Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Лубни: Олімпійський день з футбольним турніром «Кубок Андрія Біби»

Сьогодні у столиці Посульського краю - славному козацькому місті Лубни відбувся традиційний Олімпійський день, в рамках якого на Олімпійський урок в актовому залі місцевого лісотехнічного коледжу зібралося майже 500 школярів Лубенщини, а на стадіоні відбувся тепер вже традиційний Кубок Андрія Біби. За головний приз змагалося вісім команд.
Детальніше ...

У Лубнах справжнє олімпійсько-футбольне свято

У Лубнах справжнє олімпійсько-футбольне свято. У ці хвилини на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу у двох підрупах тривають напружені і цікаві поєдинки за право позмагатися за медалі. Досі всі команди претендують на фінальні поєдинки за чемпіонський титул та призові місця.
Детальніше ...

Сумщина: конотопський спортсмен – срібний призер чемпіонату Європи

У Сербії відбувся чемпіонат Європи з боротьби греко-римської серед юнаків. У складі збірної команди України виспупав вихованець Конотопської ДЮСШ М. Маміашвілі дванадцятирічний Імед Худжадзе. Конотопський спортсмен став срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 35 кг.
Детальніше ...

У Харкові стартувала XІІI літня Універсіада України зі стрільби з лука

 25 травня 2017 року о 17.30 годині в місті Харкові на базі навчально-спортивного комплексу «Каразінський» відбулось урочисте відкриття змагань зі стрільби з лука за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Детальніше ...

Івано-Франківська ЗОШ № 10 – переможець обласного фінального етапу турніру «Шкіряний м'яч» серед юнаків 2005 р.н.

На Калуському міському стадіоні «Хімік» відбулися фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу «Шкіряний м'яч» у середній віковій групі серед дітей 2005 року народження.
Детальніше ...

Костопільські ліцеїсти вдало виступили на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

У Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. 554 кращих спортсмени з 23 областей України боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.
Детальніше ...