×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/alex/data/www/osvitasport.org/images/2013/4kv/mykolaiv_narada

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2013/4kv/mykolaiv_narada

  МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu
Відбувся обласний семінар з фізичного виховання
Актуальним став професійний діалог за участю представників органів Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, органів управління освіти та науково-методичного центру м. Вознесенська, методистів та спеціалістів з фізичного виховання відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), керівників районних (міських) методичних об'єднань вчителів фізичної культури в рамках обласного семінаруз теми «Оздоровча спрямованість фізичного виховання в школі через індивідуально-диференційний підхід до розвитку особистості учня», який відбувся 5 грудня 2013 року в м. Вознесенську.
Стартував семінар уВознесенській загальноосвітній школі №8 (директор Кушнір Т.А.), адміністрація та педагогічний колектив якої зробили все можливе для того, щоб гості  почували себе дуже комфортно вже з самого початку роботи. Пленарній частині семінару передувала виставка-презентація загальноосвітніх навчальних закладів міста «За здоровий спосіб життя», де було представлено друковану продукцію навчальних закладів міста з теми семінару, спортивну атрибутику шкільних команд та педагогічний досвід педагогічних колективів з фізкультурно-масової та спортивної роботи. 
В актовій залі школи відбулася пленарна  частина семінару, в якій взяли участь міський голова Луков В.Д.,заступник міського голови Сербенюк Н.М., начальник обласного відділення  Комітету з фізичного виховання МОН  України Кулішов О.Ю., начальник відділу обласного відділення  Гаєвська Н.Г., начальник  управління освіти Вознесенської міської ради  Кисільова С.В., директор міського науково-методичного центру Колосова Л.М.
В ході пленарної частини дуже змістовно  й цікаво було висвітлено стан реалізації державної політики в галузі розвитку та популяризації фізичної культури і спорту в  навчальних закладах міста.
Успішність виконання завдань освітньої галузі «Фізична культура» в урочному та позаурочному навчально-виховному процесі було підтверджено практичною частиною семінару, яка передбачала насичену програму з презентацією майстерності вчителів фізичної культури та тренерів дитячої юнацької спортивної школи в ході майстер-класів.
У спортивній залі школи №8 вчитель  фізичної культури гімназії Гришагін О.В. презентував учасникам семінару цікаві методи та прийоми роботи з п’ятикласниками з модулю «Баскетбол».
Із задоволенням учасники заходу відвідали спортивний комплекс «ВОЗКО», де дівоча футбольна команда «БЕМС» проводила своє чергове тренування під керівництвом тренера ДЮСШ Дроздова Р.Л. Користуючись нагодою, хочеться подякувати Кістечку Іванові  Миколайовичу, директорові спорткомплексу «ВОЗКО»,  за підтримку і розуміння в пропаганді  здорового способу життя серед підростаючого покоління і висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю з управлінням освіти Вознесенської міської ради. 
Під час відвідування спорткомплексу «Водограй» учасники семінару по-доброму позаздрили вознесенським дітям, які при підтримці міського голови Лукова В.Д., мають можливість безкоштовно, згідно із затвердженим графіком роботи для шкіл міста, відвідувати «годину плавання». У цей час в басейні  вчилися плавати учні ЗОШ №6 під керівництвом вчителя фізичної культури Виноградова О.С.
Також гості міста відвідали Вознесенську дитячу юнацьку спортивну школу. Тут учасники семінару збагатилися досвідом проведення тренувань команд з волейболу та настільного тенісу під керівництвом тренера Салюка А.В. та майстра спорту Шевченко І.П. У присутності учасників семінару О.Ю.Кулішов подякував тренерам за їх висококваліфіковану працю і побажав успіхів у роботі з підростаючим  поколінням. Слід підкреслити, що у цьому році  в модернізацію ДЮСШ вкладено близько 170 тисяч грн., які інвестуються в здоров'я юних вознесенців.
Підсумки семінару було підведено у Вознесенській гімназії (директор Нечипорук І.М.), де учасники поділилися своїми враженнями від побаченого  і почутого,  подякували  управлінню освіти і науково-методичному центру за плідну роботу.
Учасникам семінару було продемонстровано сучасні підходи до організації та удосконалення навчально-виховного, навчально-тренувального процесу з фізичної культури і спорту, досвід впровадження нових технологій у роботі з учнями, шляхи вирішення важливих проблемних питань по збереженню та зміцненню здоров’я школярів.
Отже, семінар було проведено на високому методичному рівні, а досвід роботи з фізичного виховання виявився корисним та цікавим для використання у повсякденній роботі учасників обласного заходи.
 
Миколаївське обласне відділення
Комітету з фізичного виховання та спорту МОНМСУ.{gallery}2013/4kv/mykolaiv_narada:::0:0{/gallery}
 
 
вгору