×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/alex/data/www/osvitasport.org/images/2013/4kv/oblseminar

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2013/4kv/oblseminar

  МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu
Обласний семінар
Дніпропетровським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з обласним лікарсько – фізкультурним диспансером в приміщені Дніпропетровського обласного медичного училища проведено семінар медичних працівників та керівників фізичного виховання ВНЗ І –ІІ р.а., в якому були взяли участь представники з 60 вищих навчальних закладах І – ІІ р.а. області.
Учасники семінару обговорили питання медичного контролю за фізичним вихованням студенів, запобігання травматизму та нещасних випадків під час навчальних занять з фізичного виховання та спорту, а також організації навчального процесу зі студентами віднесеними до спеціальної медичної групи.
По завершені семінару на засіданні президії обласної методичної комісії викладачів фізичного виховання ВНЗ І – ІІ р.а. були розглянуті методичні розроблення з проведення навчальних занять зі студентами віднесеними до спеціальної медичної групи та проект Положення Спартакіади 2014 р. серед студенів ВНЗ І – ІІ р.а.
 
 
Прес-центр Дніпропетровського
обласного відділення Комітету з
фізичного виховання та спорту.
                                                                   
                  Шкловский І. К.
   371-77-25{gallery}2013/4kv/oblseminar:::0:0{/gallery}
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
вгору