Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ПІДСУМКОВИЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ-2017 З ПЛАВАННЯ Рекомендовані

ПІДСУМКОВИЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ-2017 З ПЛАВАННЯ
24 квітня в басейні Центру фізичного виховання НТТУ «КПІ ім.Сікорського» завершилися змагання ХІІІ літньої Універсіади України-2017 з плавання.
На дистанції 50 метрів у чоловіків вільним стилем переміг спортсмен з Київської області  Андрій Хлопцов (ПХДПУ) – 0.23,15, другий – Олександр Коваленко (НУФВСУ)  – 0.23,81 з Києва, третій – Дмитро Лахнов (НУФВСУ) – 0.23,84 теж з Києва. У жінок в змаганнях на дистанції 50 метрів вільним стилем перемогу здобула киянка Оріна Якуба (НУФВСУ) – 0.26,97. Другою стала Лілія Ходня (ПолтН) з Полтавщини – 0.27,34. Третє місце посіла Валерія Єрошкіна (ПНПУ) з Одеської області – 0.28,19.
У батерфляї на дистанції 50 метрів серед жінок перше місце посіла студентка з Волинської області Юлія Смаль (СНУ) – 0.28,62. Друга – Катерина Абрамчук (ПДАФК) з Дніпропетровської області – 0.28,62. Третя – Оксана Плахотя (УМСА) з Полтавщини – 0.30,54. В батерфляї (50м) серед чоловіків золоту нагороду виборов киянин Олексій Іванов (НУФВСУ) – 0.24,00, срібну – Олег Кузнецов (ХДАФК) з Харківщини – 0.24,55, бронзову – Ілля Підвальний (КНУ імені Шевченка) з Києва – 0.25,56.
У змаганнях  на дистанції 800 метрів вільним стилем серед жінок перемогу здобула плавчиня з Харківщини Валерія Тімченко (ХДАФВК) – 9.28,62, другою стала – Марина Кирик з Львівщини (ЛДУФВК) – 9.32,60, третьою - Анна Берекет (ПНПУ) з Одеської області – 10.05,16.
У комплексному плаванні на дистанції 200 метрів серед чоловік золото завоював Ілля Тесленко з Харківщини (ХДАФК) – 2.06,15, срібну медаль – Святослав Герасимчук (ПДАФК) з Дніпропетровської області, бронзову – Микита Дорогов (ОДАБА) з Одещини. У жінок в комплексі на дистанції 200 метрів перше місце виборола Єлизавета Мазур (НУФВСУ) – 2.26,62, друге – Дар’я Ткаченко (ПНПУ) з Одещини – 2.29,25, третє – Юлія Пугурська (ТНПУ) з Тернопільської області – 2.32,00.
У плаванні на спині (100м) серед жінок головну нагороду здобула киянка Юлія Крутоголовая (НУФВСУ) – 1.06,25, срібну – Катерина Абрамчук (ПДАФК) – 1.09,47 з Дніпропетровської області, бронзову – Оксана Онисько (НУВГТ) з Рівненщини – 1.10,68. В чоловічих змаганнях з плавання на спині (100м) переможцем став представник Києва Дмитро Гурницький (НУФВСУ) – 0.57,06, другим – Богдан Касьян (ПНПУ) з Полтавщини – 0.58,81, третім – Олександр Васильєв (НУФВСУ) з Києва – 0.59,22.
У змаганнях з плавання (брас) на дистанції 100 метрів серед чоловіків першим приплив до фінішу киянин Олександр Карпенко (КНУ ім.Шевченка) – 1.03,76, другим – Денис Барабаш (ЛДУФК) з Львівщини – 1.04,16, третім – Іван Стрілець (ПНПУ) з Одеської області – 1.05,40. В аналогічному запливі серед жінок перемогу здобула представниця міста Києва Ольга Товстоган (НУФВСУ) – 1.15,25, дугою стала – Дарія Антонова (ЖДУ) з Житомирщини – 1.17,84,  третьою – Вікторія Савшак (ПНПУ) з Одеської області – 1.21,78.
 У змаганнях з комбінованого естафетного плавання 4 х 100 метрів серед жінок перемогу здобула команда Києва – 4.30,63. Другу сходинку посіла команда плавців з Одещини – 4.43,97. Третє місце вибороли спортсмени з Львівської області – 4.55,72. У чоловіків в комбінованій естафеті 4х100 метрів також перемогу святкували представники столиці 3.49,97. Другу сходинку посіли плавці з Харківської області – 3.57,97. Третє місце вибороли студенти з Одеської області – 3.59,36.
За підсумками трьох днів напружених змагань ХІІІ літньої Універсіади з плавання в загальнокомандного заліку команди областей і міста Києва розташувалися таким чином. Зі значним відривом перемогла команда Київ-1 ‑ 1747 балів. Другу сходинку завоювала команда Харківської області  – 1360 балів. Третє місце посіла команда Одеської області  – 1321 бал.
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.