МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

НУФВСУ ‑ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОГО ЗАЛІКУ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ

НУФВСУ ‑ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОГО ЗАЛІКУ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ
29 червня у Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулось урочисте закриття і нагородження кращих в змаганнях ХІІІ літньої Універсіади України 2017, яка тривала з березня цього року по всій країні.
Кращих з кращих студентів-спортсменів та представників вищих навчальних закладів вітали багато поважних гостей не тільки спортивної галузі, а й загальнодержавного рівня. Також підтримати учасників і переможців головних студентських змагань року прийшло багато глядачів, які бурхливими оваціями вітали винуватців свята. Кубки та грамоти студентській молоді і ректорам вищих навчальних закладів вручали заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, президент студентської спілки України Євгеній Імас, віце-президент Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Вадим Місюра, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк та ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, який люб’язно надав можливість для проведення урочистого закриття ХІІІ літньої Універсіади України 2017 року.
Гості свята також побачили яскравий футбольний товариський матч між студентської збірною України та господарем футбольного поля студентами НУБіПУ. Долю матчу у другому таймі вирішив точний удар у площину воріт в виконанні студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України. Матч коментував видатний спортивний журналіст, коментатор та прес-аташе національної збірної команди України з футболу Олександр Гливинський.
Апофеозом свята стало нагородження кращих з кращих – переможців загальнокомандного заліку відповідно розподілу за групами областей України, а також вишів України згідно категорій, що залежали від профільності і кількості студентів, що навчаються у ВНЗ. Серед переможців і призерів змагань студенти столичного університету та команда Києва. Національний університет фізичного виховання і спорту України виборов головний кубок і посів перше місце в загальнокомандному заліку ХІІІ літньої Універсіади України 2017. Також НУФВСУ посів перше місце  серед спеціалізованих вищих навчальних закладів України з фізичної культури і спорту. Команда Києва в головних студентських змаганнях дворіччя завоювала своїм бажанням та професійністю друге почесне місце в загальнокомандному заліку серед областей України.
Вітаємо студентів Національного університету фізичного виховання і спорту України з важливими здобутками та бажаємо не збавляти обертів в майбутньому ! Також висловлюємо подяку ректору НУФВСУ Євгенію Імасу за всебічне сприяння і підтримку столичного студентського спорту!
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

вгору