МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu


Н А К А З

 

   «27»        01            2014 р.                                                                                                                                                 № 12

 

       

На виконання Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2014 рік і згідно з Регламентом чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Начальникам Кримського Республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

1.1. Провести у лютому-квітні ц.р. разом з департаментами (управліннями) освіти і науки, відділами молоді та спорту державних адміністрацій і федераціями баскетболу змагання І і ІІ етапів чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів згідно затвердженого Регламенту (додається);

1.2. Забезпечити підготовку та проведення територіальних змагань;

1.3. Призначити відповідальних за проведення ІІ етапу змагань відповідно Регламенту та дотримання техніки безпеки під час проведення змагань;

1.4. Надати інформацію до управління навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних закладах освіти та ДЮСШ Комітету ФВС про місце, термін проведення територіальних змагань та за підсумками проведення змагань (додаток 1).

2. Відповідальність за організацію і проведення змагань ІІІ етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів покласти на Київське міське відділення Комітету ФВС МОН України (Бобровник С.І.).

3. Заступнику начальника управління навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних закладах освіти та ДЮСШ (Чернуха Б.Е.):

3.1.   Узагальнити надані матеріали про проведення ІІ та ІІІ етапів чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Затвердити кошторис витрат на проведення змагань ІІІ етапу змагань.
5. Управлінню фінансування та бухгалтерського обліку (Князєв В.К.) забезпечити фінансування змагань ІІІ етапу згідно із затвердженим кошторисом від __________ 2014 року №_____.
6. Київському міському відділенню Комітету ФВС МОН України в 10-ти денний термін подати до Комітету з фізичного виховання та спорту звіт за фактично проведені витрати.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Павленка В.О.

 

 

Голова                                                                                                 Є. В. Баженков

вгору