МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Волинські спортивні освітяни звітували перед журналістами

Волинські спортивні освітяни звітували перед журналістами
5 липня 2017 року у конференц-залі Академії рекреаційних технологій та права Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України була проведена прес-конференція для представників регіональних засобів масової інформації за підсумками виступів студентських збірних команд Волині у ХІІІ літній Універсіаді України.
Перед журналістами виступив начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, який розповів про проведені заходи щодо підготовки до участі в Універсіаді, про досягнення волинських спортсменів, адже команда Волині посіла третє загальнокомандне місце у третій групі областей.
Ректор Академії рекреаційних технологій та права Андрій Сітовський розповів про стан фізичної культури і її розвиток у навчальному закладі, подякував викладацькому складу та студентам, учасникам Універсіади за успішний виступ, що дозволив посісти перше місце серед вищих навчальних закладів VІ категорії.
Про внесок обласних органів влади у підготовку та участь студентів волинських вишів у ХІІІ літній Універсіади, плани на майбутнє щодо розвитку фізичної культури і спорту в області журналістів ознайомив заступник голови обласної ради, голова відділення НОК України у Волинській області, заслужений тренер України Роман Карпюк.
Учасники Універсіади, призери змагань з різних видів спорту поділились своїми враженнями про участь в Універсіаді, відзначили високий рівень її проведення, важкість затрачених зусиль для досягнення здобутих результатів.
Після виступів, учасники прес-конференції відповідали на запитання журналістів.
Волинське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору