МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Освітянський спорт України готовий до міжнародних випробувань!

11 червня в конференц-залі МОН України відбулася нарада освітянського Спорткомітету. Підбито підсумки проведення спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів. Це - зимова і літня Універсіади України, «Студентська миля-2019».
Детальніше ...

Донеччина: спортивне орієнтування серед школярів

На початку червня завершився відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування серед школярів присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Змагання були проведені за два дня на локаціях в селищі Комишуваха, Регіональний ландшафтний парк «Краматорський» та селище Біленьке, Регіональний ландшафтний парк «Краматорський».Донеччина: спортивне орієнтування серед школярів
Детальніше ...

Донеччина: відбулися Спортивні ігри з пляжного волейболу серед студентів коледжів

Відбулися обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з волейболу пляжного серед студентів коледжів Донецької області.
У змаганнях взяли участь 18 команд юнаків та дівчат з восьми закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.
Усі ігри проводились за олімпійською системою. Високий рівень фізичної підготовки та неабияку майстерність в грі у волейбол демонстрували спортсмени на майданчиках. Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці боролись за перемогу до останнього.
Перше місце серед юнаків здобули студенти Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, на другому місці студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури і на третьому – Слов’янського енергобудівного технікуму.
Серед дівчат золоту нагороду отримали студентки Бахмутського педагогічного коледжу, срібло отримали – Бахмутського медичного коледжу і бронзу – Донецький коледж Луганського національного аграрного університету.
Переможці та призери отримали грамоти Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту та кубки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
 
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України.
Детальніше ...

Легкоатлетка Ярослава Магучіх – найкраща спортсменка травня в Україні

Підбиваючи підсумки спортивного місяця, Національний олімпійський комітет України визнав 17-річну представницю стрибків у висоту Ярославу Магучіх найкращою спортсменкою травня в Україні. Її особиста наставниця Тетяна Степанова названа найкращим тренером місяця.
Детальніше ...