МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Вінниця: тривають Спортивні ігри України серед студентів коледжів (технікумів)

У спортивному залі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відбулося урочисте відкриття фінальних змагань з волейболу (юнаки) за програмою Спортивних ігор України серед студентів коледжів (технікумів).
Детальніше ...

Маріуполь: цікаві ігри юних футболісток

На спортивній базі закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) № 65 міста Маріуполя відбулися змагання з футболу на «Кубок міського голови» м. Маріуполь серед збірних команд дівчат – учениць 9-11 класів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Південної зони Донецької області.
У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Тендітні дівчата демонстрували на спортивному майданчику цікаві комбінації, чіткі передачі,  чим приводили в захват усіх присутніх.
Детальніше ...

Освітянський спорт Донеччини: через терни до зірок

Завдання обласного відділення КФВС МОН України в галузі фізичного виховання учнівської та студентської молоді великі і відповідальні. Донецьке обласне відділення (філія) КВФС МОН України намагається робити усе можливе, щоб учнівська і студентська молодь не стояла осторонь від спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів міст та районів області, виявляє кращих спортсменів для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Детальніше ...

ВОЛЕЙБОЛ: НА ШЛЯХУ ДО ВІННИЦІ

У Рівному відбулися змагання з волейболу серед студентських  команд юнаків та дівчат  в залік  Спартакіади області серед коледжів, на яких були відібрані збірні команди Рівненської області до участі в Спортивних іграх України в м. Вінниця.
Серед юнацьких команд не було рівних студентам Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. За підсумками змагань було вирішено сформувати збірну команду на базі цього навчального закладу. Сильними командами порадували Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП та Сарненський педагогічний коледж РДГУ, які відповідно зайняли друге та третє місця.
У турнірі серед дівчат   першість здобули студенти Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, друге місце посіла команда Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Бронзові медалі вибороли представники Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.
Рівненське обласне відділення фізичного виховання
та спорту  МОН України.
Детальніше ...

Відбулися змагання з настільного тенісу ЗПО Вінницької області

За підтримки міського голови Хмільника Редчика Сергія та спортивних колективів і активістів в м. Хмільнику на базі ЗОШ №3 відбулись змагання з настільного тенісу серед дівчат учениць закладів професійної освіти.
Детальніше ...

Донеччина в очікуванні «Cool Games-2018»

З метою впровадження інноваційних підходів до проведення уроків фізичного виховання, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів з 01 по 04 грудня 2018 року в місті Київ відбудуться змагання нового Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед школярів «Cool Games 2018».
Детальніше ...

Представники ЛДУФК взяли участь у міжнародній науковій конференції з нагоди 100-річчя ЗУНР

30-го і 31-го жовтня цього року у Львові та Івано-Франківську відбулася Міжнародна наукова конференція «Західно-Українська Народна Республіка: революція, державність, соборність. До 100-річчя утворення ЗУНР». Участь у заході взяли науковці зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Вінниці, Дрогобича, Черкас, Чернівців, Кам’янець-Подільського, Кривого Рогу, Калуша, Ужгорода, Одеси, Маріуполя, Бурштина, Галича, Тисмениці, Луцька, Мелітополя, Рівного, Миколаєва, Харкова, Кременця, Варшави, Пряшева. Всього було заявлено понад 200 доповідей.
Детальніше ...