МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Про призначення відповідальних за види
спорту та підготовку Єдиного календарного плану
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
України на 2015 рік
 
З метою покращення роботи щодо розвитку видів спорту, більш ефективного функціонування територіальних відділень (філій) Комітету з фізичного виховання та спорту, якісної підготовки спортивного резерву для збірних команд України, створення необхідних умов для кандидатів на участь у Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи серед студентів, чемпіонах світу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, міжнародних і Всеукраїнських спортивних заходах
 
Н А К А З У Ю :
 
  1.            Призначити відповідальними за розвиток видів спорту:
1.1.          Циклічні та швидкісно-силові літні олімпійські види спорту (відповідальні – Чернуха Б. Е., Швиднюк А. О.).
Велоспорт (всі види), стрибки у воду, стрільба кульова, стрільба з лука, плавання, веслування на байдарках і каное, веслувальний слалом, веслування академічне, легка атлетика, легкоатлетичний крос.
1.2.          Єдиноборства, складно-координаційні та стрілецькі літні олімпійські види спорту (відповідальні – Волинець В. А., Дутчак А. Ю.).
Бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, тхеквондо ВТФ, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, фехтування, важка атлетика.
1.3.          Ігрові олімпійські та неолімпійські види спорту (відповідальні – Орєхов О. Б., Микитенко В. О.).
Теніс, теніс настільний, регбі 7х7, гандбол, волейбол, волейбол пляжний, баскетбол, баскетбол 3х3, футбол, бадмінтон, футзал.
1.4.          Зимові олімпійські види спорту (відповідальні – Гаврилко В. К., Шукайло Г.С.).
Лижне двоборство, біатлон, лижні перегони, гірськолижний спорт, ковзанярський спорт, сноубординг, стрибки на лижах з трампліну, фігурне катання на ковзанах, фрістайл, хокей з шайбою, шорт-трек.
1.5.          Неолімпійські види спорту (відповідальний – Захарчук І. Р.).
Бридж спортивний, спортивна аеробіка, спортивне орієнтування, боротьба на поясах (всі види), карате (всі види), самбо, шахи, гирьовий спорт, армспорт, спортивні танці, черліденг, скелелазіння, пауерліфтинг.
1.6.          Спортивно-масові заходи(відповідальні  – Лимаренко Н. П., Атрощенко С. В.)
«Старти надій», «Козацький гарт», легкоатлетичне чотириборство, Спартакіади серед вчителів і викладачів та інші.
           
            2. Начальнику відділу навчально-спортивної роботи управління навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних закладах освіти і ДЮСШ   (Чернуха Б. Е.):
2.1.          Здійснювати аналіз проведення спортивних заходів Всеукраїнської Спартакіади серед школярів, Всеукраїнських змагань учнів ЗНЗ, ПТНЗ, Всеукраїнських турнірів серед школярів із видів спорту.
2.2.          Спільно з Спортивною спілкою учнівської молоді України (Токар В. З.) здійснювати аналіз виступів команд і спортсменів у Всесвітніх Гімназіадах, Європейському Юнацькому Олімпійському Фестивалі, чемпіонах світу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, інших міжнародних спортивних заходах.
                   
           3.       Начальнику відділу навчально-спортивної роботи управління навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в вищих навчальних закладах (Орєхов О. Б.):
3.1.    Здійснювати аналіз проведення спортивних заходів Всеукраїнських Універсіад, Всеукраїнських фестивалів з ігрових видів спорту, чемпіонатів України серед студентів.
3.2.    Спільно з Спортивною студентською спілкою України (Гаврилко В. К.)
здійснювати аналіз виступів команд і спортсменів у Всесвітніх Універсіадах (зимових, літніх), чемпіонатах світу та Європи серед ВНЗ, інших міжнародних спортивних заходах.
             4. Директору Центральної ШВСМ (Золотаревський М. Ф.):
4.1.          Призначити координаторів із видів спорту з числа працівників ЦШВСМ до 01 листопада  2014 р.
4.2.          Забезпечити співпрацю координаторів із видів спорту ЦШВСМ з відповідальними за види спорту працівниками Комітету.
4.3.          Забезпечити формування збірних команд щодо участі у міжнародних змаганнях серед студентів та школярів.

             5. Координатори із видів спорту:
5.1.          Працюють у тісній взаємодії з відповідальними за види спорту.
5.2.          У триденний термін після закінчення заходу надають:
- відповідальному за види спорту - підсумкові матеріали згідно з додатком 1;
- управлінню фінансування та бухобліку – фінансовий звіт, завірений відповідальним за види спорту;
- відділу інформаційно-аналітичного забезпечення – описовий письмовий звіт і фото.
 5.3.          Щорічно за підсумками виступів спортсменів «Освіти» у змаганнях подають звіти до 20 січня наступного року за звітний період по літнім видам спорту та до 10 травня по зимовим видам спорту згідно з додатком 2.
5.4.          Проводять роботу щодо вивчення стану та динаміки розвитку видів спорту, їх дислокації у навчальних закладах освіти. Забезпечують розробку та затвердження Регламентів (Положень) змагань з видів спорту та кошторисів витрат.
5.5.          Узгоджують питання розвитку видів спорту з відповідними федераціями, опрацьовують формування та проведення заходів Комітету, які входять до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.
5.6.          Подають письмові пропозиції щодо внесення заходів із видів спорту до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на наступний рік, погодивши їх з національними федераціями з видів спорту та відповідальними за види спорту Комітету, до 10 листопада поточного року.

            6. Відповідальні за види спорту:
6.1.          Працюють у взаємодії з координаторами із видів спорту, всю отриману документацію, пропозиції щодо розвитку видів спорту, підготовлену координаторами, надають начальникам навчально-спортивних відділів.
6.2.          Подають письмові пропозиції відповідальному за Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України щодо внесення заходів з видів спорту до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на наступний рік до 15 листопада.
6.3.          Подають звіти за підсумками року (до 01 лютого) з наданням рейтингу виступу спортсменів та спортивних закладів освіти у видах спорту до розгляду керівництва Комітету.

           7. Призначити відповідальними за технічну підготовку та фінансове обгрунтування Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік Захарчука І. Р.(управління фізичного виховання та навчально-спортивної роботи в ВНЗ) і Князєва В. К. (управління фінансування та бухгалтерського обліку).
7.1. Підготувати проект Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на наступний рік для узгодження керівництву Комітету до 25 листопада ц.р.
7.2. Подати на затвердження Міністерству освіти і науки Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України до 01 грудня ц.р

           8.       Надати звіт щодо виконання наказу Комітету від 19.03.2014 № 47 «Про заходи щодо організації проведення спортивних заходів та закріплення видів спорту за працівниками Комітету» до 20 жовтня 2014 року:
- заступнику Голови Комітету Павленку В. О.                    до п. 1.1-1..3.
 - директору Центральної ШВСМ Золотаревському М. Ф.          до п. 2.1-2.7 .

          9.    Наказ голови Комітету від 19.03.2014 № 47 «Про заходи щодо організації проведення спортивних заходів та закріплення видів спорту за працівниками Комітету» вважати таким, що втратив чинність.
                                         
           10. Відповідальність за виконання наказу щодо організації підготовки, проведення спортивних заходів та участі учнівської молоді у змаганнях покласти на заступника Голови Павленка В. О., щодо організації підготовки, проведення спортивних заходів та участі студентської молоді у змаганнях покласти на Першого заступника Голови Авраменка В. А.

           11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
 
 
 
 
 
Голова                                                                                         М. Г. Мельник
 
вгору