Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Вадим Стеценко: «Організатори Універсіади-2017 гарантують безпеку, безвіз і медичне обслуговування»

Наша прес-служба вже повідомляла, що сьогодні, 23 травня 2017 року, під головуванням заступника Міністра освіти і науки Романа Греби відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі збірних студентських команд України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017, яка з 19 по 30 серпня пройде в місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР). Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко узяв участь у засіданні Оргкомітету  і поінформував присутніх про результати зустрічі керівників делегацій країн-учасниць майбутньої Всесвітньої літньої Універсіади-2017. Пропонуємо вашій увазі деякі тези з виступу Вадима Стеценка:
Детальніше ...

Всесвітня літня Універсіада: Українські студенти дізналися про суперників з ігрових видів спорту

У Тайбеї (провінція Тайвань, КНР), де з 19 по 30 серпня відбудеться  29-а Всесвітня літня Універсіади-2017, члени 50 делегацій  взяли участь у жеребкуванні групових змагань з ігрових видів спорту.  Наша делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки Вадимом Стеценком уважно відслідковували перебіг подій під час жеребкування.
Детальніше ...

Тайбей звітує перед членами делегацій з 50 країн світу. День перший

За сто днів до старту 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017, яка пройде з 19 по 30 серпня, до Тайбею (Тайвань, КНР) прибули делегації з 50 країн світу щоб узяти участь у тижневій зустрічі глав делегацій. Серед них – члени офіційної спортивної делегації України, яку очолює голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко.
Детальніше ...

Українська делегація інспектує Тайбей-2017

ТАЙБЕЙ (ПРОВІНЦІЯ ТАЙВАНЬ, КНР). Українська делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки України Вадимом Стеценком бере участь у зустрічі делегацій-учасниць 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017.
Детальніше ...

На Черкащині відбувся обласний етап з баскетболу серед юнаків та дівчат

На базі Черкаських загальноосвітніх шкіл №31 та №33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХІІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів.
Детальніше ...

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА-2017: ВИСОКА ГОТОВНІСТЬ ТАЙБЕЮ

ВСЕСВІТНЯ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА-2017: ВИСОКА ГОТОВНІСТЬ ТАЙБЕЮ

143 дні залишилося до відкриття 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017. Під час шестиденної інспекційної поїздки директор літніх Універсіад Марк Ванденплас очолив делегацію ФІСУ.

Офіційні представники ФІСУ приїхали до китайського Тайбею, щоб проаналізувати прогрес у підготовчій роботі. Перевірка включила в себе огляд основних спортивних споруд, стан обслуговуючих і мовних служб, Атлетичного селища. Крім того, було проведено організаційну роботу щодо бюджету, спонсорської допомоги та ліцензування продукції, стан послуг громадського харчування, розподіл волонтерів та спостерігачів Ігор. Делегати Міжнародної федерації студентського спорту оглянули магазини із сувенірами. Майже 90 відсотків продукції буде представлена місцевими виробниками.

Одним з ключових пунктів перевірки була програма зі «спостереження», яка призначена для передачі досвіду проведення Універсіади майбутнім країнам, які братимуть участь у тендері на право проведення цього заходу. Цей конкурс розпочнеться безпосередньо під час літної Універсіади.

Марк Ванденплас високо оцінив готовність Організаційного комітету міста Тайбея до 29-ї Універсіади.

Анастасія Дорохова (відділ міжнародних зв’язків Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

Детальніше ...

Всесвітня літня Універсіада-2017: до Тайбею українські гімнасти поїдуть на чолі з Верняєвим і Радивіловим

Сьогодні, 27 березня 2017 року, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Вадим Стеценко провів робочу зустріч з представниками спортивної гімнастики – Оксаною Омельянчик (віце-президент Української федерації гімнастики) та Оксаною Слісарчук (державний тренер  зі спортивної гімнастики Міністерства молоді і спорту України).
У ро
Детальніше ...

Всесвітня літня Універсіада-2017: формуємо склад збірної команди України

Сьогодні, 27 березня 2017 року, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Вадим Стеценко провів робочі зустрічі з представниками національних федерацій з видів спорту щодо підготовки та участі вітчизняних студентів-спортсменів у 29-й Всесвітній літній Універсіада-2017, яка відбудеться з 19 по 30 серпня у місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР).

Детальніше ...

Перший крок до Тайбею-2017

 24 березня 2017 року відбулася зустріч голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генерального секретаря Спортивної студентської спілки України Вадима Стеценка з Першим секретарем Департаменту освіти Посольства Китайської Народної Республіки в Україні паном Ван Дзиньго.
Детальніше ...