Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Всесвітня літня Універсіада-2017: НАША НАДІЯ І ГОРДІСТЬ

Всесвітня літня Універсіада-2017: НАША НАДІЯ І ГОРДІСТЬ

Затверджено остаточний список студентської збірної команди України, яка з 19  по 30 серпня в тайванському місті Тайбей (КНР) захищатиме спортивну честь вітчизняного спорту, Української держави.

 

   На цих хлопців і дівчат ми покладаємо величезні медальні надії. Зі свого боку, держава зробила все для підготовки студентської команди. І це в той момент, коли на Донбасі кращі її сини боронять рідну українську землю. Тож ми вправі очікувати від наших студентів-спортсменів справжньої спортивної боротьби, повної самовіддачі, проявити свій талант і вміння, щоб досягнути п’єдесталу пошани універсіадного планетарного форуму.

   А чого тоді просто так їхати? Тільки медальними здобутками треба прославляти свою Українську  державу. І хай знають наші спортсмени, що Гімн України на їхню переможну честь долине в кожну нашу оселю. І кожна українська родина підтримає їхню медальну ПЕРЕМОГУ!

   Друзі, легких вам злетів і м’яких посадок, вдалих стартів і стрімких фінішів. Разом до перемоги! Усім зійти на спортивний ОЛІМП!

Микола Моторний, заслужений журналіст України (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Склад студентської збірної команди України  для участі у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017

№ з/п

Прізвище, ім'я

Вид спорту

Вищий навчальний заклад

Спортсмен/тренер

1

Артамонов

Клим

Баскетбол

Південноукраїнський національний педагогічний університет

ім. К.Д. Ушинського

спортсмен

2

Бояркін                    Ігор

Баскетбол

Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут

 ім. І. Сікорського"

спортсмен

3

Вінтоняк

Віталій

Баскетбол

Хмельницький національний університет

спортсмен

4

Загреба                   Сергій

Баскетбол

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

5

Закурдаєв

Максим

Баскетбол

Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут 

ім. І. Сікорського"

спортсмен

6

Кобець

Олександр

Баскетбол

Черкаський національний університет

ім. Б. Хмельницького

спортсмен

7

Кондраков

Юрій

Баскетбол

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

8

Луценко

Максим

Баскетбол

Донбаський державний педагогічний університет

спортсмен

9

Петров

Вячеслав

Баскетбол

Національний університет "Одеська юридична академія"

спортсмен

10

Приймак

Сергій

Баскетбол

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

11

Шевченко

Володимир

Баскетбол

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

спортсмен

12

Ясиненко

Богдан

Баскетбол

Бердянський державний педагогічний університет

спортсмен

13

Болдаєв

Дмитро

Баскетбол

 

тренер

14

Елькінсон

Валерій

Баскетбол

 

тренер

15

Мякішев

Сергій

Баскетбол

 

тренер

16

Плеханов

Валерій

Баскетбол

 

тренер

17

Ткаліч                

Ігор

Баскетбол

 

тренер

18

Вітер                   Ярослав

Важка атлетика

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

спортсмен

19

Деха                       Ірина

Важка атлетика

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

20

Заболотний

Ярослав

Важка атлетика

Хмельницький національний університет

спортсмен

21

Качан               

Тетяна

Важка атлетика

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка

спортсмен

23

Кобець

Максим

Важка атлетика

Донецький державний університет управління

спортсмен

24

Конотоп            

Ігор

Важка атлетика

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

25

Ломачинська

Ангеліна

Важка атлетика

Хмельницький національний університет

спортсмен

26

Макарова

Ганна

Важка атлетика

Херсонський державний університет

спортсмен

27

Прошинський

Микита

Важка атлетика

Херсонський державний університет

спортсмен

28

Сухоцький

Дмитро

Важка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

29

Хлян                  

Марія

Важка атлетика

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

30

Безуглий             

Юрій

Важка атлетика

 

тренер

31

Гентош

Андрій

Важка атлетика

 

тренер

32

Михайлов

Валентин

Важка атлетика

 

тренер

33

Разорьонов

Ігор

Важка атлетика

 

