МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu
Як координувати розвиток фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в професійно-технічних навчальних закладах України
На базі вищого Кременчуцького професійного училища № 7           (Полтавська область), яке за рейтингом Міністерства освіти і науки внесено до списку 100 найкращих професійно-технічних навчальних закладів України, та з метою ознайомлення й поширення передового досвіду щодо шляхів підвищення рівня фізичної підготовленості учнів проведено засідання Всеукраїнської координаційно-методичної ради з питань розвитку фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в професійно-технічних навчальних закладах.
У засіданні координаційної ради взяли участь представники Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, регіональних відділень (філій) Комітету, голови обласних методичних об'єднань керівників фізичного виховання ПТНЗ.
Почесними гостями заходу стали: заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Павленко В.О., начальник відділу фізичної культури і спорту м. Кременчука Мазур О.І., головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти МОН України Хоменко О.В., головний спеціаліст відділу фізичного виховання КФВС МОН України Атрощенко С.В.
На відкритті заходу з вітальним словом виступив директор вищого професійного училища № 7 Микола Несен, який ознайомив учасників засідання з історією створення та розвитку навчального закладу, а також звернув увагу присутніх на те, що фізичне виховання ‑ це органічна складова загальної системи освіти та виховання і сприяє загальному та спеціальному розвитку фізичних якостей учнів у співвідношенні до вимог обраних професій. Саме тому в цьому навчальному закладі створюютьсянеобхідні умови для продуктивного навчання та завантаження учнів у різних гуртках.
З доповідями також виступили – Віктор Павленко, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Олександр Мазур – начальник відділу фізичної культури і спорту        м. Кременчука розповів про спортивну роботу та досягнення міста на спортивній арені; Олена Хоменко, головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти; Олена Кучеренко, начальник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту; Євген Попель – керівник фізичного виховання ВПУ № 7 та члени координаційно-методичної ради керівників фізичного виховання: Ольга Неткал, Запорізький будівельний центр ПТО; Світлана Єфремова, Тернопільський технічний коледж ТНТУ     ім. І. Пулюя; Володимир Хрін, вище професійне училище № 7 м. Калуш, Івано-Франківської області; Ігор Цвеюк, ДПТНЗ «Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій» Івано-Франківської області; Юрій Білик, ДНЗ вище професійне училище № 2 Херсонської області; Віктор Окарський,вище професійне училище № 25м. Хмельницький; Володимир Волонтир, ДНЗ «Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну».
Під час дискусії обговорювалися питання щодо підвищення рівня фізичної підготовленості учнів та удосконалення їхньої самостійної роботи на уроках фізичної культури тощо.
Учасники засідання відмітили професійний рівень діяльності навчального закладу щодо створення умов для гармонійного та патріотичного розвитку учня.
Поділившись досвідом роботи та отримавши поради учасники роз’їхались по домівках сподіваючись на нові зустрічі з метою втілення почутого у навчальний процес.
Тому проблема формування, а надалі підтримки рівня фізичної активності, ведення здорового способу життя, пропаганда спортивно-оздоровчої діяльності є досить актуальною, адже здоров'я – це сукупність фізичних і духовних якостей людини, які є необхідною передумовою успішної трудової діяльності
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору