×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/alex/data/www/osvitasport.org/images/2013/4kv/seminar_dush

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2013/4kv/seminar_dush

  МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu
Відбувся семінар заступників директорів (методистів) дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Київщини
У Вишневому (Києво-Святошинський район), відбувся семінар заступників директорів (методистів) дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти області на тему «Основні вимоги щодо діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти в 2013-2014 навчальному році», в рамках якої було розглянуті питання діяльності спортивних шкіл у контексті виконання завдань і доручень Президента Українищодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.
У роботі семінар-наради взяли участь 35 осіб – представники органів освіти та спорту області, органів місцевого самоврядування, директори, заступники директорів, методисти дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Під час роботи наради розглядалися такі актуальні питання як: впровадження нових нормативних документів, регламентуючих діяльність ДЮСШ в умовах сьогодення; вимоги ведення службової документації; основні рекомендації щодо діяльності ДЮСШ висловлені на нараді Міністерства молоді та спорту 15.11.2013; проведення спортивно-масових заходів та змагань з видів спорту серед учнівської молоді області в 2013-2014 навчальному році; підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України (номінація ДЮСШ). Також під час роботи наради були надані відповідні інформаційні та методичні матеріали стосовно  порядку прийняття річної статистичної звітності за формою 5-ФК та змін у нормативно-правовій базі функціонування ДЮСШ.
За результатами роботи семінар-наради та з метою покращення здоров’я учнівської молоді, формування у дітей стійкої мотивації до занять фізичною культурою та спортом, були відпрацьовані пропозиції відносно необхідності активізації роботи в регіонах щодо охоплення дітей різними видами фізкультурно-оздоровчої роботи та змагань з видів спорту, навчання дітей плаванню, підготовки до проведення у 2014-2015 роках Національного турніру шкільних баскетбольних команд, здійснення заходів щодо подальшої  модернізації та якісного використання спортивних майданчиків тощо.{gallery}2013/4kv/seminar_dush:::0:0{/gallery}
вгору