тренер

34

Бойко                        Юлія

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

35

Дегтярьова

Марина

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

36

Дрозд                        Дар'я

Волейбол (жінки)

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

37

Дудник

Катерина

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

спортсмен

38

Єфременко

Анна

Волейбол (жінки)

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

39

Карпець

Діана

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

спортсмен

40

Кириченко

Ганна

Волейбол (жінки)

Луганський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

41

Напалкова

Олена

Волейбол (жінки)

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

42

Нємцева

Кристина

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

43

Сільченкова

Катерина

Волейбол (жінки)

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

44

Чернуха

Анастасія

Волейбол (жінки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

45

Яцків                           Тетяна

Волейбол (жінки)

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

спортсмен

46

Марюхнич

Дмитро

Волейбол (жінки)

 

тренер

47

Романович

Андрій

Волейбол (жінки)

 

тренер

48

Шпадій

Костянтин

Волейбол (жінки)

 

тренер

49

Богатирьов

Владислав

Волейбол (чоловіки)

Сумський державний університет 

спортсмен

50

Брова                          Горден

Волейбол (чоловіки)

Сумський державний університет 

спортсмен

51

Гладенко

Олександр

Волейбол (чоловіки)

Сумський державний університет 

спортсмен

52

Діденко

Владислав

Волейбол (чоловіки)

Національний юридичний університет

ім. Я. Мудрого

спортсмен

53

Долгополов

Дмитро

Волейбол (чоловіки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

54

Дрозд                         Максим

Волейбол (чоловіки)

Сумський державний університет 

спортсмен

55

Кісілюк                              Євгеній

Волейбол (чоловіки)

Сумський державний університет 

спортсмен

56

Нев’ядомський Станіслав

Волейбол (чоловіки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

57

Плотницький

Олег

Волейбол (чоловіки)

Кам'янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка

спортсмен

58

Семенюк                      Юрій

Волейбол (чоловіки)

Національний університет "Львівська політехніка"

спортсмен

59

Шаповал

Віктор

Волейбол (чоловіки)

Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого

спортсмен

60

Шевченко                       Олег

Волейбол (чоловіки)

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

61

Крастіньш

Угіс

Волейбол (чоловіки)

 

тренер

62

Мелюшкин

Данило

Волейбол (чоловіки)

 

тренер

63

Тінт                                 Артур

Волейбол (чоловіки)

 

тренер

64

Верняєв              

Олег

Гімнастика спортивна

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

65

Грико

Владислав

Гімнастика спортивна

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

66

Пахнюк                 Петро

Гімнастика спортивна

Житомирський державний університет

ім. І. Франка

спортсмен

67

Радівілов                

Ігор

Гімнастика спортивна

Кам'янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка

спортсмен

68

Юденков

Євген

Гімнастика спортивна

Луганський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

69

Корецький

Петро

Гімнастика спортивна

 

тренер

70

Лаврухін

Вячеслав

Гімнастика спортивна

 

тренер

71

Сартинський

Геннадій

Гімнастика спортивна

 

тренер

72

Бихно                       Аліна

Гімнастика художня

Олімпійський коледж ім. І. Піддубного

спортсмен

73

Гудим                      Валерія

Гімнастика художня

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

74

Луценко

Катерина

Гімнастика художня

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

спортсмен

75

Макарова

Марина

Гімнастика художня

Національний юридичний університет

ім. Я. Мудрого

спортсмен

76

Подрушняк

Анастасія

Гімнастика художня

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

77

Сич                   

Дяр'я

Гімнастика художня

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

спортсмен

78

Ярош                     

Яна

Гімнастика художня

Південноукраїнський національний педагогічний університет

ім. К.Д. Ушинського

спортсмен

79

Безсонова

Ганна

Гімнастика художня

 

тренер

80

Лобас                      Ольга

Гімнастика художня

 

тренер

81

Якимець

Альвіна

Гімнастика художня

 

