МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Р І Ш Е Н Н Я

 

КОЛЕГІЇ КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

____________________________________________________________________________________

 

29.11.2013 р.                                                                       Протокол № 1

 

Надсилається електронною поштою

 

 

Про аналіз проведення та підсумки Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України.

 

                         Заслухавши інформацію «Про аналіз проведення та підсумки Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України в номінації кращі позашкільні навчальні заклади (дитячо-юнацькі спортивні школи та спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву)»,

  

КОЛЕГІЯ УХВАЛЮЄ:

 

1. Доповідну записку «Про аналіз проведення та підсумки Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України» взяти до відома.
2. Управлінню навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в дошкільних, загальноосвітніх професійно-технічних, позашкільних закладах освіти і ДЮСШ (начальнику відділу навчально-спортивної роботи Чернусі Б.Е.)
2.1.Підготувати наказ про нагородження переможців Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України в номінації кращі позашкільні навчальні заклади (дитячо-юнацькі спортивні школи та спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву) на підставі положення про проведення заходу.
       2.2. Провести Всеукраїнський огляд-конкурс на кращій стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах (сільські, міські, компенсуючого типу) на високому організаційному рівні у 2014 році.
       2.3.Залучити до роботи у складі журі провідних фахівців дошкільних навчальних закладів.
3. Територіальним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:
3.1. Проаналізувати підсумки Всеукраїнського огляду - конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України в номінації кращі позашкільні навчальні заклади.
                                                                             Термін - 10.01.14р.
3.2. Вжити заходів щодо активізації відповідної роботи по участі у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України на I II етапах проведення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Комітету Павленко В.О.

  

Оригінал підписано                         

 

 

 Голова колегії                                                                             Є.В.Баженков

вгору