнемо знову готуватися до змагань. Сезон ще триває. Усім дякую за чудову підтримку. Навіть там, у Тайбеї, ми це постійно відчували.
Микола Моторний, з Києва.
вгору