тренер

82

Гасанагаєв

Роберт

Дзюдо

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

83

Гуцол                  Данило

Дзюдо

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

84

Дроздова

Людмила

Дзюдо

Одеський державний аграрний університет

спортсмен

85

Ільків                 Наталія

Дзюдо

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

86

Кириченко

Василина-Ірина

Дзюдо

Львівський національний університет

ім. І. Франка

спортсмен

87

Колесник

Андрій

Дзюдо

Сумський державний університет 

спортсмен

88

Макуха

Віктор

Дзюдо

Кам'янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка

спортсмен

89

Манукян

Гєворг

Дзюдо

Сумський державний університет 

спортсмен

90

Моргоєв

Бекірбек

Дзюдо

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

91

Рудник             

Антон

Дзюдо

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

92

Сапсай

Анастасія

Дзюдо

Черкаський національний університет

ім. Б. Хмельницького

спортсмен

93

Черкай

Олександр

Дзюдо

Сумський державний університет 

спортсмен

94

Чертил

Катерина

Дзюдо

Національний юридичний університет

ім. Я. Мудрого

спортсмен

95

Шевченко

Анастасія

Дзюдо

Національний аерокосмічний університет

ім. М. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

спортсмен

96

Шмаль

Валентина

Дзюдо

Академія рекреаційних технологій і права

спортсмен

97

Колесніченко

Сергій

Дзюдо

 

тренер

98

Самотуг

Віталій

Дзюдо

 

тренер

99

Терешкевич

Віталій

Дзюдо

 

тренер

100

Банзерук                             Іван

Легка атлетика

Академія рекреаційних технологій і права

спортсмен

101

Бібік                                   Ольга

Легка атлетика

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка

спортсмен

102

Бризгіна

Анастасія

Легка атлетика

Сумський державний університет 

спортсмен

103

Гаврилюк

Тамара

Легка атлетика

Житомирський державний університет

ім. І. Франка

спортсмен

104

Геращенко

Ірина

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

105

Главан                          Ігор

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

106

Гречковський

Андрій

Легка атлетика

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

107

Гуцол                          Євген

Легка атлетика

Сумський державний університет 

спортсмен

108

Кашина                            Інна

Легка атлетика

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

спортсмен

109

Килипко

Марина

Легка атлетика

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

110

Климюк

Катерина

Легка атлетика

Національний університет водного господарства та природокористування

спортсмен

111

Колесниченко

Олена

Легка атлетика

Рівненський державний гуманітарний університет

спортсмен

112

Літанюк

Валерій

Легка атлетика

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

спортсмен

113

Ляхова                          Ольга

Легка атлетика

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

114

Мазур

Владислав

Легка атлетика

Житомирський державний університет

ім. І. Франка

спортсмен

115

Малихін

Владислав

Легка атлетика

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет 

ім. Г. Сковороди

спортсмен

116

Мельник                        Тетяна

Легка атлетика

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

117

Мирончук

Валентина

Легка атлетика

Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки

спортсмен

118

Окунєва                          Оксана

Легка атлетика

Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

спортсмен

119

Райта                             Оксана

Легка атлетика

Національний університет "Львівська політехніка"

спортсмен

120

Регеда                            Сергій

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

121

Резанов

Олександр

Легка атлетика

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

122

Цвілій                          Аліна

Легка атлетика

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет

ім. Г. Сковороди

спортсмен

123

Грищенко

Олена

Легка атлетика

 

тренер

124

Пустовойт

Ірина

Легка атлетика

 

тренер

125

Тобіас                            Денис

Легка атлетика

 

тренер

126

Федорець

Володимир

Легка атлетика

 

тренер

127

Говоров

Андрій

Плавання

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара

спортсмен

128

Гурницький

Дмитро

Плавання

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

129

Іванов                        Олексій

Плавання

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

130

Карпенко

Олександр

Плавання

Київський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

131

Касьян               

Богдан

Плавання

Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка

спортсмен

132

Крутоголова

Юлія

Плавання

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

133

Лівер               

Марія

Плавання

Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка

спортсмен

134

Романчук

Михайло

Плавання

Рівненський державний гуманітарний університет

спортсмен

135

Фролов                 Сергій

Плавання

Запорізький національний університет

спортсмен

136

Хлопцов

 Андрій

Плавання

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет 

ім. Г. Сковороди

спортсмен

137

Шевцов                  Сергій

Плавання

Класичний приватний університет

спортсмен

138

Нагорний

Петро

Плавання

 

