МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всесвітня літня Універсіада-2017: до Тайбею українські гімнасти поїдуть на чолі з Верняєвим і Радивіловим Рекомендовані

Всесвітня літня Універсіада-2017: до Тайбею українські гімнасти поїдуть на чолі з Верняєвим і Радивіловим
Сьогодні, 27 березня 2017 року, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Вадим Стеценко провів робочу зустріч з представниками спортивної гімнастики – Оксаною Омельянчик (віце-президент Української федерації гімнастики) та Оксаною Слісарчук (державний тренер  зі спортивної гімнастики Міністерства молоді і спорту України).
У ро
бочій зустрічі також узяли участь Анастасія Тукмачова (директор Центральної ШВСМ МОН України) та Валентина Денисова (інструктор-методист освітянської ЦШВСМ).
Учасники зустрічі обговорили актуальні питання щодо формування студентської збірної команди України зі спортивної гімнастики, проведення тренувальних зборів, підготовку виїзних документів. Крім того, обговорили список кандидатів до головної гімнастичної студентської команди України.
Планується, що на Універсіаду поїде потужна чоловіча команда на чолі з нашими олімпійцями Олегом Верняєвим та Ігорем Радивіловим. Жіноча команда також складатиметься з перших номерів національної команди. Буде по п’ять чоловіків і жінок.
Гімнастичний турнір 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017 пройде з 24 по 27 серпня.
Нагадаємо, що з 12 по 16 червня у Києві найсильніші студенти-гімнасти розіграють нагороди 13-ї літньої Універсіади України.
Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору