Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Триває XIII літня Універсіада України з вільної боротьби

Триває XIII літня Універсіада України з вільної боротьби
 На базі спортивного комплексу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді тривають фінальні змагання з вільної боротьби за програмою ХІІІ літньої Універсіади України серед ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року.
Призові місця першого дня серед чоловіків розподілилися наступним чином:
вагова категорія 57 кг:
1 місце – Міщенко Олександр ( Харківська – 1, ХДАФК)
2 місце – Дзекан Олександр (Хмельницька – 2, КПНУ)
3 місце – Абдурахманов Магрур ( Сумська – 1, СДУ)
3 місце – Степюк Олег ( Львівська -1, ЛНУ)
вагова категорія 61 кг:
1 місце – Гурський Віталій ( Львівська -1, ЛНУВМБ)
2 місце – Аракелян Армен ( Київ-1, НУФВСУ)
3 місце – Буруков Володимир (Одеська, НУОЮА)
3 місце – Герелей Владислав (Хмельницька – 1, ХНУ)
вагова категорія 65 кг:
1 місце – Духно Вадим ( Харківська – 1, ХНАДУ)
2 місце – Нугуманов Андрій ( Хмельницька – 2, ХНУ)
3 місце – Костюк Богдан ( Львівська – 2, НУЛП)
3 місце – Білейчук Іван (Івано-Франківська, ПНУ)
вагова категорія 70 кг:
1 місце – Радулов Семен (Хмельницька – 1, КПНУ)
2 місце – Білявський Валерій ( Херсон, ХДУ)
3 місце – Куріленко Станіслав ( Київ – 1, НУФВСУ)
3 місце – Борута Олексій ( Сумська – 1, СДПУ)
вагова категорія 74 кг:
1 місце – Михайлов Василь ( Одеська, ПНПУ)
2 місце – Костюк Анатолій ( Хмельницька – 2, ХНУ)
3 місце – Падалка Вадим ( Харківська – 1,ХДАФК)
3 місце – Расуєв Рустам ( Хмельницька – 1, КПНУ)
вагова категорія 86 кг:
1 місце – Романюк Тимур ( Київ – 1, НУФВСУ)
2 місце – Василишин Назар ( Львівська – 1, ЛДУ)
3 місце – Хасанов Закірджон (Київ – 2, ВМУРЛ «Україна»)
3 місце – Гринченко Гліб ( Харківська – 2, ХНАДУ)
вагова категорія 97 кг:
1 місце –  Арчая Ілля ( Сумська 1, СДПУ)
2 місце –  Матейко Денис ( Хмельницька – 1, ХНУ)
3 місце –  Краснюк Антон ( Хмельницька – 1, ХНУ)
3 місце – Дейнека Вадим (м. Черкаси, ЧІПБ)
вагова категорія 125 кг:
1 місце – Картавий Данило ( Харківська – 1, ХДАФК)
2 місце – Грохольський Павло ( Хмельницька – 1, ХНУ)
3 місце – Барадуля Єгор ( Харківська – 2, НТУ «ХПІ»)
3 місце – Колодовський Олександр ( Сумська – 1, СДПУ)
Хмельницьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
 
вгору