МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Тайбей звітує перед членами делегацій з 50 країн світу. День перший

Тайбей звітує перед членами делегацій з 50 країн світу. День перший
За сто днів до старту 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017, яка пройде з 19 по 30 серпня, до Тайбею (Тайвань, КНР) прибули делегації з 50 країн світу щоб узяти участь у тижневій зустрічі глав делегацій. Серед них – члени офіційної спортивної делегації України, яку очолює голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки Вадим Стеценко.
Протягом тижня Оргкомітет (Tuoc) Універсіади-2017 представить всі аспекти планування Універсіади. Гості оглянуть 16 місць проведення змагань, Атлетичне селище спортсменів (AV), а також церемонію відкриття і закриття виставки Taipei Stadium. Крім того, відбудеться жеребкування з командних видів спорту.

            Універсіада представляє великий міжнародний спортивний етап для студентів вищих навчальних закладів віком 17-28. Збори проводяться за три місяці до початку Універсіади, щоб дозволити делегаціям бути в курсі різних аспектів планування приймаючого міста,  розміщення атлетів та офіційних осіб, транспорт, медичні послуги, харчування, візовий контроль тощо.
9 травня члени делегацій разом з представниками ФІСУ відвідали Атлетичне селище і Національний тайванський університет спорту.
Під час першого спільного засідання генеральний директор Оргкомітету (Tuoc) Лi-Чіунг Са сказав, що Універсіада є «малими Олімпійськими іграми». Члени делегацій матимуть можливість висловлювати свою думку безпосередньо на місцях ознайомлення з інфраструктурою. Усі побажання і зауваження представників делегації будуть враховані.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору