МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ЖУРНАЛІСТИ! ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПРО ПІДСУМКИ ВИСТУПІВ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ НА 29-й ВСЕСВІТНІЙ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ-2017

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ЖУРНАЛІСТИ! ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПРО ПІДСУМКИ ВИСТУПІВ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ НА 29-й ВСЕСВІТНІЙ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ-2017
5 вересня о 10.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Успіхи українців на Універсіаді в Тайбеї”, в якій візьмуть участь чемпіони ХХІХ Універсіади (Зала 1). 
Організатор: Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 
Учасники: Роман Греба - заступник міністра освіти і науки України; Євгеній Імас - президент Спортивної студентської спілки України; Вадим Стеценко - голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Ірина Ромолданова - чемпіонка ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з тхеквондо ВТФ; Дмитро Чучукало - чемпіон ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з фехтування; Андрій Хлопцов - срібний та бронзовий призер ХХІХ Всесвітньої літньої універсіади 2017 року з плавання.
Довідково. На Універсіаді українські спортсмени посіли 6 місце серед 140 країн. Вдалося здобути 36 медалей – 12 золотих, 11 срібних, 13 бронзових. Національна збірна команда була представлена спортсменами-студентами 55 вищих навчальних закладів з 24 регіонів України. Медалі різного гатунку вибороли студенти з 22 вишів. Загалом участь у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді взяли понад 8000 спортсменів.
Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)
Контактні телефони: (044) 279-20-60, 279-00-05 Акредитація ЗМІ за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.
вгору