МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВАДИМ СТЕЦЕНКО: "УНІІВЕРСІАДНУ МІСІЮ УСПІШНО ВИКОНАНО"

ВАДИМ СТЕЦЕНКО: "УНІІВЕРСІАДНУ МІСІЮ УСПІШНО ВИКОНАНО"
Сьогодні, 2 вересня-2017, додому повернулася остання група студентської спортивної делегації України (працівники штабу) на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки України Вадимом Стеценком. Цьогорічну спортивну місію виконано.
Як на мене, вагомий медальний урожай - 12 золотих, 11 срібних і 13 бронзових і шосте загальнокомандне місце. Ми змагалися тільки в 14 з 21 виду спорту. Та й спортсменів у нас було набагато менше, ніж у тих команд, які фінішували вище нас. А ось результат Кванджу-2015 перевершили аж на чотири золоті і аж на п"ять від загальної кількості. Медально віджнивували не погано! Порадували гімнасти (завдяки Олегу Верняєву), плавці (завдяки Михайлу Романчуку), легкоатлети (не всі), текводистка, ушуїстка, дзюдоїст, художні гімнастки (приємна несподіванка, бо поїхав 3-4 склад збірної, але дівчата своєю майстерністю довели, що вони неперевершині. Особлива подяка тренеру Анні Безсоновій!), стрибуни у воду, фехтувальники (озолотили та побронзовили нас), важкоатлетка.
З ігрових видів спорту за бронзовий п"єдестал зачепилися тільки волейболістки. Повне фіаско у футболістів, баскетболістів і волейболістів.
Приємно, що усі повернулися живими і здоровими та сповнені бажанням й надалі прославляти Україну на міжнародній арені!
Микола Моторний, заслужений журналіст України (Київ - аеропорт "Бориспіль" - аеропорт "Жуляни" - Київ).
вгору