Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Вінниця: Завершились фінальні змагання з велоспорту (шосе) ХІІІ літньої Універсіади України

Упродовж  13-15 червня 2017 року у м. Вінниця   тривали фінальні змагання з велосипедного спорту (шосе) за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
У  фінальних змаганнях в індивідуально-груповій, індивідуальній та гонці -критеріумі брали участь збірні студентські команди з  Вінницької, Миколаївської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Кіровоградської, Хмельницької областей та м. Києва, всього  17 команд вищих навчальних закладів України – 42 учасники.
У завершальний день змагань 15 червня  в гонці-критеріумі, що проходила на проспекті Юності обласного центру, перемогу здобули серед юнаків на дистанції 50 км Віталій Новоківський із Черкас,  серед  дівчат  - Ксенія Федотова на дистанції 30 км з міста Кропивницького.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули студенти Миколаївської області, які посіли  перше місце, На другому - велосипедисти Кіровоградської області. "Бронза" у команди Тернопільської області.
Вінницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.