Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Миколаєві відбулося урочисте відкриття ХІV обласної Спартакіади працівників навчальних закладів освіти

Hа Центральному стадіоні м. Миколаєва відбулося урочисте відкриття ХІV обласної Спартакіади працівників навчальних закладів освіти. Організували цей захід спільно Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Миколаївська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.
Детальніше ...

Міжнародний день студентського спорту в ХНУ

З нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня  студенти та викладачі університету долучились до Всеукраїнського флешмобу, що проводився за ініціативи Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, у вигляді виконання вправи «згинання-розгинання рук в упорі лежачи» кількістю 22 рази. Проведення заходів до Міжнародного дня студентського спорту проводиться відповідно до рішення  ЮНЕСКО 2015 року під гаслом «Today’s stars, tomorrow’s leaders».
Детальніше ...

У Львові відбувся семінар-нарада з міжнародною участю керівників вищих навчальних закладів та регіональних відділень спортивної студентської спілки України

22 вересня, у Львові відбувся семінар-нарада з міжнародною участю керівників вищих навчальних закладів та регіональних відділень спортивної студентської спілки України, у якому взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту Маріан Димальський, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, а також ректори провідних вишів України.
Детальніше ...

У Харкові студенти і віджимались, і з лука стріляли

У Каразінському університеті Харкова в рамках Міжнародного дня студентського спорту з метою підвищення рухової активності студентської молоді, популяризації та подальшого розвитку студентського спорту в Україні відбувся флешмоб - віджимання від підлоги в кількості 22 рази.
Детальніше ...

Фінішував Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт -2017»

З 19 по 22 вересня 2017 року у смт Лазурне, Скадовського району Херсонської області на території бази відпочинку «Чорноморська хвиля» відбувся Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт  2017».
Детальніше ...

Майстри флешмобу Донеччини

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту студенти Донеччини провели спортивний флешмоб – виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи 22 рази, присвятивши його двадцяти двом  українським університетам, студенти яких стали чемпіонами і призерами тайбейської Універсіади-2017.
Детальніше ...