Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Анастасія Бризгіна блискуче подолала кваліфікацію чемпіонату Європи U-20

В  італійському місті Гросетто сьогодні розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 20 років. У складі збірної України Запорізьку область представляє Анастасія Бризгіна, яка навчається на 3 курсі Економіко-правничого коледжу ЗНУ, за спеціальністю «Фізичне виховання».
Детальніше ...

Майбутні олімпійські чемпіони з Дружківки

За інформацією Дружківського відділу освіти з метою пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом в загальноосвітніх закладах під час навчального року проходили різноманітні спортивні заходи, олімпійські уроки.
Детальніше ...

Триває спортивне літо в студентських спортивно-оздоровчих таборах Дніпропетровщини

Біля села Орлівщина Новомосковського району розташувалися половина студентських спортивно-оздоровчих таборів вищих навчальних закладів області. У таборах відпочивають члени збірних студентських команд вишів та проводяться навчально-тренувальні збори.
Детальніше ...

Сестри Музичук та Олександр Белявський зіграють з воїнами АТО

У четвер, 20-го липня, з нагоди відзначення Дня шахів в Україні, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підтримки департаменту соціального захисту й обласної шахової федерації організовує сеанс одночасної гри в шахи за участю провідних шахістів України – випускників Львівського державного університету фізичної культури сестер Анни і Марії Музичук та міжнародного гросмейстера Олександра Белявського і воїнів АТО зі Львівщини.
Детальніше ...

На Львівщині стартує Кубок Лева з веслування на човнах-драконах

У суботу, 22 липня 2017 року, спортивно-веслувальна база Львівського
обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства
освіти і науки України (с. Наварія Пустомитівського району Львівської області)
вдруге прийматиме  Кубок Лева з веслування на човнах-драконах.
Детальніше ...

Маріуполь: свято на воді

23 липня, уже 31-ий раз, буде відзначатися Всесвітній день китів та дельфінів.Цей день став своєрідним нагадуванням людині про необхідність збереження всіх морських ссавців. Природоохоронні організації  проводять тематичні акції, присвячені питанням захисту китів і дельфінів. Для України це свято має важливе значення, оскільки в Чорному і Азовському морях живуть популяції дельфінів.  
Детальніше ...