тренер

139

Толокняник

Світлана

Плавання

 

тренер

140

Хлопцов

Андрій

Плавання

 

тренер

141

Чернуха              

Борис

Плавання

 

тренер

142

Горшковозов Олександр

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

143

Долгов

Максим

Стрибки

у воду

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

144

Кесарь

Вікторія

Стрибки

у воду

Запорізький національний технічний університет

спортсмен

145

Колодій               

Олег

Стрибки

у воду

Миколаївський національний університет

ім. В.О. Сухомлинського

спортсмен

146

Красношлик

Ганна

Стрибки

у воду

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

147

Недобіга

Анастасія

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

148

Оліферчик

Станіслав

Стрибки

у воду

Луганський національний університет

ім. Т. Шевченка

спортсмен

149

Шелестюк

Діана

Стрибки

у воду

Миколаївський національний університет

ім. В.О. Сухомлинського

спортсмен

150

Журавльова

Ірина

Стрибки

у воду

 

тренер

151

Іваненко             

Ольга

Стрибки

у воду

 

тренер

152

Іваницький

Георгій

Стрільба

із лука

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

153

Борисенко

Олена

Стрільба

із лука

Харківський національний університет

ім. В.Н. Каразіна

спортсмен

154

Гов'ядовський

Роман

Стрільба

із лука

Рівненський інститут Київського університету права національної академії наук України

спортсмен

155

Гунбін                          Олексій

Стрільба

із лука

Сумський державний університет   

спортсмен

156

Кардаш                       Ігор

Стрільба

із лука

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

157

Косташ

Михайло

Стрільба

із лука

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка  

спортсмен

158

Костенец

Нонна

Стрільба

із лука

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

159

Павліченко

Дар’я

Стрільба

із лука

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

спортсмен

160

Півень                       Олег

Стрільба

із лука

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

спортсмен

161

Січенікова

Лідія

Стрільба

із лука

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка  

спортсмен

162

Хочина                       Ірина

Стрільба

із лука

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка  

спортсмен

163

Ткачек                     Василь

Стрільба

із лука

 

тренер

164

Солоненко

Євген

Стрільба

із лука

 

тренер

165

Жолобайло

Діана

Тхеквондо ВТФ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

166

Ільчик                   Любава

Тхеквондо ВТФ

Кам'янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка

спортсмен

167

Каруник

Дмитро

Тхеквондо ВТФ

Харківська державна академія фізичної культури

спортсмен

168

Костеневич

Константин

Тхеквондо ВТФ

Харківський національний автомобільно-дорожний університет

спортсмен

169

Марченко

Артем

Тхеквондо ВТФ

Національний аерокосмічний університет

ім. М. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

спортсмен

170

Поєдинок             Ігор

Тхеквондо ВТФ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

171

Ромолданова

Ірина

Тхеквондо ВТФ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

172

Хоменко Олександр

Тхеквондо ВТФ

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

спортсмен

173

Шваб

Володимир

Тхеквондо ВТФ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

174

Брунс                         Валерій

Тхеквондо ВТФ

 

тренер

175

Нам                           Олег

Тхеквондо ВТФ

 

тренер

176

Страховський Роман

Тхеквондо ВТФ

 

тренер

177

Темна

Людмила

Ушу

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет 

ім. Г. Сковороди

спортсмен

178

Рева                         Роман

Ушу

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет 

ім. Г. Сковороди

спортсмен

179

Ольховик                    Ілона

Ушу

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

180

Рябокінь                    Олена

Ушу

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського

спортсмен

181

Терещенко

Ганна

Ушу

Бердянський державний педагогічний університет

спортсмен

182

Фегецин

Андрій

Ушу

Дрогобицький державний педагогічний університет  ім. І. Франка

спортсмен

183

Коваль                       Андрій

Ушу

 

