МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Р І Ш Е Н Н Я

 

КОЛЕГІЇ КОМІТЕТУ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

_____________________________________________________________________________________

 

29.11.2013 р.                                                                        Протокол № 1

 

 

Надсилається електронною поштою

 

Про проект освітянських заходів Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік.

 

Заслухавши інформацію «Про проект освітянських заходів Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік»

 

КОЛЕГІЯ УХВАЛЮЄ:

 

1. Доповідну записку «Про проект освітянських заходів Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік» взяти до відома.
2. Управлінням Комітету:
2.1.Управлінню навчально-спортивної роботи та фізичного виховання в навчальних закладах I-IV рівнів акредитації (начальнику відділу навчально-спортивної роботи Шукайло Г.С.) доопрацювати проект освітянських заходів Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік та подати на затвердження Міністерству освіти і науки.
                                                                             Термін - 10.12.13р.
2.2.Управлінню фінансування та бухгалтерського обліку (Князев В.К.) внести зміни до формування обсягів фінансування відповідно затвердженого Міністерством освіти і науки України Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік.
                                                                             Термін - 28.12.13р.
2.3.Управлінню організаційної та спортивно-масової роботи (Кучинський С.Л.) направити затверджений Міністерством освіти і науки України Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік до Міністерства молоді та спорту України.
3. Територіальним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:
3.1. Розробити та затвердити в установчому порядку Календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2014 рік відповідно затвердженого Міністерством освіти і науки України Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2014 рік.
                                                                             Термін - 10.01.14р.
3.2. Направити до Управління організаційної та спортивно-масової роботи затверджений Календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2014 рік для узагальнення та систематизації контролю виконання проведення спортивних заходів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови Комітету Золотаревського М.Ф.
   

Оригінал підписано                         

 

 

 

Голова колегії                                                                             Є.В.Баженков

вгору