тренер

184

Кривулько

Сергій

Ушу

 

тренер

185

Бежура

Джоан Фейбі

Фехтування

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

186

Герей                  Анатолій

Фехтування

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

187

Герцик

Ростислав

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

188

Каракай

Олександр

Фехтування

Черкаський національний університет

ім. Б. Хмельницького

спортсмен

189

Колесніков

Пилип

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

190

Пантелєєва

Ксенія

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

191

Платонов

Богдан

Фехтування

Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

спортсмен

192

Почкалова

Анфіса

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

193

Свистіль                   Юлія

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

194

Свічкар                  Роман

Фехтування

Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди

спортсмен

195

Сич                                    Ян

Фехтування

Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди

спортсмен

196

Станкевич Володимир

Фехтування

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

197

Стаценко

Олексій

Фехтування

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

198

Цап                          Юрій

Фехтування

Тернопільський національний економічний університет

спортсмен

199

Чучукало

Дмитро

Фехтування

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

200

Юнес

Клод Марк

Фехтування

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

201

Гаравський

Сергій

Фехтування

 

тренер

202

Гарін

Олександр

Фехтування

 

тренер

203

Герей                 Анатолій

Фехтування

 

тренер

204

Марченко     

Юрій

Фехтування

 

тренер

205

Семеряк

Зоряна

Фехтування

 

тренер

206

Банасевич

Максим

Футбол

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

207

Безуглий

Микита

Футбол

Вінницький кооперативний інститут

спортсмен

208

Бочак                              Роман

Футбол

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка

спортсмен

209

Брікнер                        Іван

Футбол

Київський національний університет будівництва і архітектури

спортсмен

210

Дуць                               Ігор

Футбол

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

211

Завійський

Тарас

Футбол

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

212

Книш                     Данило

Футбол

Вінницький кооперативний інститут

спортсмен

213

Козак                Михайло

Футбол

Національний педагогічний університет

ім. М.П. Драгоманова

спортсмен

214

Костишин

Денис

Футбол

Київський національний торгово-економічний університет

спортсмен

215

Котляр                   Антон

Футбол

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка

спортсмен

216

Курко                    Василь

Футбол

Національний педагогічний університет

ім. М.П. Драгоманова

спортсмен

217

Левченко                  Ігор

Футбол

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

218

Моісеєнко

Олексій

Футбол

Київський національний торгово-економічний університет

спортсмен

219

Пархоменко Костянтин

Футбол

Одеський національний політехнічний університет

спортсмен

220

Потароченко Євгеній

Футбол

Одеський національний політехнічний університет

спортсмен

221

Сілецький               Іван

футбол

Львівський державний університет фізичної культури

спортсмен

222

Скляр

Олександр

Футбол

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

223

Турчанов

Вячеслав

Футбол

Київський національний університет будівництва і архітектури

спортсмен

224

Фаворов              Денис

Футбол

Київський національний торгово-економічний університет

спортсмен

225

Сухомлинов

Рудольф

Футбол

Національний університет фізичного виховання та спорту України

спортсмен

226

Бузнік                            Анатолій

Футбол

 

тренер

227

Лозінський Володимир

Футбол

 

тренер

228

Юрчишин

Степан

Футбол

 

тренер

229

Лащук                              Олег

Футбол

 

тренер

230

Місюра                           Вадим

Футбол

 

тренер

231

Пітель

Володимир

Футбол

 

тренер

232

Лабуш

Олександр

Футбол

 

тренер

233

Попов              Вячеслав

Футбол

 

тренер

234

Стеценко   

Вадим

Штаб

 

керівник делегації

235

Імас

Євгеній

Штаб

 

член штабу

236

Кремінь

Василь

Штаб

 

член штабу

237

Греба

Роман

Штаб

 

член штабу

238

Крулько

Іван

Штаб

 

член штабу

239

Федоров

Станіслав

Штаб

 

член штабу

240

Варвінський Олександр

Штаб

 

член штабу

241

Воробйов             Олег

Штаб

 

член штабу

242

Гаврилко

Валентин

Штаб

 

член штабу

вгору